×
Hyrja
Profili

Tendenca e re e webmasterave shqiptare - Radiot!

Tendenca e re e webmasterave shqiptare - Radiot!

· 2 · 947

  • Postime: 26635
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 25-04-2006, 19:25:49
Nje tendence e re ka perfshire internetin shqiptar, ajo eshte hapja e rediove pa fund nga "te tere". Duket se te apasionuarit shqiptare te internetit pas semundjes se hapjes se forumeve tani i ka zene ajo e hapjes se nje radio. Sidoqofte shume te pakte jane ata qe kane pasur dhe kane sukses, sepse po aq shume sa hapen po aq ka qe i mbyllin.

  • Postime: 14
PaMend
#1 ne: 06-02-2007, 06:52:14
Prandaj perdori Firefox-in qe mos me nis me me kendu sa here qe vizitoj ndonje faqe :)