Twitter ndryshon pamjen e faqes hyrese - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Twitter ndryshon pamjen e faqes hyrese

Twitter ndryshon pamjen e faqes hyrese

· 3 · 575

  • Postime: 27954
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 31-03-2010, 13:21:01
Mjafton te shkoni te Twitter.com dhe te lexoni ne blog njoftimin perkates per t'u njohur me te rejat e fundit nga ridizenjimi i faqes hyrese te Twitter: http://blog.twitter.com/2010/03/tweaking-twitter-homepage.html

  • Postime: 409
  • Karma: +3/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-04-2010, 22:00:00
Me pelqen tani me shume ky dizajn, eshte shume i mire, i thjeshte !

  • Postime: 556
  • Karma: +4/-2
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 03-04-2010, 09:45:03
I bukur dhe me estetik ne pamje te pare per perdoruesit.

Temat e fundit