×

Vemjet e mediave sociale shqiptare

Vemjet e mediave sociale shqiptare

· 2 · 233

  • Postime: 26236
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 29-11-2019, 17:01:19
Ne keto dite te veshtira per Shqiperine ka nga ato qe vjedhin ndihmat, nga ata kerkojne te perfitojne nga fatkeqsia e te tjereve, por dhe nga ata qe per disa likes e klikime shesin shpirtin te djalli. Keto meposhte jane turpi i sociale shqiptare. Screenshot te nxjerra nga Brryli Brodway ne Facebook.
« Editimi i fundit: 18-03-2020, 00:26:53 nga InfoZ »

  • Postime: 26236
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 29-11-2019, 17:03:10
...