×
Hyrja
Profili

Telegrafi fillon te intergroj shtojcen per komente nga facebook

Telegrafi fillon te intergroj shtojcen per komente nga facebook

· 4 · 808

  • Postime: 328
  • Gjinia: Mashkull
sh2dow
ne: 14-03-2011, 18:54:01
Kam verejtur disa portale lajmesh qe per komente kan zgjedhur shtojcen e facebook, sot rastesisht kete e kam verejtur edhe tek telegrafi.com


ja nje aritukkull ku e vrejta nuk ishte ne gjitha kategorit p.sh un shkova te lajmet dhe ishin komentet qe i kan pasur me heret.

http://www.telegrafi.com/?id=83&a=152

  • Postime: 26635
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 15-03-2011, 09:49:36
Ka disa dite qe kane vendosur ne pjesen me te madhe te faqes Facebook comments. S'e di ne eshte mire apo keq, por duket se keta jane disi te fiksuar me te se kane ne faqe disa module te Facebook.

  • Postime: 1159
  • Gjinia: Mashkull
Dardan.
#2 ne: 16-03-2011, 10:46:31
Komentet me sa di un jan vetem ne kategorin e Teknologjis ndersa tek tjerat jane ato qe kan qene

  • Postime: 26635
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 22-07-2011, 15:23:13
Ndersa tani po shoh qe Telegrafi paska integruar Disqus Comments ne vend te Facebook Comments.