×
Hyrja
Profili

Vizionplus.tv - joaktive

Vizionplus.tv - joaktive

· 6 · 978

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Konjaku
ne: 18-12-2010, 18:35:31
Faqja zyrtare e vizionplus www.vizionplus.tv ka qe mbreme (17.12.10) qe eshte joaktive, mesaduket eshte nje problem me domainin.
« Editimi i fundit: 19-12-2010, 12:01:09 nga M A X »

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull
Syrgjyn
#1 ne: 18-12-2010, 18:49:28
E paskan lënë të skadojë dhe e kanë zënë të tjerë.

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#2 ne: 18-12-2010, 18:51:12
Nuke  kan paguar... eshte shume e thjeshte nese nuk paguan domain deri diten e caktuar faqe kthehet ashtu ne reklame. Por ata kane mundesi ta aktivizojne serish brenda nje muaji , nese edhe mbas nje muaji nuk paguajne tarifen athere domain del ne shitje serish.

 • Postime: 982
 • Gjinia: Mashkull
UrL
#3 ne: 18-12-2010, 18:53:08
Domain name: vizionplus.tv

Administrative Contact:
   Gjeli Vizion
   Agim Buxheli (admin@icc-al.org)
   +355.4258491
   Fax:
   Rr. Don Bosko
   Tirane, AL 100tr100
   AL

Technical Contact:
   Gjeli Vizion
   Agim Buxheli (admin@icc-al.org)
   +355.4258491
   Fax:
   Rr. Don Bosko
   Tirane, AL 100tr100
   AL

Registrant Contact:
   Gjeli Vizion
   Agim Buxheli ()
   
   Fax:
   Rr. Don Bosko
   Tirane, AL 100tr100
   AL

 • Postime: 416
 • Gjinia: Mashkull
Konjaku
#4 ne: 18-12-2010, 18:58:17
Nuk e besoj ta lene, aq me shume qe pagerankun e kane 6/10

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#5 ne: 19-12-2010, 01:08:55
Jo mo se e kan kthyer perseri on
 

Vizionplus.TV

Nisur nga whitesnakeRubrika Albwebmaster

Postimi i fundit 09-05-2011, 00:11:34
nga Biondi2011