Webmasterat ne Facebook - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Webmasterat ne Facebook

Webmasterat ne Facebook

· 15 · 1156

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

ne: 28-02-2009, 16:21:07
Si ju duket ideja e hapjes se nje grupi ne Facebook per webmasterat!? Dikush qe ka kohe te lire mund ta krijoje nje te tille dhe ta mirembaje. Ne kete menyre njihemi me mire me njeri tjetrin.

 • Postime: 131
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 28-02-2009, 16:26:18
per mendimin tim,vend me te mire se ky forum nuk gjen  :D

 • Postime: 113
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 28-02-2009, 16:45:54
Nuk eshte ide e keqe per te bere te njohur punen e webmasterave shqiptare tek nje publik i gjere sic eshte ai i Facebook. Perndryshe Facebook nuk eshte ideal per webmastera sepse mes nesh nevojiten kontakte dhe shkembime ne nivele te tjera qe jane pertej profileve dhe lloqeve personale te Facebook.

 • Postime: 3787
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-02-2009, 18:03:42
Ua mbeshtes mendimet plotesisht te gjithe parafolesve.

Facebook le ta perdorim per prezantim, pse jo. Le ta krijoje grupin nje webmaster serioz, i njohur dhe i respektuar (M A X? :D) dhe i bejme reklame grupit ne te gjitha forumet shqiptare.

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 28-02-2009, 19:09:07
Me pelqen ideja. Biles ka kohe qe pata krijuar nje grup, por per arsye se isha i zene me projekte e lash pasdore. vetem tani mu kujtua kjo.

Ky eshte grupi qe kisha krijuar:
http://www.facebook.com/home.php?#/group.php?gid=46062582721

Po deshet mund ta shfrytezojme kete, nese nuk pajtoheni mund te krijoni nje grup tjeter dhe te na tregoni ketu emrin e grupit.

Me respekt
Besart

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 28-02-2009, 19:24:15
edhe une u mbeshtes dhe me duket dicka shum e mire.

pershendejte
Night Dogg

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 28-02-2009, 22:16:29
un u futa te grupi i besartit :)

 • Postime: 201
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 01-03-2009, 03:20:33
U anetaresova te grupi i Besartit, nqs do behet ppullor me mire do jet ky grup sesa nje i ri(edhe pse jane free)

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 01-03-2009, 17:18:56
Edhe un u antarsova aty, shpresoj qe te mlidhemi tegjith...

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#9 ne: 01-03-2009, 17:31:35
+ 1 tek grupi i ri. Besart do te ishte mire qe grupi te kishte disa rregulla te thjeshta qe mos degjeneroje ne reklama dhe publicitete.

 • Postime: 211
 • Karma: +0/-4
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 01-03-2009, 18:33:55
Mire po ecen deri tani. Do bej ndonjeri nje logo te pergjithshme per webmaster shqiptar dhe ta vendosim tek grupi?!

 • Postime: 255
 • Karma: +1/-3
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 01-03-2009, 18:55:06
U futa edhe une.
Ja edhe nje llogo

 • Postime: 260
 • Karma: +2/-5

#12 ne: 01-03-2009, 19:12:31
Ua mbeshtes mendimet plotesisht te gjithe parafolesve.

Facebook le ta perdorim per prezantim, pse jo. Le ta krijoje grupin nje webmaster serioz, i njohur dhe i respektuar (M A X? :D) dhe i bejme reklame grupit ne te gjitha forumet shqiptare.

I bej ftese MAX ti bashkohet nismes se re si administrator  :perqafim

 • Postime: 165
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 02-03-2009, 00:01:24
ju bashkangjita Grupit edhe une :D

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 03-03-2009, 00:00:48
Une kam nje si alergji ndaj Facebook, por nje dite do ju bashkohem dhe une :D Premtoj!

Temat e fundit