Top Channel me i klikuari ne Shqiperi - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Top Channel me i klikuari ne Shqiperi

Top Channel me i klikuari ne Shqiperi

· 1 · 1429

  • Postime: 691
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 04-12-2009, 11:05:29
Nder website-t vendase, faqja e Top Channel rezulton me e klikuara nga shqiptaret.

Kjo behet e ditur nga Alexa, faqja e internetit, qe ben renditjen ne rang boteror te website-ve ne mbare globin, duke u bazuar ne numrin e  vizitave qe u behet atyre.

Sipas klikimeve te popullit shqiptar te internetit, faqja e  Top Channel rezulton e gjashta, duke u paraprire vetem nga website te huaja si Facebook, Google. Youtube, Wikipedia dhe Live.com.

“Kemi nje rritje prej 13 perqind te vizitave nga muaji tetor ne muajin nentor, e perkthyer ne shifra vizitoresh shkon ne mbi 1.5 milion vizitore ne muaj dhe mbi 9 milion faqe te hapura ne websit-in tone”, shprehet webmasteri i Top-Channel.tv, Igli Gjelishti.

Perpos klikimeve nga Shqiperia, 22.4 % e tyre behet nga shqipetaret ne SHBA, 10.6% nga Kosova dhe Serbia, 9.1% nga Italia dhe te tjera nga vende te ndryshme te Europes.

Nder dhjetera miliona website ekzistuese, perllogaritjet e Alexas nxjerrin faqen e Top Channel ne vendin e 19.994-t, duke e pozicionuar keshtu nder faqet me te klikuara ne rang boteror.

http://video1.top-channel.tv/18754796/flv/kronika/faqjaklikime.flv

Burimi : Top Channel

Temat e fundit