×
Hyrja
Profili

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker

· 2 · 978

  • Postime: 822
  • Gjinia: Femer
ProudToBeAlbanian
ne: 05-06-2006, 09:16:29
kam bërë një montazh me fotografi me wmm por problemi është qe nuk di ti ve muzikë  hmmmmm: unë e di qe duhet të kesh software apostafat apo jo,mund te me ndihmoj njeri

  • Postime: 2357
  • Gjinia: Mashkull
kreksi
#1 ne: 24-06-2006, 15:59:06
Është shumë lehte ore...

Shkon aty tek mikrrofoni dhe zgjedh ose mikrrofon ose mund te vendosish ndonje muzike sipas deshires nga pc-ja...
Ke tabulacionin aty poshte vetem se ju mungon guximi ti perdorni ato pulla ...
Mos ke frikë, do e gjejsh se shpejti...
Momentalisht mua nuk me punon se do ti kisha derguar fotot...se si punohet..