×
Hyrja
Profili

Zeri YT arrin ne vendin 34,762 sipas Alexa Traffic Rank!!!

Zeri YT arrin ne vendin 34,762 sipas Alexa Traffic Rank!!!

· 7 · 672

 • Postime: 118
 • Gjinia: Mashkull
Alb4nian
ne: 18-12-2010, 15:41:45
Pershendetje tegjithve,

Se pari do te doja ti beja nje urim drejtuesit te faqes zeriyt.com per punen dhe ndryshimet e fundit qe ka ber me pamjen dhe funksionimin e forumit, mendoj se ky esht nje rezultat i paster i punes se mire qe keni bere kohet e fundit.

Ju uroj edhe tutje pune te mbare dhe shum suksese drejt qellimeve qe keni.

 • Postime: 1159
 • Gjinia: Mashkull
Dardan.
#1 ne: 18-12-2010, 17:51:55
edhe un gjithashtu i uroj sukses adminit t'zeriyt

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#2 ne: 18-12-2010, 20:16:47
Urime dhe sa me larte  :D

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 19-12-2010, 00:56:47
Faleminderit per fjalet e mira dhe lavderimet :)
Por mos harrojme se Alexa Rank s'eshte aq me rendesi.

PS: Alb4nian, shiko pak kete temen http://www.zeriyt.com/oferte-nga-argetohucom-t43322.60.html

 • Postime: 118
 • Gjinia: Mashkull
Alb4nian
#4 ne: 19-12-2010, 05:23:51
Pershendetje MAX,

Un jam nje percjelles i regullt i Alexa Traffic Rank dhe te siguroj se persa i perket faqes time Alexa arrin te raportoj saktesisht cfardo lloj levizje te trafikut qe ka faqja ime.

Parasegjithash, te arrijsh ne ate pozicion ne te cilin gjendet momentalisht zeriyt.com esht sukses teper i madh per nje faqe shqiptare e cila ne krahasim me konkurentet tjere te ketij niveli marketingun e ka shum me te ulet por megjithate permbajtja e faqes dhe mirmbajtja e saj nder vite ka sjellur ate ne kete pozite.

Gjithashtu Alexa e vlerson nivelin e audiences qe keni per nga shkalla e arsimimit dhe mosha, ajo cka esht me rendesi eshte koha qe vizitoret e shpenzojne tek zeriyt, momentalisht figuron qe cdo vizitor mesatarisht kalon 21 minuta ne faqe dhe 36 sekonda per nje shfletim kohe kjo e cila nuk krahasohet me faqet tjera sepse kan perqindje shum te ulet te kohezgjatjes se vizitave.

Edhe njehere urime dhe suksese ne pune, gjithashtu kerkoj ndjese qe ne fillim nuk e shtjellova temen sic duhej sepse nuk kisha kohe.

Sa i perket temes tjeter do te mundohem neser te jap pergjidje.


Ju falemnderit.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#5 ne: 19-12-2010, 08:17:43
Oh urime, urime, MAX! Sukses edhe me!!

 • Postime: 171
 • Gjinia: Mashkull
Admirimi
#6 ne: 19-12-2010, 13:49:07
Urime Urime kjo patejeter qe eshte e merituar.
 

Si krjohet zeri?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 23-04-2020, 23:07:04
nga M A X
Gazeta Zëri i Shqipërisë

Nisur nga M A XRubrika Historia Shqiptare

Postimi i fundit 27-04-2012, 23:39:49
nga M A X
Avioni “Falcon HTV-2″, 20 herë më shpejt se zëri

Nisur nga M A XRubrika Teknologji Moderne

Postimi i fundit 12-08-2011, 23:56:57
nga M A X
Flamuri shpirti i kombit, himni zëri i tij

Nisur nga M A XRubrika Historia Shqiptare

Postimi i fundit 23-06-2011, 12:03:04
nga M A X
Sa vite ke tek "Zeri Yt" ?

Nisur nga i huajRubrika Café Zerion ツ

Postimi i fundit 02-10-2013, 15:24:09
nga Shej