Workshop: E-Commerce & Digital Marketing, organizuar nga Fakulteti Ekonomise, UT - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Workshop: E-Commerce & Digital Marketing, organizuar nga Fakulteti Ekonomise, UT

Workshop: E-Commerce & Digital Marketing, organizuar nga Fakulteti Ekonomise, UT

· 4 · 713

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 25-03-2011, 18:04:37
Pershendetje,
kam marre kete informacion, se ne daten 07 Prill organizohet tek Hotel Tirana, nga Fakulteti Ekonomise, Universiteti i Tiranes, workshop me temen:
"E-Commerce & Digital Marketing"

Mqs ne Tirane organizohen shume rralle evente te tilla, do t'ju sugjeroja t'i hidhnit nje sy dhe pse jo edhe te jeni pjesemarres me eksperiencat tuaja, kush me mire se ju mund ta beje kete

Citim
Workshop per nje fushe te re sic eshte Tregu Elektronik dhe operacionet ne kete treg. Tema e seminarit do te jete "E-Commerce & Digital Marketing", kjo eshte nje teme aktuale per shoqerine tone e cila po perballet me fillesat e kasaj teknologjie. Per kete seminar kemi mbeshtetjen e nje shoqerie e cila zhvillon aktivitetin e saj ne kete fushe duke na ofruar dhe anen praktike te saj dhe televizionit te profilit ekonomik SCAN.
Studentet duan te kene mundesi te kene kontakt direkt me pervojne e E-business.

Jane te ftuar eksperte te fushes per te dhene eksperiencat e tyre, diskutuar, bashkepunuar, apo edhe per te rekrutuar studentet me te mire.

Kompanite apo individet e interesuar per pjesemarrje/referim jane te lutur te dergojne abstraktet e temes se tyre ne wsh@fakultetiekonomise.edu.al
Nuk ka asnje tarife per pjesemarrjen ne kete Workshop.

 • Postime: 271
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-03-2011, 19:40:30
Shume interesante, ka ndonje njoftim zyrtar te ketij aktiviteti?

 • Postime: 32
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-03-2011, 19:43:29
Sigurisht qe po, http://goo.gl/3jZgi

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 27-03-2011, 11:43:58
ka ndonje person qe do shkoj atje ?? nese po a mund te me dergoj nje PM. do i kerkoj disa gjera te vogla  hmmmmm:

Temat e fundit