WhatsApp! Çfarë ka ndryshuar? - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

WhatsApp! Çfarë ka ndryshuar?

WhatsApp! Çfarë ka ndryshuar?

· 1 · 542

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 11-04-2019, 08:53:48
 

Çdo përdorues WhatsApp tashmë do të ketë tre opsione për të kontrolluar kështu  nëse dikush do t’ju bëjë pjesë të një grupi apo jo. Opsionet janë “askush”, “kontaktet e mia”, ose “çdo person”. WhatsApp nga sot ka adhur me risi të reja.  Tashmë askush nuk mund t’ju bëjë pjesë të grupeve të ndryshme pa marrë më parë aprovimin tuaj. Shpesh futja në grupe të ndryshme pa marrë aprovimin e përdoruesit konsiderohet e bezdisshme, e prej kësaj konsiderate është marrë dhe ky vendim nga drejtuesit e WhatsApp, duke sjellë kështu risinë e radhës.

Temat e fundit