Vizitat e faqeve me te medha shqiptare - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vizitat e faqeve me te medha shqiptare

Vizitat e faqeve me te medha shqiptare

· 9 · 1543

 • Postime: 28210
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 31-05-2010, 15:29:13
Shqiperia.com ka leshuar sefundi nje renditje te faqeve shqiptare me te njohura dhe me te vizituara.

Renditja e pergjithshme: http://www.shqiperia.com/webmaster/renditjadomaineveshqiptar

Faqet me te medha: http://www.shqiperia.com/webmaster/vizitoretefaqeveshqiptare

 • Postime: 28210
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-06-2010, 00:51:15
Jane bere ndryshime ne te dhenat per faqet me te vizituara. Interesante te shohesh saktesimet e fundit per secilen faqe.

 • Postime: 28210
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-06-2010, 10:13:13
Do te ishte me mire sikur dhe faqe te tjerea te konfirmoheshin ne statistikat qe pretedohen. Se paku vete Shqiperia.com apo ndonje afer tyre, si psh Parajsa.com
Mendoj se gazetatema.net te mos e kete fare vendin aty sepse nuk besoj se ka aq vizita dhe aq me pak te jete nder me te vizituarat.
http://www.shqiperia.com/webmaster/vizitoretefaqeveshqiptare

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 11-06-2010, 14:42:20
Besoj qe ka edhe faqe tjera shqiptare qe kane vizita dhe mendoj qe mund te ishin atje ne ate liste!

ZeriYT vetem 7600 vizita>! :(

Nejse u qudita nga faqja gazetatema.com!

 • Postime: 28210
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 11-06-2010, 15:11:51
Ato jane vizita unike. Dmth vizita ka me shume, por ato qe jane te perseritura nuk llogariten. Psh ti qe mund te hysh disa here ne dite quhesh 1 vizitor. Personalisht jam relativisht i kenaqur me trafikun aktual edhe se sigurisht mund te jete me mire.

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 12-06-2010, 00:12:10
hahahaha... te pakten 3 faqe Shqiptare i di une qe kan nga 23K e deri ne 45K unike edhe sjan ne kete list! :D

 • Postime: 28210
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 12-06-2010, 01:52:17
Sugjeroji plako dhe jepi nje prove te trafikut.

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 12-06-2010, 10:30:18
Nuk mund ti sugjeroj sepse nuk dua te dal publik ky informacion, por po te postoj vetem nje screenshot! ;)

 • Postime: 28210
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 12-06-2010, 16:15:51
Nuk e shoh se ku qendron e keqja e publikimit te faqeve ne fjale. Madje kjo ka vlere sepse sqarohet se kush jane vertete faqet qe kane trafik te madh.
Mund te te pyes se cfare natyre kane keto faqe? Jane tuat?

Temat e fundit