×
Hyrja
Profili

Toshiba c100 Android

Toshiba c100 Android

· 8 · 833

  • Postime: 342
Dr0mAs
ne: 29-07-2011, 16:47:08
Nje miku im ka mare nje lap top Toshiba me Android.
Une ne fakt se kam pare qe tju jap shum detaje,
ajo qe do te dije miku im eshte nese mund te zvendesoje Android me Windows

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 30-07-2011, 00:17:26
Nuk besoj!
Pastaj Toshiba c100 duhet te jete tablet dhe jo laptop.
Me sa di une nuk ka laptope me Android, por vetem tablete dhe smartphone.
Nese eshte laptop ka shance qe te behet duke i dhene nje riformatim, nese eshte tablet ndoshta s'eshte e pamundur, por me siguri e veshtire.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#2 ne: 30-07-2011, 00:21:32
Googlova pak dhe po shoh qe Toshiba c100 qenka TV :d http://toshiba-c100.blogspot.com/

Tablet i Toshibas me Android qenka ky:

Toshiba Folio 100 Android tablet demo

  • Postime: 342
Dr0mAs
#3 ne: 30-07-2011, 00:58:24
kto i kam pare dhe une ne google, po meqe ai me tha lap top thash mos nuk kisha gjetur gje te sakt.
Do pyes prap neser mikun tim nese eshte tablet apo ka ngaterruar version. (ai smer vesh nga keto, rrezik dhe tabletes lap top i thot :D).

  • Postime: 342
Dr0mAs
#4 ne: 30-07-2011, 12:54:44
Po e korrigjoj pak, eshte Toshiba AC100 dmth laptop. them se duket keshtu:

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 30-07-2011, 15:27:06
Atehere me nje riformatim duhet te arrihet instalimi i Windows. Por vini re se sa i fuqishem eshte laptopi. Nese eshte tip Netbook, qe ka shume mundesi te jete i tille pasi kane vendosur Android aty, atehere me mire Windows XP apo maksimum Vista, sepse Win7 kerkon shume resurse, te cilat ky laptop veshtire se mund t'i kete nese eshte Netbook.

  • Postime: 342
Dr0mAs
#7 ne: 30-07-2011, 18:13:55
MAX ky eshte notebok per fat te keq!
Rrofsh per informacionin :D
 

Toshiba 3D HDTV 55 inç pa syza

Nisur nga M A XRubrika Pajisje Elektronike

Postimi i fundit 03-09-2011, 00:47:00
nga M A X
Driver Toshiba IAYAA

Nisur nga ririRubrika Ndihmë | Internet & Kompjuter

Postimi i fundit 29-04-2010, 10:00:30
nga Gjumashi