Webmastera shqiptare qe fitojne 1000$ ne muaj? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Webmastera shqiptare qe fitojne 1000$ ne muaj?

Webmastera shqiptare qe fitojne 1000$ ne muaj?

· 7 · 1165

 • Postime: 46
 • Karma: +0/-0

ne: 14-01-2009, 12:02:02


Ka ndonje ketu qe fiton 1000 USD apo me shume  ne muaj?

Une e kam arritur kete milestone dhe synoj te 100$ ne dite.

Faqet e mija jane te gjitha ne gjuhen angleze dhe trafiku vjen kryesisht nga Amerika e veriut.

 • Postime: 33
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 15-01-2009, 00:02:43
une po i shkoj afer  :D loL
varet se ne ca menyre, se mund te besh  nje site dhe te marresh 3000$ dhe je ne rregull.
apo e ke fjalen vetem nga programe si adsense, adbrite, tribalfusion etj?

 • Postime: 271
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-01-2009, 00:10:45
Vertet, nga se i merr te ardhurat, adsense (apo te ngashme), affiliates, apo shet produkte te tuat?

 • Postime: 33
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-01-2009, 01:03:56
adsense, bej site per te tjeret , sherbime seo te ndryshme

 • Postime: 85
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 15-01-2009, 16:37:31
nuk do zgjasi dhe shume deri sa te fitoj 1k $ ne dite ;)

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 21-01-2009, 18:51:24
Edhe pse paguhem pak, dhe kam mbi 2000+ klikime ne dite neper banerat e cpxinteractive prap arrij te kaloj dukshem kete shifer per cilen behet fjale.

Sipas llogarive qe kam bere me ato klikime qe behen ne faqen time mbi bannera dhe duke marr parasysh origjinen e klikimeve permes google adsense fitimi do te ishte shum here me i madh.

 • Postime: 79
 • Karma: +7/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 18-07-2009, 18:10:43
varet se cfare i ofron publikut ,nese ke produktin tend dhe kerkon ta shesesh online ben ca leke, por me adsense apo clickbank,apo adbrite CommisionJuncitons, chitka etj sma ha mendja se ben ndonje lek,referencat kane treguar se ROI ne adsence eshte 1-2% i gjithe traffikut klikon ne adsence apo ne affiliate .....ah vetem nese keni 10.000 unik vizitors ne dite apo me shume mbase,por duhet shume pune shoke shume ndoshta me shume se sa e pandehni ose e thone ....it's not any more 1997 eshte 2009 edhe te gjithe perpiqen te bejen 5 leke online.....ky eshte mendimi im gjithesesi no offense

Temat e fundit