×
Hyrja
Profili

Top Channel, TV Klan, Vizion Plus DOWN !

· 4 · 621

Top Channel, TV Klan, Vizion Plus DOWN !

· 4 · 621

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Konjaku
  ne: 09-02-2011, 16:50:10
  4:48 - 09.02.2011

  Faqja e vizionplus del qe eshte suspended
  Top Channel nuk hapet fare
  Tv Klan.tv Server error

  Cfar po ndodh me keto web faqe e ka idene dikush!?

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar
  ßåßy ღ
  #1 ne: 09-02-2011, 17:02:56
  Mua ne rregull me dalin te treja..

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Konjaku
  #2 ne: 09-02-2011, 17:16:10
  Nuk e di une pyeta edhe 3 persona tjere, asnjera nuk hapet.

  • Postime: 416
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar
  Konjaku
  #3 ne: 09-02-2011, 17:30:02
  Tani shoh qe TV klan dhe Top Channel eshte ne rregull,
  vizionplus akoma jo.
   

  Citizens-channel.com

  Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

  Postimi i fundit 07-04-2020, 17:47:25
  nga M A X
  Top channel.tv live

  Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

  Postimi i fundit 19-03-2020, 16:43:04
  nga InfoZ
  Top Channel Albania

  Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

  Postimi i fundit 19-03-2020, 16:05:40
  nga InfoZ
  Top Channel Live

  Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

  Postimi i fundit 19-03-2020, 15:59:35
  nga InfoZ
  Top Channel

  Nisur nga InfoZRubrika Mediat Shqiptare

  Postimi i fundit 19-03-2020, 15:51:58
  nga InfoZ