Web site - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Web site

Web site

· 2 · 1176

  • Postime: 100
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 26-04-2006, 06:28:10
çka e bene  te sukseshme nje web site?

  • Postime: 28110
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-05-2006, 07:32:24
Nje uebsajt e ben te suksesshem PUNA e atyre qe e kane krijuar dhe qe e mirembajne. Ne radhe te pare puna dhe pune dtth qe te kesh vendosur permbajtje te mire dhe interesante ne faqe. Duhet te shikosh interesat e publikut dhe duke u bazuar ne keto interesa dhe duke u perputhur me idene qe ke ti per nje faqe web, atehere te fillosh punen per te realizuar kete ide. E rendesishme eshte gjithashtu dhe reklama. Por mos harro se qe te reklamosh duhet te kesh dicka per te reklamuar, sepse nuk mund te reklamosh dicka qe eshte bosh a gati bosh, ose qe nuk eshte aspak interesante. Keto do te ishin ne pergjithesi ato qe e bejne nje uebsajt te suksesshem.

Temat e fundit