×
Hyrja
Profili

Twitter ndryshon pamjen e faqes hyrese

Twitter ndryshon pamjen e faqes hyrese

· 3 · 522

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 31-03-2010, 13:21:01
Mjafton te shkoni te Twitter.com dhe te lexoni ne blog njoftimin perkates per t'u njohur me te rejat e fundit nga ridizenjimi i faqes hyrese te Twitter: http://blog.twitter.com/2010/03/tweaking-twitter-homepage.html

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#1 ne: 02-04-2010, 22:00:00
Me pelqen tani me shume ky dizajn, eshte shume i mire, i thjeshte !

  • Postime: 556
  • Gjinia: Mashkull
Smiba
#2 ne: 03-04-2010, 09:45:03
I bukur dhe me estetik ne pamje te pare per perdoruesit.
 

Edi Rama ne Twitter

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-03-2020, 17:12:54
nga M A X
Si te rregjistrohem ne Twitter?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:12:49
nga M A X
Shqiptare interesante ne Twitter

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-03-2020, 17:15:06
nga M A X
Profili im ne Twitter

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 21-03-2020, 15:08:36
nga InfoZ
Profilet shqiptare ne Twitter me me shume ndjekes

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 04-03-2020, 17:29:58
nga InfoZ