Webfaqja më e mirë shqiptare sipas jush? - 3 - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Webfaqja më e mirë shqiptare sipas jush?

Webfaqja më e mirë shqiptare sipas jush?

· 59 · 6837

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#50 ne: 05-01-2009, 06:42:54
nga ato qe perdor une
per lajme : top-channel.tv
per design dhe estetike: albaniac.com
per sport: albania-sport.com
per argetim : plaku.com
per tv: vitrinat.com
per muzike: realiteti.org

kaq me kujtohen

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#51 ne: 07-01-2009, 14:04:20
« Editimi i fundit: 08-01-2009, 23:18:05 nga M A X »

 • Postime: 1108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#52 ne: 12-04-2009, 17:18:08
Pershendetje te nderuar forumista !

Web faqja Parajsa Shqiptare ishte , eshte dhe do te mbetet nje nder faqet top ne boten virtuale shqiptare !
Per ta vertetuar kete gje A$H Da Master te sygjeroj te klikosh mbi www.parajsa.com , dhe ti shikosh nga afer te gjitha sherbimet qe ofrohen ne kete TOP WEB SITE  :D

me respekt,
Borebardha

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#53 ne: 12-04-2009, 22:33:30
Pershendetje te nderuar forumista !

Web faqja Parajsa Shqiptare ishte , eshte dhe do te mbetet nje nder faqet top ne boten virtuale shqiptare !
Per ta vertetuar kete gje A$H Da Master te sygjeroj te klikosh mbi www.parajsa.com , dhe ti shikosh nga afer te gjitha sherbimet qe ofrohen ne kete TOP WEB SITE  :D

me respekt,
Borebardha
all I see eshte nje lesh arapi, aspak 2.0... me duket pak old-fashioned dmth. dikur i ka ikur koha ketyre portaleve pa nje tematike te caktuar

 • Postime: 42
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#54 ne: 12-04-2009, 23:04:16
www.shqip1.net kjo eshte web faqja me e mir shqiptare per mua.

Ka lajme nga me te ndryshmen dhe nese e vizitoni njeher do ta vizitoni perher sepse shqip1 eshte nje hap para te tjereve.

 • Postime: 51
 • Karma: +0/-0

#55 ne: 12-04-2009, 23:17:10

 • Postime: 28197
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#56 ne: 12-04-2009, 23:25:59
Do ishte mire qe tema te mos perdorej si vend per te lavderuar secili faqen e tij. Le t'ia leme te tjereve te lavderojme punen personale.

 • Postime: 111
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#57 ne: 12-04-2009, 23:34:11
Sinqerisht un mednoj se zeriyt.com esht nji nga faqet me te mira shqiptare dhe ajo qe vizitoj cdo dit rregullisht.

 • Postime: 242
 • Karma: +2/-0
 • Gjinia: Mashkull

#58 ne: 13-04-2009, 18:24:37
ZeriYt / WebMaster
Celebritete / RomeoLAB
Telegrafi / etj...

Temat e fundit