Top Channel | Top Board -> spam? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Top Channel | Top Board -> spam?

Top Channel | Top Board -> spam?

· 5 · 848

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

ne: 20-02-2011, 23:51:22
duke hapur ca faqe per pak nostalgji po shikoja dhe forumin e top-channel. vura re 1 tem qe ishte hap ne 2008 :D kur google nxirte google chrome pash ca postime te dyshimta. spam eshte ky??? disa fjal kan linke.


module be couturier
by opqr590 » Sun Feb 20, 2011 4:10 pm

all is it wow gold So the profits, so how could the buy wow gold politician Huang Huang Jung-day do full lace wig not bosom it? And the plate of wow gold a Ascendent Huang Xiaofei discourse, it wow accounts modul

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 21-02-2011, 01:37:13
Lol forumi i topi ka kohe qe ka mare fund, shiko se kam hapur dhe une disa tema ketu ne lidhje me ate

 • Postime: 28110
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 21-02-2011, 10:19:08

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 21-02-2011, 10:32:24
Forume te tilla qe permbajne temat e emisioneve si BB, TopShow , Top Fest etj. gjynaf qe mos te kujdesesh aq me teper qe nje Tv si TCH qe si llogarit te ardhurat. 1 webmaster me teper per forumin si gjen gje, mos harrojme qe nga ai forum jan ber dhe emisione pershembull debat me forumistat Top Show, pasi esht forum me emer dhe mbledh dhe intelektual pervecse ca kalamajve...
Mekat.............. ................... ........

 • Postime: 231
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 21-02-2011, 11:04:42
Top channel eshte biznes ne renie te lire...

Temat e fundit