Top Channel, TV Klan, Vizion Plus DOWN ! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Top Channel, TV Klan, Vizion Plus DOWN !

· 4 · 706

Top Channel, TV Klan, Vizion Plus DOWN !

· 4 · 706

 • Postime: 416
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 09-02-2011, 16:50:10
  4:48 - 09.02.2011

  Faqja e vizionplus del qe eshte suspended
  Top Channel nuk hapet fare
  Tv Klan.tv Server error

  Cfar po ndodh me keto web faqe e ka idene dikush!?

  • Postime: 18277
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #1 ne: 09-02-2011, 17:02:56
  Mua ne rregull me dalin te treja..

  • Postime: 416
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 09-02-2011, 17:16:10
  Nuk e di une pyeta edhe 3 persona tjere, asnjera nuk hapet.

  • Postime: 416
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #3 ne: 09-02-2011, 17:30:02
  Tani shoh qe TV klan dhe Top Channel eshte ne rregull,
  vizionplus akoma jo.

  Temat e fundit