Wikipedia ndryshon pamje - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Wikipedia ndryshon pamje

Wikipedia ndryshon pamje

· 1 · 599

  • Postime: 28056
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-05-2010, 22:45:29


Wikipedia, enciklopedia e lire dhe e hapur pas shume vitesh ben disa ndryshime ne dizajn, edhe se keto ndryshime nuk jane shume thelbesore. Sidoqofte ato jane per t'u vene re dhe personalisht me pelqejne. Per momentin vetem Wikipedia anglisht paraqitet me dizajnin e ri, ndersa te tjerat mbase ne ditet ne vazhdim do t'i pershtaten pamjes se re.

Per te pare nga afer ndryshimet vizitoni Wikipedia ne anglisht: http://en.wikipedia.org/wiki/Main_Page

Temat e fundit