×
Hyrja
Profili

Webfaqja më e mirë shqiptare sipas jush?

Webfaqja më e mirë shqiptare sipas jush?

· 59 · 6499

 • Postime: 1
odle
#50 ne: 05-01-2009, 06:42:54
nga ato qe perdor une
per lajme : top-channel.tv
per design dhe estetike: albaniac.com
per sport: albania-sport.com
per argetim : plaku.com
per tv: vitrinat.com
per muzike: realiteti.org

kaq me kujtohen

 • Postime: 19
 • Gjinia: Femer
braveheart
#51 ne: 07-01-2009, 14:04:20
« Editimi i fundit: 08-01-2009, 23:18:05 nga M A X »

 • Postime: 1107
 • Gjinia: Femer
Borebardha
#52 ne: 12-04-2009, 17:18:08
Pershendetje te nderuar forumista !

Web faqja Parajsa Shqiptare ishte , eshte dhe do te mbetet nje nder faqet top ne boten virtuale shqiptare !
Per ta vertetuar kete gje A$H Da Master te sygjeroj te klikosh mbi www.parajsa.com , dhe ti shikosh nga afer te gjitha sherbimet qe ofrohen ne kete TOP WEB SITE  :D

me respekt,
Borebardha

 • Postime: 577
Freedom Overdose
#53 ne: 12-04-2009, 22:33:30
Pershendetje te nderuar forumista !

Web faqja Parajsa Shqiptare ishte , eshte dhe do te mbetet nje nder faqet top ne boten virtuale shqiptare !
Per ta vertetuar kete gje A$H Da Master te sygjeroj te klikosh mbi www.parajsa.com , dhe ti shikosh nga afer te gjitha sherbimet qe ofrohen ne kete TOP WEB SITE  :D

me respekt,
Borebardha
all I see eshte nje lesh arapi, aspak 2.0... me duket pak old-fashioned dmth. dikur i ka ikur koha ketyre portaleve pa nje tematike te caktuar

 • Postime: 42
 • Gjinia: Mashkull
The End
#54 ne: 12-04-2009, 23:04:16
www.shqip1.net kjo eshte web faqja me e mir shqiptare per mua.

Ka lajme nga me te ndryshmen dhe nese e vizitoni njeher do ta vizitoni perher sepse shqip1 eshte nje hap para te tjereve.

 • Postime: 51
EUKLIT
#55 ne: 12-04-2009, 23:17:10

 • Postime: 26635
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#56 ne: 12-04-2009, 23:25:59
Do ishte mire qe tema te mos perdorej si vend per te lavderuar secili faqen e tij. Le t'ia leme te tjereve te lavderojme punen personale.

 • Postime: 111
 • Gjinia: Mashkull
SaLvaToR
#57 ne: 12-04-2009, 23:34:11
Sinqerisht un mednoj se zeriyt.com esht nji nga faqet me te mira shqiptare dhe ajo qe vizitoj cdo dit rregullisht.

 • Postime: 242
 • Gjinia: Mashkull
feniksi
#58 ne: 13-04-2009, 18:24:37
ZeriYt / WebMaster
Celebritete / RomeoLAB
Telegrafi / etj...