TechDay 2010 - Kosove - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

TechDay 2010 - Kosove

TechDay 2010 - Kosove

· 2 · 870

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 02-07-2010, 02:40:19


Per here te pare ne Ferizaj [Kosovë] organizohet nje event i llojit te teknologjise.Ne kete event pjesemarrjen e kane konfirmuar kompanite e njohura shqiptare si: Aleanet, Rrota, Ogilvy, Dataprognet, Gashi Comp, djemte nga Flossk etj.

Ne kete event do te shtjellohen tema te ndryshme, qe kane te bejne me zhvillimin dhe implementimin e teknologjise ne Kosove.
Te interesuarit per pjesemarrje mund te fillojne rezervimet qe prej tani duke derguar emrin dhe mbiemrin me email ne:
rezervo@aleanet.ch

Prezentimi do te mbahet ne Teatrin "Adriana Abdullahu" ne Ferizaj, me 01 Gusht,me fillim nga ora 16.00
Per me shume informata:
http://www.facebook.com/pages/Technology-Day-2010-Ferizaj/134521199899152

Me respekt:
Stafi Organizativ

  • Postime: 27931
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-07-2010, 16:12:17
Ju uroj suksese ne kete takim. Shume mire qe aktivitete te tilla po shpeshtohen.

Temat e fundit