Zeri YT arrin ne vendin 34,762 sipas Alexa Traffic Rank!!! - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zeri YT arrin ne vendin 34,762 sipas Alexa Traffic Rank!!!

Zeri YT arrin ne vendin 34,762 sipas Alexa Traffic Rank!!!

· 7 · 764

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 18-12-2010, 15:41:45
Pershendetje tegjithve,

Se pari do te doja ti beja nje urim drejtuesit te faqes zeriyt.com per punen dhe ndryshimet e fundit qe ka ber me pamjen dhe funksionimin e forumit, mendoj se ky esht nje rezultat i paster i punes se mire qe keni bere kohet e fundit.

Ju uroj edhe tutje pune te mbare dhe shum suksese drejt qellimeve qe keni.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-12-2010, 17:51:55
edhe un gjithashtu i uroj sukses adminit t'zeriyt

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-12-2010, 20:16:47
Urime dhe sa me larte  :D

 • Postime: 27977
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 19-12-2010, 00:56:47
Faleminderit per fjalet e mira dhe lavderimet :)
Por mos harrojme se Alexa Rank s'eshte aq me rendesi.

PS: Alb4nian, shiko pak kete temen http://www.zeriyt.com/oferte-nga-argetohucom-t43322.60.html

 • Postime: 118
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 19-12-2010, 05:23:51
Pershendetje MAX,

Un jam nje percjelles i regullt i Alexa Traffic Rank dhe te siguroj se persa i perket faqes time Alexa arrin te raportoj saktesisht cfardo lloj levizje te trafikut qe ka faqja ime.

Parasegjithash, te arrijsh ne ate pozicion ne te cilin gjendet momentalisht zeriyt.com esht sukses teper i madh per nje faqe shqiptare e cila ne krahasim me konkurentet tjere te ketij niveli marketingun e ka shum me te ulet por megjithate permbajtja e faqes dhe mirmbajtja e saj nder vite ka sjellur ate ne kete pozite.

Gjithashtu Alexa e vlerson nivelin e audiences qe keni per nga shkalla e arsimimit dhe mosha, ajo cka esht me rendesi eshte koha qe vizitoret e shpenzojne tek zeriyt, momentalisht figuron qe cdo vizitor mesatarisht kalon 21 minuta ne faqe dhe 36 sekonda per nje shfletim kohe kjo e cila nuk krahasohet me faqet tjera sepse kan perqindje shum te ulet te kohezgjatjes se vizitave.

Edhe njehere urime dhe suksese ne pune, gjithashtu kerkoj ndjese qe ne fillim nuk e shtjellova temen sic duhej sepse nuk kisha kohe.

Sa i perket temes tjeter do te mundohem neser te jap pergjidje.


Ju falemnderit.

 • Postime: 1159
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 19-12-2010, 08:17:43
Oh urime, urime, MAX! Sukses edhe me!!

 • Postime: 171
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 19-12-2010, 13:49:07
Urime Urime kjo patejeter qe eshte e merituar.

Temat e fundit