Webfaqja më e mirë shqiptare sipas jush? - 2 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Webfaqja më e mirë shqiptare sipas jush?

Webfaqja më e mirë shqiptare sipas jush?

· 59 · 6834

 • Postime: 229
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#25 ne: 06-04-2008, 00:48:02
Ka mjaft webfaqe të mira Shqiptare; por unë përveç gazetave të ndryshme ditore, vizitoj më shumë albtux.de dhe ZËRI YT.

 • Postime: 28087
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 06-04-2008, 00:56:19
sedi, miresevjen.
Cfare faqe/sh ke ti plako se mqs di kaq gjera nga Alexa etj  ne lidhje me webmastarat duhet te jesh profesionist, pasi nuk i meson robi kot gjerat?!

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#27 ne: 06-04-2008, 01:25:11
:)

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#28 ne: 06-04-2008, 01:55:45
:)

 • Postime: 416
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#29 ne: 06-04-2008, 02:05:12
hej hej sa bukur po vazhdo përgjigju ashtu si ke nisur MOS DIL NGA TEMA nuk me interson cfar thua ofendo sa të duash po se ke gjetur vendin për tu tallur edhe njeher po të them fol me veten bëja vetes ato pyetje. Paftyresin dhe respektin e pash ne postimet tuaja  më lart me vjen keq s'po merrem më me lojrat e tua

 • Postime: 404
 • Karma: +0/-0

#30 ne: 06-04-2008, 02:48:57
Cuditerisht me duket se kjo fqe nuk gjendet  ne google ; gjendet një tjetër

Google PR updated, Albwebmaster, Webmasterat Shqiptare, Adsense
...
Dje google azhornoji pagrank-et e faqeve..Www.ZemerSh qiptare. Com shkoi nga pr2 ne pr4 Po juve ju kan levizur? Webmasterat Shqiptare.
www.zeriyt.com/webmasterat-shqiptare/web-faqja-me-e-mirë-shqiptare-sipas-jush-t42473.0.html;prev_next=next - 42k - Cached - Similar pages - Note this

Po qe te dergon ne temën pasardhese, atë qe sa vizitor unike keni ne ditë!

Mbase gabohem, kerkoj falje nëse është kështu!

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#31 ne: 06-04-2008, 04:34:32
sedi

Ti ke thyer kodin e etikës te një webmasteri serioz, kjo tregon diçka përsa i përket personalitetit tënd. Shumë gjëra dihen, ato nuk shkruhen, nuk bëhen publike, mbahen për vetvete. Specifikisht po të qortoj për:

"Bejren publike me emër te programeve te caktuar qe manipulojnë alexan, dhenien e një ideje te qartë për te manipuluar ne një mënyrë, edhe pse pa ndonjë rëndësi te veçantë google", sjemi këtu për te dhënë informacione manipulimi, por te jam shembullin e mirë! (e kam vetëm për bejren publike te disa programeve ilegale dhe te dëmshme për webin)

Siç te gjithë ne te ashtequajturit webmaster shqiptare, dikush me universitet, dikush i vetemesuar nga vite eksperiencë me scripte apo thjeshe html, dikush qe tani sapo ka mësuar te instaloje ndonjë script, e dimë qe bota internetit perbehet nga 80% matreal te kopjuar!!! Për fat te keq nuk është aspak çudi qe dhe vete gazetat shqiptare kopjojne informacione nëpër internet dhe i publikojne ato si te tyret, prandaj për webfaqet shqiptare as qe nuk paramendohet qe 90% ose me shumë të tyre janë clone te njera tjetres. Dikush me ndonjë design tjetër por i njejti informacion qarkullon.

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#32 ne: 06-04-2008, 04:49:01
http://www.google.co.uk/search?hl=en&q=Sherbimi+njohjeve+virtuale+online&btnG=Search&meta=

Vetem dy fjale per ty web 2.0, pergezime ne zgjuarsine tuaj. Nuk ja vlenka te jesh i regjistruar ne kete forum, edhe ato postime qe bera i fshiva, pasi nuk ja vlen te merresh me ju.

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#33 ne: 06-04-2008, 04:58:30
Ok sedi, e modifikova dhe unë shkrimin tim lart, ne fakt e teprova, por sme erdhi mirë qe lexova ato emrat e programeve ilegale.

Nejse di vetëm te them qe për mua ky ngelet forumi me i mirë përsa i përket komunikimit te webmasterave shqiptare. Rrespekte s'po ngatarrohem me ne temat tuaja.

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#34 ne: 06-04-2008, 05:00:59
Respekte Web 2.0, ndoshta keqkuptim nga te dyja palet, pasi jemi futur ndoshta ne vendin e gabuar per te komentuar. Thjesht, me erdhi inat kur po behej gjithe ajo loje mes atyre dy anetareve. Gjithesesi, sja vlen te merresh me lojra te tilla.

 • Postime: 57
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#35 ne: 06-04-2008, 05:15:52
 ;) ne fakt jam dhe shumë i perjugmesh, dhe duke punuar ne një projekt shumë stresant, e nxorra pak te kjo tema :), por ne fakt disa gjëra nga ato qe ke thënë ti te shkrimet e mëparshme janë te vërteta për fat te keq. Edhe unë mendoj qe disa faqe te caktuara manipulojnë alexan, sepse për fat te keq ajo ndikon dhe te google. Por çfarë fitove po manipulove alexan?  Vetëm veten genjen, sepse fitimin e vërtetë e sjellin vetëm vizitoret reale ne fakt (bëhet fjale nga përfitimi financiar nga sherbimet e reklamave) se do të ishim hipokrit sikur të mos pranonim qe shumë sherbime drejtohen nga fitimi financiar.

Të uroj një nate te mirë se këtu shkoi ora 5 e mengjesit.

Për të mos dalur nga tema, për mendimin tim Top-Channel është faqja me e mirë shqiptare, si platformë informative dhe një gjigand ne median shqiptare. 

albasoul, albachat, shqiperia.com, fajtori, hapësira, parajsa, zeriyt, albforumi   janë platformat e komunikimit me te njohura shqiptare, smund te bëj  ndonjë renditje sepse është e vështirë, të gjitha kanë vetite e tyre.

Zeriyt.com e pergezoj për forumin e webmasterave...

shkabaj.tk faqja me e mirë përsa i përket guides te faqeve shqiptare ne internet

portokalli-show sepse shoh gjithnjë portokalline aty,

dallavere.com e preferuara ime për barcaletat...

 • Postime: 40
 • Karma: +0/-0

#36 ne: 13-04-2008, 01:24:23
Varet me se ka plot.

Une them se per muzike, eshte http://www.muzikshqip.tv . E kam bere vet scriptin, dhe me cdo gje ne mendje qe sa me mire te beja dicka qe ndihmon te tjeret dhe jo kot me kot.

Nga forumet me pelqen suhme ky, megjithse sjam shume i zoti i forumeve. Cdo gje budalliqe bej me coding po forume smarr vesh shume. pertoj ti rri ne koke.

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#37 ne: 24-08-2008, 18:48:02
Shiko me pelqejn te gjitha faqet shqiptare edhe pse disa tregojn kujdes me te lart dhe me profesional.

sedi a e keni vizituar me pare www.shqip1.com , ka cdo dit HOT informacione dmth apolitike, por faqe qe te knaqesh tu lexu.

Pra mendoj se www.shqip1.com eshte me e mire!

 • Postime: 406
 • Karma: +1/-0

#38 ne: 24-08-2008, 18:55:05
c'do njeri faqen e tij do mburri :P

 • Postime: 28087
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#39 ne: 24-08-2008, 23:13:18
Shiko me pelqejn të gjitha faqet shqiptare edhe pse disa tregojn kujdes me te lart dhe me profesional.

sedi a e keni vizituar me pare www.shqip1.com , ka çdo dit HOT informacione d.m.th. apolitike, por faqe qe te knaqesh tu lexu.

Pra mendoj se www.shqip1.com është me e mirë!

Edhe mua me pelqen goxha puna juaj. Keni punuar bukur dhe paster.
Sa per faqen me te mire mund te them se ajo nuk ekziston, pasi nuk ka nje baze krahasushmerie qe i vendos te gjitha faqet ne nje nivel qe e mundeson krahasimin. Kjo sepse faqe te ndryshme kane natyra te ndryshme. Ose, nese ekziston faqja me e mire atehere jane me qindra te tilla. Dhe kjo sepse eshte ceshtje shijesh, interesash dhe kendveshtrimesh.

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#40 ne: 27-08-2008, 20:14:47
Teksa po lexoja shkrimet tuaja faktikisht edhe qeshja po edhe isha i lumtur, qe te gjith i duam gjerat tona, kur flasem per faqe me te mir njeri ceki kategorfit, me pelqen ajo ide ti ndajm ne kategori, por te flasem, sa prej ketyre faqeve, po perbehen nga vet informacionet e tire, pothuajse asnjera, ater biem ne dilema me perfitim dhe vizitat uniqe, Ndoshta neve nuk na pelqen ndonje faqe, por perfitojn shum, mbase sesht profesionale, por perfitimi eshte me i madhe se i nje faqes profesionale, megjithate te gjith faqet jan te mira, jemi vetem fillestar, duhet goxha pun per aritje, por me rendsi eshte te futesh e per konkurim mos ki merak, o sot o neser, do jesh ne konkurim mbase dhe me i miri se gjitha

 • Postime: 328
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#41 ne: 27-08-2008, 20:16:47
ç'do njeri faqen e tij do mburri :P

Edhe Joni mburet me projektet e tija, por me duket nuk i paska cekur, he jon qte gjeti kshtu hahahaa fol njeri, ke edhe ty plot faqe te mira

 • Postime: 16
 • Karma: +0/-0

#42 ne: 15-10-2008, 12:49:50
Shikojeni nje here http://albbet.com

 • Postime: 4
 • Karma: +0/-0

#43 ne: 15-10-2008, 14:05:47
per webmastera,forum me te mire se ky nuk gjen  :perqafim

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#44 ne: 17-11-2008, 14:09:39
Faqa me e mirë ku mund te gjish gjithçka ne Shqip dhe mund ti shkarkosh falas me shpejtesi te madhe është faqa: wWw.WebShqip.Com
« Editimi i fundit: 17-11-2008, 14:47:27 nga M A X »

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#45 ne: 22-11-2008, 19:50:07
Faqa me e mirë ku mund te gjish gjithçka ne Shqip dhe mund ti shkarkosh falas me shpejtesi te madhe është faqa: wWw.WebShqip.Com
:D :D :D :D
me kenaqi shpejtesia 9^999999999999999 TB/milisekonde :D

 • Postime: 168
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#46 ne: 22-11-2008, 22:33:11
Per shpejtesi do zgjedhja argetohu.com tek mp3.argetohu.com vetem save me duhet te bej dhe me downlodohet kenga, me shume vanoj ne ndrrimin e foldereve se sa ne shkarkimin e kenges d:

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#47 ne: 22-11-2008, 22:49:18
Për shpejtesi do zgjedhja argetohu.com tek mp3.argetohu.com vetëm save më duhet te bëj dhe me downlodohet kenga, me shumë vanoj ne ndrrimin e foldereve se sa ne shkarkimin e kenges d:

Lol nuk e prisja ket koment ktu, ta di per ndere :)

Tash e provova rrjetin ta verifikoj ket qe the...Mendoj se nuk eshte keq...

Mendoj se shfletimi shkon rend per shkak te trafikut te madh, dhe per kete me duhet nje procesor me i mir dhe disa giga ram me shume...

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#48 ne: 22-11-2008, 22:52:50
Ndersa rreth temes Cila eshte webfaqja me e mire Shqiptare nuk kam guximin te flas, aq me shum kam frik te them se faqja ime esht me e mira, nese ka shum vizitor, ose ka nje pagerank te lart, nese nxjerr shum te ardhura mujore ose ka nje dizajn te shtrenjte, ose nese eshte shum e shpejte, prap nuk mund te them se eshte me e mira, nese nje faqe nuk i ka tegjitha keto qe i ceka me lart, vetem njera prej ketyre vetive nuk mjafton qe ta bej nje faqe me te miren.

Rrespekt per tegjith juve qe thoni se faqja juaj eshte me e mira, ua kam lakmi guximin dhe vetbesimin por jam ne dyshim per seriozitetin e asaj qe thoni.

 • Postime: 244
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#49 ne: 26-11-2008, 13:17:37
i dhash tani një shikim Cokollata.com,ishte mjaft e këndshme
njera nder faqet elektronike qe me tërheq me se shumti është dardania.de

Temat e fundit