×
Hyrja
Profili

Webby Awards 2009

Webby Awards 2009

· 1 · 661

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 08-05-2009, 12:50:18
The Webby Awards eshte nje akademi qe permbledh disa personalitete te njohur ne fusha te ndryshme, qe ben cdo vit nominimet dhe zgjedhjet e faqeve me te mira ne internet. Lexo: Webby Awards About

Duke ndjekur kete lidhje: 13th Annual Webby Awards Nominees & Winners mund te shihni faqet me te mira te zgjedhura nga kjo akademi.

Personalisht vizitova disa prej fituesve, ne fusha te ndryshme, dhe me duhet te them se kishte plot faqe interesante, por edhe disa shume te kota, qe nuk e di se per cfare ishin nominuar apo zgjedhur si fitues. Sidoqofte, eshte nje guide interesante per te njohur nder me te miret e web-it.

http://www.webbyawards.com/
 

Webby Award, triumfojnë NYT dhe Twitter

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 05-05-2010, 10:10:08
nga M A X