×
Hyrja
Profili

WhatsApp! Çfarë ka ndryshuar?

WhatsApp! Çfarë ka ndryshuar?

· 1 · 337

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 11-04-2019, 08:53:48
 

Çdo përdorues WhatsApp tashmë do të ketë tre opsione për të kontrolluar kështu  nëse dikush do t’ju bëjë pjesë të një grupi apo jo. Opsionet janë “askush”, “kontaktet e mia”, ose “çdo person”. WhatsApp nga sot ka adhur me risi të reja.  Tashmë askush nuk mund t’ju bëjë pjesë të grupeve të ndryshme pa marrë më parë aprovimin tuaj. Shpesh futja në grupe të ndryshme pa marrë aprovimin e përdoruesit konsiderohet e bezdisshme, e prej kësaj konsiderate është marrë dhe ky vendim nga drejtuesit e WhatsApp, duke sjellë kështu risinë e radhës.

 

Si te shkarkoj WhatsApp ne telefon?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 19:24:35
nga M A X
meme.whatsapp.al

Nisur nga M A XRubrika Mediat Sociale

Postimi i fundit 19-03-2020, 11:06:55
nga M A X
WhatsApp do te pushoje se funksionuari ne keto telefona..

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 23-12-2019, 12:51:16
nga Poshnjari
Ç’po ndodh me shqipen e WhatsApp-it?

Nisur nga M A XRubrika Letra

Postimi i fundit 19-09-2019, 17:30:49
nga M A X