×
Hyrja
Profili

Webmaster.Al Hacked

Webmaster.Al Hacked

· 52 · 3872

  • Postime: 116
Mand1
#50 ne: 06-12-2010, 02:13:10
Se kuptoj pse u bo kaq alarmante kjo teme...une me shume e hapa per kuriozitet dhe jo ofendime antaresh midis njeri tjetrit, me vjen keq kur lexoj te tilla postime, per sa i perket Webmaster.Al eshte nje shprehje Englisht Hacking is not a Crime....tashti meqe dhe wembaster.al u hap si forum eshte e kot te diskutohet akoma sepse nuk na ngjall interes dhe per mendimin tim kjo teme te mbyllet se do vete si shinat e trenit. Flm

  • Postime: 28
  • Gjinia: Mashkull
Edi90
#51 ne: 07-12-2010, 00:46:45
Mungesa e transparences ne webmaster.al nuk me pelqen...forumi esht hap ka nje tem per te po e mbyllur pa dhen shpjegime pa leju komente.


Ke jashtezakonisht shume te drejte. Pothuajse te gjitha temat mbyllen. Kjo eshte nje nga gjerat qe e afron shume wm.al me forumin shqiptar. Per mendimin tim skane pse te mbyllen temat e forumit pervec rasteve kur jane shume jashte teme ose kalojne ne fyerje personale