Vizionplus.tv - joaktive - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vizionplus.tv - joaktive

Vizionplus.tv - joaktive

· 6 · 1064

 • Postime: 416
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-12-2010, 18:35:31
Faqja zyrtare e vizionplus www.vizionplus.tv ka qe mbreme (17.12.10) qe eshte joaktive, mesaduket eshte nje problem me domainin.
« Editimi i fundit: 19-12-2010, 12:01:09 nga M A X »

 • Postime: 3783
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-12-2010, 18:49:28
E paskan lënë të skadojë dhe e kanë zënë të tjerë.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-12-2010, 18:51:12
Nuke  kan paguar... eshte shume e thjeshte nese nuk paguan domain deri diten e caktuar faqe kthehet ashtu ne reklame. Por ata kane mundesi ta aktivizojne serish brenda nje muaji , nese edhe mbas nje muaji nuk paguajne tarifen athere domain del ne shitje serish.

 • Postime: 982
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 18-12-2010, 18:53:08
Domain name: vizionplus.tv

Administrative Contact:
   Gjeli Vizion
   Agim Buxheli (admin@icc-al.org)
   +355.4258491
   Fax:
   Rr. Don Bosko
   Tirane, AL 100tr100
   AL

Technical Contact:
   Gjeli Vizion
   Agim Buxheli (admin@icc-al.org)
   +355.4258491
   Fax:
   Rr. Don Bosko
   Tirane, AL 100tr100
   AL

Registrant Contact:
   Gjeli Vizion
   Agim Buxheli ()
   
   Fax:
   Rr. Don Bosko
   Tirane, AL 100tr100
   AL

 • Postime: 416
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 18-12-2010, 18:58:17
Nuk e besoj ta lene, aq me shume qe pagerankun e kane 6/10

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 19-12-2010, 01:08:55
Jo mo se e kan kthyer perseri on

Temat e fundit