×
Hyrja
Profili

Twitter PageRank ndryshon ne 0 !

Twitter PageRank ndryshon ne 0 !

· 10 · 816

 • Postime: 95
Yeahyeahs
ne: 18-07-2011, 21:42:40
 hmmmmm:

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull
AlbCoder
#1 ne: 18-07-2011, 22:09:59
mua me del 9

 • Postime: 95
Yeahyeahs
#2 ne: 18-07-2011, 22:19:42


Po diskutohet gjithandej ne forume webmasterash. Kerko edhe ne Twitter.

 • Postime: 287
 • Gjinia: Mashkull
N3twork
#3 ne: 18-07-2011, 22:44:19
Ne website http://www.prchecker.info shfaqet 9/10

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 19-07-2011, 00:42:41
Mua 9 me del. Ndoshta ka qene ndonje problem i momentit.

 • Postime: 116
 • Gjinia: Mashkull
FloriVL
#5 ne: 19-07-2011, 03:02:30
Me sa duket Google eshte i duhur kete periudh.
Pasi po i ndryshon PR cdo jave une ne faqen time www.ireaproperty.com para pak ditesh mora PR 5 ndersa tani e kam PR3  hmmmmm:

 • Postime: 95
Yeahyeahs
#6 ne: 19-07-2011, 08:26:12
Per me teper, lexoni ketu
Kodi: [Zgjidh]
http://www.seroundtable.com/google-toolbar-pagerank-fix-13721.html
Do doja mendime rreth PageRank dhe sa e vleresoni.

 • Postime: 45
 • Gjinia: Mashkull
armando4
#7 ne: 19-07-2011, 14:37:32
dhe une kisha te njejtin problem.

nje blog nga pr4 shkoi pr6 para dy javesh dhe sot shkoi ne pr5.
nje tjeter blog imi nga pr3 shkoi pr4 para dy javesh dhe sot shkoi perseri pr3 :)

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#8 ne: 19-07-2011, 15:37:04
Te njejten gje po verej dhe une. Ne nje faqe PR paska ndryshuar sot.

Per me teper, lexoni ketu
Kodi: [Zgjidh]
http://www.seroundtable.com/google-toolbar-pagerank-fix-13721.html
Do doja mendime rreth PageRank dhe sa e vleresoni.

PR ka nje fare rendesie, por jo aq te madhe. Gjithashtu duhet marre parasysh se PR qe shohim ne nga Toolbar-et nuk eshte ajo realja. Google ka kohe qe e ka fshehur mundesine per te pare PR reale te nje faqeje.

 • Postime: 376
 • Gjinia: Mashkull
AlbCoder
#9 ne: 19-07-2011, 18:55:07
google dance nuk eshte gje e re.
 

Edi Rama ne Twitter

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-03-2020, 17:12:54
nga M A X
Si te rregjistrohem ne Twitter?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 01-04-2020, 18:12:49
nga M A X
Shqiptare interesante ne Twitter

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 30-03-2020, 17:15:06
nga M A X
Profili im ne Twitter

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 21-03-2020, 15:08:36
nga InfoZ
Profilet shqiptare ne Twitter me me shume ndjekes

Nisur nga InfoZRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 04-03-2020, 17:29:58
nga InfoZ