Webmaster.al 7 dite te konfirmohet accounti. :P Jane mire keta?? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Webmaster.al 7 dite te konfirmohet accounti. :P Jane mire keta??

Webmaster.al 7 dite te konfirmohet accounti. :P Jane mire keta??

· 15 · 1626

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-03-2012, 09:48:46
Thua te jete vete dituria aty brenda. :P
Epo ca gallate. Po me mire ta bejne me VIP pass qe te hyjne njerezit te tallen i cik me forumin e Webmasterave shqiptar.
Se kush me tha per kete site edhe u futa kot ta shikoja cbehej. Une spara hyj ne faqe shqiptare po i vetmi zeriyt qe prej 6-7 vitesh.
Erdha prape ke zeri yt se te pakten shkemben dy llafe rehat ketu.

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-03-2012, 11:47:10
Shum mire eshte webmaster.al ...aty ka profesionista te vertete qe te ndihmojne per probleme qe ke ...ai esht forumi me i mire ne shqiperi dhe me i rregullti...te flasim tamam jo tja fusim kot...sa per ate 7 dite nuk u be qameti se prite ,pasi aty mund ti shikosh temat edhe pa u rregjistruar.

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 07-03-2012, 12:09:46
Do koh te pranojne se eshte me akivizim useri Manual nga administratori dhe nqs ke ndonje user si Hack nuk pranohesh fare, po te regjistroheshin te gjith automatikisht do ishte rrumpall sepse sic e the vet aty nuk eshte se shkembehen 2 llafe vetem nqs ato llafe kan te bejne me WEB.

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 08-03-2012, 09:03:23
Po aman o burr plasi sekreti aty. Ai ku ta gjej te kete sa me shume users. Ko forume hackers edhe vetem me invite e can.

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 08-03-2012, 13:05:20
asgje seshte sekrete se shikohen temat dhe pa regjistruar.
Ti e njeh veten dhe e di qe sje per gjera "te pista" por ke kalamaj atje qe regjistrohen 5 here per te shitur nje adres fb te hackuar.
Dhe te siguroj qe ka te tjer ne wm qe punojne duke blere dhe shitur gjera nga 20$+ keshtuqe nga 1 krah eshte me mir ashtu.

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 09-03-2012, 00:34:47
Sa per shitjet ajo eshte tjeter gje, mund te beht dhe ketu fare mire, por kjo pritja e gjate eshte pak e tepruar.
Kurse sa per webmaster une do te thoja se jane me te zot ketu.
Megjithse kohet e fundit ka rene ndjeshem dhe ketu si ndihma por dhe bisedat, dhe nuk e di perse hmmmmm:

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 09-03-2012, 08:43:55
Edhe mua me kane vonu mjaft po tashti cdo gje eshte ok. Vecse kam pershtypjen qe eshte pak materialist ai forum :)

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#7 ne: 09-03-2012, 14:07:20
Poshnja ketu ka antar me te zote por nuk eshte se kan shum kohe dhe jan me te pakt ne numer, atje gjen dhe gjerat me te vogla.
Materialist ne ckuptim? qe nuk te ndihmojne pa pages? per fat te keq eshte ashtu si thua ti por un qe flas fjal te mira per te si forum eshte ngaqe me ka sjellur te ardhura ne forma te ndryshme edhe pse sjam "webmaster" i mirfillt.

cdo forum ka mangesit e veta kjo nuk diskutohet por nqs do ishte bere nje vlersim un do i jepja 80% pozitiv

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 09-03-2012, 14:33:25
pothuajse te gjith webmasteret qe jane atje jane dhe ketu ,keshtu nuk mun te thuash qe jan webmasteret me te zote ketu... mua me duket 100 % si forum...

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 09-03-2012, 14:44:49
Nqs zeriyt do ishte vetem forum  per webmaster dhe jo i pergjithshem ..normalisht do ishte me i miri sot, i gjithe suksesi i webmaster.al eshte sepse paten iden per te krijuar nje forum apostafat per te gjithe webmaster Shqiptar nga te gjith trevat. Mangesia e webmaster.al eshte qe skan nje staf kompakt dhe aktiv per te moderuar seksionet e forumit qe cdo dite e me shume abuzohet.

 • Postime: 343
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 09-03-2012, 15:00:26
Flavio jan por atje shkruajn ketu nuk shkruajn ose nuk shkruajn ne menyre masive, atje gjen dhe gjera koti per webmaster por nga dicka koti dikush ka perfituar dicka me te madhe.

Gjithsesi Wm eshte wm dhe zy eshte zy ashtu si tha dhe mandi ai eshte posacerisht per ate tematike prandaj mos te fillojm te bejm krahesime.

 • Postime: 116
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 09-03-2012, 20:48:43
Ty ta kan konfirmuar per 7 dite po une jane regjistruar qe ne Gusht dhe jame akoma ne pritje te konfirmimit hmmmmm: 

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 10-03-2012, 01:46:18
Ty ta kan konfirmuar per 7 dite po une jane regjistruar qe ne Gusht dhe jame akoma ne pritje te konfirmimit hmmmmm: 
Lol ty do te konfirmojne kur te clirohet shqiperia  :D

Sa per temen nje forum e bejne antaret dha pastaj stafi, pra nese nuk ka postime ose kerkesa atehere stafi nuk ka car te beje, vetem te me moderoje mua  :P
Por edhe aty ato qe verej une eshte se ka rene shum aktiviteti, dhe kam frike se edhe aty po fillon ajo .... he mo ... ajo ... si quhete ...??? SMIRA  :D

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 23-09-2012, 08:56:07
Shum mire eshte webmaster.al ...aty ka profesionista te vertete qe te ndihmojne per probleme qe ke ...ai esht forumi me i mire ne shqiperi dhe me i rregullti...te flasim tamam jo tja fusim kot...sa per ate 7 dite nuk u be qameti se prite ,pasi aty mund ti shikosh temat edhe pa u rregjistruar.

Shume mire se prita??? lol po edhe Black hat forume nuk te kerkojne 7 dite. Duhet te mbushesh edhe interesat tek webmaster.al qe te kaloj regjistrimi..
Gjithsesi une u regjistrova dy here me email te ndryshem dhe nuk me erdhi email confirmimi.
Ca do methene kjo?  Jane me ftesa ?

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 23-09-2012, 09:09:11
Nqs zeriyt do ishte vetem forum  per webmaster dhe jo i pergjithshem ..normalisht do ishte me i miri sot, i gjithe suksesi i webmaster.al eshte sepse paten iden per te krijuar nje forum apostafat per te gjithe webmaster Shqiptar nga te gjith trevat. Mangesia e webmaster.al eshte qe skan nje staf kompakt dhe aktiv per te moderuar seksionet e forumit qe cdo dite e me shume abuzohet.

Per mua ska asnje merite ai qe e ka krijuar (mos tja ze emrin) sepse fakti eshte qe ata sbejne asnje leke me ate forum.
Forumi nuk mbahet me pending registration by admin sepse njerezit nuk te hyjne me vetem sepse u merzit jeten duke lene (interest=mandatory). Tani mos ja fusni kot. Se ai interesi i perdoruesit do ta shpetoj nga spami ate? apo emri i perdoruesit po ishte ALBANIANHACKER trembet admini..
Tipike injorance.

Nuk kuptoj nje gje me keta "webmasterat shqiptar" ore duan te bejne leke keta online apo duan te shesin pordhe??
Nqs qenka ide gjeniale sipas teje atere duhej te kishte pare shembuj forumes te tjere si BHW apo WF...
Moderatoret jane pika e suksesit te forumit. Nuk mund ta mbash forumin me 3 muaj verifikim per regjistrim.
Pse pak forume ka qe do meren njerezit me keta?

Nqs doni te beni leke futuni ne forume per te qene ashtu sic futen 5 veta shqiptare qe jane edhe ketu. Mesoni SEO dhe skeni nevoje te humbisni kohe me forume shqiptare. Nuk mesohen sekretet ne keto forume.

Une vij ketu per te shlodhur edhe per te pare ndonje gallate nga websitet shqiptare. Edhe sepse Admin edhe MODs jane cool.

Po pritet te mesoni nga Webmaster.Al ...  :D

Temat e fundit