×
Hyrja
Profili

Youtube pergaditet per dizajnin e ri !!

Youtube pergaditet per dizajnin e ri !!

· 4 · 609

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
ne: 16-08-2009, 15:03:26
Faqja numër një në botë për video përmbajtje, YouTube është duke planifikuar të bëjë ri-dizajnimin e faqes së saj, bashkë më kanalet brenda, të cilat janë në procesin e testimit të brendshëm të kompanisë, tashmë disa muaj.

Mirëpo, ajo që të gjithë përdoruesit e dëshirojnë është që faqja gjithashtu të mbajë edhe opsionin për ta mbajtur atë me dizajn të vjetër. Anëtarët e YouTube kanë lënë 316 faqe me mijëra komente, një pjesë e madhe e të cilave kanë qenë negative, menjëherë pas njoftimit nga kompania se faqja e njohur do të ndryshojë pamjen, duke filluar nga data 15 Korrik.

Ndërsa, kompania Google gjithashtu ka paralajmëruar se të gjitha ndryshimet e reja që bëhen në faqe do të përmbajnë copëza të dizajnit të ri, duke i dhënë përdoruesve një ndjenjë të re, më ndryshe.

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 17-08-2009, 10:38:27
Dizajni i ri duket goxha premtues, edhe se nuk ka shume ndryshim nga ai aktuali. Youtube edhe se eshte numer 1 duhet te punoje qe te vazhdoje te jete i tille, sepse sherbiet e tjera alternative ofrojne shume here me teper mundesi se Youtube. Psh DailyMotion shpesh me pelqen me shume se Youtube dhe kjo per shume arsye. Cilesia te DailyMotion eshte me e madhe dhe aty gjen cdo video qe kerkon, ndryshe nga c'ndodh me Youtube, ku shpesh shume video s'mund t'i shohesh sepse nuk lejohet per nje vend te caktuar.

  • Postime: 409
  • Gjinia: Mashkull
VM.
#2 ne: 18-08-2009, 11:12:18
Ndoshta me fillimin e dizajnit te ri do te ndryshojne disa gjera apo te 'meta' te Youtubes qe besoj qe i ka ndodhur cdo kujt...
Edhe pse tani per tani eshte webfaqja nder me te mdhajat ne bote per nga numri i vizitave, ate pozicion mund ta humbe fare lehte, meqe po ndryshon dizajnin diqka mundet te arrije edhe me larte..

  • Postime: 79
  • Gjinia: Mashkull
mirfA Dj
#3 ne: 24-08-2009, 02:58:04
Ne nr e vizitoreve besoj se e ndihmon google,pasi ajo eshte faqe e blere nga google,dhe cdo informacion qe kerkon ne google te con drejt e ne youtube,nejse,neve te pakten na interesojne sherbimet cilesore dhe te shumta.
 

Si te shkarkoj video nga Youtube ne telefon?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 19:34:51
nga M A X
Si te shkarkoj muzik nga Youtube?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 17:14:54
nga M A X
Si te shkarkoj video nga Youtube?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 17:15:47
nga M A X
Si te fitosh para nga Youtube?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 19:32:34
nga M A X
Si te fitoj para ne Youtube?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 08-04-2020, 20:25:20
nga M A X