Zerion na mblodhi perseri, ju si erdhet?. - Zeri.tech

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Zerion na mblodhi perseri, ju si erdhet?.

Zerion na mblodhi perseri, ju si erdhet?.

· 19 · 646

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 28-03-2019, 16:29:47
Po shikoj qe shume vizitorë te vjeter nuk qenkan kthyer akoma, ndaj e hapa këtë temë për te diskutuar se e gjetet rrugen per tek forumi pasi shikoj që shumë e paskan gjetur rrugën tashmë.
Une personalisht nga nje postimt tek firum.itshqip.com ndoshta nga Olti.
Olti dergoju ndonjë email informimi antarëve.

 • Postime: 28193
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 28-03-2019, 16:31:18
E kam derguar. Shume e-mail nuk ishin me aktive. Sdq ne ditet ne vazhdim do dergoj prap. Do perdor MailChimp qe ta shoh me mire ca behet.

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 28-03-2019, 16:37:53
Emaili im eshte aktiv Max dhe nuk ka ardhur asgje ...keshtu qe shihe me terezi

Une e gjeta vete se kam vite qe pys Erlehten, he he ....dhe kur me shkruajti e me tha para nje jave qe do hapet, shpirti vendit mo LOL
Por meqe smbaja mend passin...ma kaloi Tipi (i cili e mori vesh nga une) , dhe u logua para meje .....e ka kemben ters ai :P

 • Postime: 28193
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 28-03-2019, 16:40:55
Shif te spambox

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 28-03-2019, 16:41:29
nga nuk pashe ...hiq o hiq

pastaj neper spam nuk sheh askush :P

paske gjet ku me na e cu

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 28-03-2019, 16:42:53
nga nuk pashe ...hiq o hiq

pastaj neper spam nuk sheh askush :P

paske gjet ku me na e cu
I ka cuar aty per te mos rene me sy.

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#6 ne: 28-03-2019, 16:47:40
I ka cuar aty per te mos rene me sy.

dhe ne presim te mbushet paneli me opinionist..pika ne LOL LOL

si qypa vetem ketu :P

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 28-03-2019, 16:51:16
dhe ne presim te mbushet paneli me opinionist..pika ne LOL LOL

si qypa vetem ketu :P
Epo do te mbushemi me mjalte ne Olti pastaj te ftoi te tjeret  LOL LOL LOL

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 28-03-2019, 17:01:05
Dy gishta mjalt o i shkreti LOL

Dje doli premiere lol

 • Postime: 3259
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 28-03-2019, 17:05:25
Nga e-mail që është aktivë nga kur është hapur.


unë skam kujt ti tregojë. se kam anashkaluar bisedat jashtë forumit.

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#10 ne: 28-03-2019, 17:07:13
Po ai @ Bekimi si e mori vesh aman :P

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 28-03-2019, 20:24:37
Mua me tregoi nje shok, te cilit i kishte thene nje shoqja e vete, hajde te ky forumi..Dhe une, si natyre kurreshtare qe jam e pyes, c'forum burazer?? Ja tha ai, nje ZeriYt qe ka pas qene dikur...Eshte hapur perseri.


Kom ardhur pa fryme :P

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#12 ne: 28-03-2019, 20:59:46
Sa kinez je perfundimisht LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 28-03-2019, 21:04:18
Ejvalla edhe une te kam xhan :P

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 28-03-2019, 21:05:10
Une me shume lol , po si Bekim jo si shoku i shoqes qe te tha....aty ste njof hic LOL

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 28-03-2019, 21:39:14
Shpifjeeeeee, shpifjeeeeee 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#16 ne: 28-03-2019, 21:42:51
Jep versionin e vertete...ke i tas ashure lol

 • Postime: 31
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 28-03-2019, 21:44:55
Me falni, doni ashure, tasin Apo te verteten?! 😂😂😂

 • Postime: 253
 • Karma: +0/-0

#18 ne: 28-03-2019, 21:48:07
Ashuren e kam une...ti me jep te verteten ne tas lol

Temat e fundit