×
Hyrja
Profili

Top Channel | Top Board -> spam?

Top Channel | Top Board -> spam?

· 5 · 759

  • Postime: 342
Dr0mAs
ne: 20-02-2011, 23:51:22
duke hapur ca faqe per pak nostalgji po shikoja dhe forumin e top-channel. vura re 1 tem qe ishte hap ne 2008 :D kur google nxirte google chrome pash ca postime te dyshimta. spam eshte ky??? disa fjal kan linke.


module be couturier
by opqr590 » Sun Feb 20, 2011 4:10 pm

all is it wow gold So the profits, so how could the buy wow gold politician Huang Huang Jung-day do full lace wig not bosom it? And the plate of wow gold a Ascendent Huang Xiaofei discourse, it wow accounts modul

  • Postime: 1108
  • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#1 ne: 21-02-2011, 01:37:13
Lol forumi i topi ka kohe qe ka mare fund, shiko se kam hapur dhe une disa tema ketu ne lidhje me ate

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 21-02-2011, 10:19:08

  • Postime: 342
Dr0mAs
#3 ne: 21-02-2011, 10:32:24
Forume te tilla qe permbajne temat e emisioneve si BB, TopShow , Top Fest etj. gjynaf qe mos te kujdesesh aq me teper qe nje Tv si TCH qe si llogarit te ardhurat. 1 webmaster me teper per forumin si gjen gje, mos harrojme qe nga ai forum jan ber dhe emisione pershembull debat me forumistat Top Show, pasi esht forum me emer dhe mbledh dhe intelektual pervecse ca kalamajve...
Mekat.............. ................... ........

  • Postime: 229
Epoka X
#4 ne: 21-02-2011, 11:04:42
Top channel eshte biznes ne renie te lire...
 

Citizens-channel.com

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 07-04-2020, 17:47:25
nga M A X
Top channel.tv live

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 16:43:04
nga InfoZ
Top Channel Albania

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 16:05:40
nga InfoZ
Top Channel Live

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 15:59:35
nga InfoZ
Top Channel

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

Postimi i fundit 19-03-2020, 15:51:58
nga InfoZ