×
Hyrja
Profili

Top Channel me i klikuari ne Shqiperi

Top Channel me i klikuari ne Shqiperi

· 1 · 1374

  • Postime: 691
  • Gjinia: Mashkull
SocialNetwork
ne: 04-12-2009, 11:05:29
Nder website-t vendase, faqja e Top Channel rezulton me e klikuara nga shqiptaret.

Kjo behet e ditur nga Alexa, faqja e internetit, qe ben renditjen ne rang boteror te website-ve ne mbare globin, duke u bazuar ne numrin e  vizitave qe u behet atyre.

Sipas klikimeve te popullit shqiptar te internetit, faqja e  Top Channel rezulton e gjashta, duke u paraprire vetem nga website te huaja si Facebook, Google. Youtube, Wikipedia dhe Live.com.

“Kemi nje rritje prej 13 perqind te vizitave nga muaji tetor ne muajin nentor, e perkthyer ne shifra vizitoresh shkon ne mbi 1.5 milion vizitore ne muaj dhe mbi 9 milion faqe te hapura ne websit-in tone”, shprehet webmasteri i Top-Channel.tv, Igli Gjelishti.

Perpos klikimeve nga Shqiperia, 22.4 % e tyre behet nga shqipetaret ne SHBA, 10.6% nga Kosova dhe Serbia, 9.1% nga Italia dhe te tjera nga vende te ndryshme te Europes.

Nder dhjetera miliona website ekzistuese, perllogaritjet e Alexas nxjerrin faqen e Top Channel ne vendin e 19.994-t, duke e pozicionuar keshtu nder faqet me te klikuara ne rang boteror.

http://video1.top-channel.tv/18754796/flv/kronika/faqjaklikime.flv

Burimi : Top Channel
 

Adoptimi/biresimi ne Shqiperi

Nisur nga EtainRubrika Këndi i Prindërve

Postimi i fundit 08-06-2020, 14:03:27
nga InfoZ
Interneti dhe rrjetet sociale në Shqipëri, si një instrument i qeverisë

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 30-05-2020, 16:21:22
nga M A X
Vlorë - Shqiperi

Nisur nga M A XRubrika Trojet Shqiptare

Postimi i fundit 26-05-2020, 08:22:42
nga M A X
GoFundMe Shqiperi

Nisur nga InfoZRubrika Mix

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:26:51
nga InfoZ
kalaja me e vjeter ne shqiperi

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 00:57:03
nga InfoZ