Telegrafi fillon te intergroj shtojcen per komente nga facebook - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telegrafi fillon te intergroj shtojcen per komente nga facebook

Telegrafi fillon te intergroj shtojcen per komente nga facebook

· 4 · 929

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 14-03-2011, 18:54:01
Kam verejtur disa portale lajmesh qe per komente kan zgjedhur shtojcen e facebook, sot rastesisht kete e kam verejtur edhe tek telegrafi.com


ja nje aritukkull ku e vrejta nuk ishte ne gjitha kategorit p.sh un shkova te lajmet dhe ishin komentet qe i kan pasur me heret.

http://www.telegrafi.com/?id=83&a=152

 • Postime: 28028
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-03-2011, 09:49:36
Ka disa dite qe kane vendosur ne pjesen me te madhe te faqes Facebook comments. S'e di ne eshte mire apo keq, por duket se keta jane disi te fiksuar me te se kane ne faqe disa module te Facebook.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 16-03-2011, 10:46:31
Komentet me sa di un jan vetem ne kategorin e Teknologjis ndersa tek tjerat jane ato qe kan qene

 • Postime: 28028
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 22-07-2011, 15:23:13
Ndersa tani po shoh qe Telegrafi paska integruar Disqus Comments ne vend te Facebook Comments.

Temat e fundit