Windows Movie Maker - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Windows Movie Maker

Windows Movie Maker

· 2 · 1125

  • Postime: 822
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Femer

ne: 05-06-2006, 09:16:29
kam bërë një montazh me fotografi me wmm por problemi është qe nuk di ti ve muzikë  hmmmmm: unë e di qe duhet të kesh software apostafat apo jo,mund te me ndihmoj njeri

  • Postime: 2356
  • Karma: +0/-2
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-06-2006, 15:59:06
Është shumë lehte ore...

Shkon aty tek mikrrofoni dhe zgjedh ose mikrrofon ose mund te vendosish ndonje muzike sipas deshires nga pc-ja...
Ke tabulacionin aty poshte vetem se ju mungon guximi ti perdorni ato pulla ...
Mos ke frikë, do e gjejsh se shpejti...
Momentalisht mua nuk me punon se do ti kisha derguar fotot...se si punohet..

Temat e fundit