Webby Awards 2009 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Webby Awards 2009

Webby Awards 2009

· 1 · 714

  • Postime: 28192
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 08-05-2009, 12:50:18
The Webby Awards eshte nje akademi qe permbledh disa personalitete te njohur ne fusha te ndryshme, qe ben cdo vit nominimet dhe zgjedhjet e faqeve me te mira ne internet. Lexo: Webby Awards About

Duke ndjekur kete lidhje: 13th Annual Webby Awards Nominees & Winners mund te shihni faqet me te mira te zgjedhura nga kjo akademi.

Personalisht vizitova disa prej fituesve, ne fusha te ndryshme, dhe me duhet te them se kishte plot faqe interesante, por edhe disa shume te kota, qe nuk e di se per cfare ishin nominuar apo zgjedhur si fitues. Sidoqofte, eshte nje guide interesante per te njohur nder me te miret e web-it.

http://www.webbyawards.com/

Temat e fundit