×
Hyrja
Profili

Web site

Web site

· 2 · 1083

  • Postime: 100
  • Gjinia: Mashkull
Dimi
ne: 26-04-2006, 06:28:10
çka e bene  te sukseshme nje web site?

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 01-05-2006, 07:32:24
Nje uebsajt e ben te suksesshem PUNA e atyre qe e kane krijuar dhe qe e mirembajne. Ne radhe te pare puna dhe pune dtth qe te kesh vendosur permbajtje te mire dhe interesante ne faqe. Duhet te shikosh interesat e publikut dhe duke u bazuar ne keto interesa dhe duke u perputhur me idene qe ke ti per nje faqe web, atehere te fillosh punen per te realizuar kete ide. E rendesishme eshte gjithashtu dhe reklama. Por mos harro se qe te reklamosh duhet te kesh dicka per te reklamuar, sepse nuk mund te reklamosh dicka qe eshte bosh a gati bosh, ose qe nuk eshte aspak interesante. Keto do te ishin ne pergjithesi ato qe e bejne nje uebsajt te suksesshem.
 

Web-site.al

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 29-05-2019, 12:31:50
nga M A X
Kërkoj nje WEB DESIGNER te ndertoj nje WEB SITE

Nisur nga omediaRubrika Tregu Webmasterave

Postimi i fundit 04-02-2012, 05:34:54
nga omedia
Native Apps apo Mobile Site?

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 26-08-2011, 01:04:38
nga kokushta
Site te huaja ku mund te shes domain apo hosting ?

Nisur nga KonjakuRubrika Tregu Webmasterave

Postimi i fundit 25-05-2011, 18:50:41
nga Konjaku
Albania World Heritage Site in 'Damage' Row

Nisur nga Albania NewsRubrika Albania Today

Postimi i fundit 08-09-2010, 19:50:07
nga Albania News