Twitter PageRank ndryshon ne 0 ! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Twitter PageRank ndryshon ne 0 !

Twitter PageRank ndryshon ne 0 !

· 10 · 914

 • Postime: 95
 • Karma: +0/-0

ne: 18-07-2011, 21:42:40
 hmmmmm:

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-07-2011, 22:09:59
mua me del 9

 • Postime: 95
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 18-07-2011, 22:19:42


Po diskutohet gjithandej ne forume webmasterash. Kerko edhe ne Twitter.

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-07-2011, 22:44:19
Ne website http://www.prchecker.info shfaqet 9/10

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-07-2011, 00:42:41
Mua 9 me del. Ndoshta ka qene ndonje problem i momentit.

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 19-07-2011, 03:02:30
Me sa duket Google eshte i duhur kete periudh.
Pasi po i ndryshon PR cdo jave une ne faqen time www.ireaproperty.com para pak ditesh mora PR 5 ndersa tani e kam PR3  hmmmmm:

 • Postime: 95
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 19-07-2011, 08:26:12
Per me teper, lexoni ketu
Kodi: [Zgjidh]
http://www.seroundtable.com/google-toolbar-pagerank-fix-13721.html
Do doja mendime rreth PageRank dhe sa e vleresoni.

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 19-07-2011, 14:37:32
dhe une kisha te njejtin problem.

nje blog nga pr4 shkoi pr6 para dy javesh dhe sot shkoi ne pr5.
nje tjeter blog imi nga pr3 shkoi pr4 para dy javesh dhe sot shkoi perseri pr3 :)

 • Postime: 28220
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 19-07-2011, 15:37:04
Te njejten gje po verej dhe une. Ne nje faqe PR paska ndryshuar sot.

Per me teper, lexoni ketu
Kodi: [Zgjidh]
http://www.seroundtable.com/google-toolbar-pagerank-fix-13721.html
Do doja mendime rreth PageRank dhe sa e vleresoni.

PR ka nje fare rendesie, por jo aq te madhe. Gjithashtu duhet marre parasysh se PR qe shohim ne nga Toolbar-et nuk eshte ajo realja. Google ka kohe qe e ka fshehur mundesine per te pare PR reale te nje faqeje.

 • Postime: 376
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 19-07-2011, 18:55:07
google dance nuk eshte gje e re.

Temat e fundit