Zeri Goes Social.... - Meta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zeri Goes Social....

Zeri Goes Social....

· 8 · 1118

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 06-06-2010, 20:57:51
Zeri Yt beri nje tjeter hap sot drejte konsolidimit te anes sociale te tij. Fale ndihmes programuese te Babjusit profilet jane bere me te pershtatme per interaksion social mes anetareve.

Profilet marrin rreth 5% te trafikut, duke qene pjesa qe merr me shume trafik ketu te Zeri Yt!. Pra ka nje interes te anetareve per jete sociale ne faqe ndaj dhe ne ua kemi borxh t'ua bejme sa me te thjeshte eksperiencen e tyre virtuale ketu te Zeri Yt!.

Ne vazhde te ketyre ndryshimeve qe prej dites se sotme cdokush qe identifikohet dergohet direkt te profili i tij, duke u bere keshtu qendra e faqes, nga ku secili mund te drejtohet aty ku i intereson me shume.
 
« Editimi i fundit: 23-11-2020, 20:09:10 nga InfoZ »

 • Postime: 45
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 06-06-2010, 21:04:17
LOL 3574 mesazhe :P:P
Me pelqen, me te vertete me bukur. Pastaj, paska qene ndryshim i domosdoshem, me faktin se profilet qenkan "qendra" e trafikut..
Suksese..

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 06-06-2010, 21:14:30
Ndoshta mbaj rekord ne hapesiren e internetit per nr e MP :d

 • Postime: 18279
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 06-06-2010, 21:38:32
Me vertet i paske shume mp... ^o)

Duket mire..shohim si ec.. :)

 • Postime: 227
 • Karma: +4/-7

#4 ne: 06-06-2010, 22:35:19
I ke ruajtur te gjitha PM-te qe ke marre qe ne fillim kur ke hapur forumin :D

 • Postime: 372
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 06-06-2010, 23:38:02
koleksionist MP je MAX   :P

gjithsesi ide interesante personalisht me pelqen,.  :)

 • Postime: 409
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 06-06-2010, 23:49:49
Vertete ky cdo dite e po behet forumi me i mire shqiptar qe egziston, krejt kjo fale teje MAX, bravo!

 • Postime: 28043
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 07-06-2010, 01:29:08
Vertete ky cdo dite e po behet forumi me i mire shqiptar qe egziston, krejt kjo fale teje MAX, bravo!

Faleminderit, por s'eshte vetem merita ime :) Pa keta cunat s'do arriheshin keto qe jane realizuar.

Temat e fundit