×
Hyrja
Profili

TechDay 2010 - Kosove

TechDay 2010 - Kosove

· 2 · 783

  • Postime: 1
Aleanet
ne: 02-07-2010, 02:40:19


Per here te pare ne Ferizaj [Kosovë] organizohet nje event i llojit te teknologjise.Ne kete event pjesemarrjen e kane konfirmuar kompanite e njohura shqiptare si: Aleanet, Rrota, Ogilvy, Dataprognet, Gashi Comp, djemte nga Flossk etj.

Ne kete event do te shtjellohen tema te ndryshme, qe kane te bejne me zhvillimin dhe implementimin e teknologjise ne Kosove.
Te interesuarit per pjesemarrje mund te fillojne rezervimet qe prej tani duke derguar emrin dhe mbiemrin me email ne:
rezervo@aleanet.ch

Prezentimi do te mbahet ne Teatrin "Adriana Abdullahu" ne Ferizaj, me 01 Gusht,me fillim nga ora 16.00
Per me shume informata:
http://www.facebook.com/pages/Technology-Day-2010-Ferizaj/134521199899152

Me respekt:
Stafi Organizativ

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 02-07-2010, 16:12:17
Ju uroj suksese ne kete takim. Shume mire qe aktivitete te tilla po shpeshtohen.