Tal.ki - Menyra me e lehte per te krijuar forum online - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tal.ki - Menyra me e lehte per te krijuar forum online

Tal.ki - Menyra me e lehte per te krijuar forum online

· 1 · 605

  • Postime: 28193
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 22-04-2010, 01:24:20
Tal.ki eshte nje sherbim qe mundeson te krijosh forum te hostuar falas, ashtu si shume te tjere ne fakt. Ndryshimi qendron ne thjeshtesine e madhe dhe lehtesine per ta vene ne pune dhe konfiguruar kete tip forumi. Per webmastera dhe per persona te tjere qe duan te kene nje forum, por qe nuk kane shume pretendime, Tal.ki eshte nje zgjidhje ideale. Tal.ki nuk ka regjistrim te vertete, por ofron mundesine te identifikohesh duke perdorur sherbimet me te medha identifikues qe ofron interneti. Nje forum i krijuar aty mund te integrohet brenda cdo lloj faqeje, ashtu sic futet nje video e marre nga Youtube.

http://tal.ki/

Shembull: http://tal.ki/forum-example/

Temat e fundit