Threads - Konkuruesi me i fundit i Twitter - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Threads - Konkuruesi me i fundit i Twitter

  Threads - Konkuruesi me i fundit i Twitter

  · 1 · 522

  • Postime: 1011
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 06-07-2023, 23:55:39
   

  Meta, kompania qe zoteron Facebook, Instagram dhe WhatsApp ka leshuar nje platforme te re te ngjashme me Twitter te quajtur Threads. Ne web mund ta vizitoni ne adresen threads.net dhe ne app stores mund te gjeni aplikacionin perkates.

  Pse eshte me rendesi ky hap i Meta-s? Sepse duke perdorur gjendjen e tmerrshme ku Elon Musk e cuar Twitter pas blerjes disa muaj mepare, Mark Zuckerberg po perpiqet te kape nje tjeter treg qe ai nuk e mbizoteron. Duhet shtuar gjithashtu se konkurenca mund ta shtyje Twitter t'i pergjigjet me mire kerkesave te perdoruesve te tij.

  A do kete impakt pozitiv per perdoruesit? Jo dhe aq ne fakt. Te gjithe e dime se cfare kompani e tmerrshme eshte Meta.

  A do te kete sukses Threads? Askush nuk mund ta dije e koha do ta tregoje - por me shume mundesi JO.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: