×
Hyrja
Profili

Zerion na mblodhi perseri, ju si erdhet?.

Zerion na mblodhi perseri, ju si erdhet?.

· 19 · 421

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
ne: 28-03-2019, 16:29:47
Po shikoj qe shume vizitorë te vjeter nuk qenkan kthyer akoma, ndaj e hapa këtë temë për te diskutuar se e gjetet rrugen per tek forumi pasi shikoj që shumë e paskan gjetur rrugën tashmë.
Une personalisht nga nje postimt tek firum.itshqip.com ndoshta nga Olti.
Olti dergoju ndonjë email informimi antarëve.

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#1 ne: 28-03-2019, 16:31:18
E kam derguar. Shume e-mail nuk ishin me aktive. Sdq ne ditet ne vazhdim do dergoj prap. Do perdor MailChimp qe ta shoh me mire ca behet.

 • Postime: 253
Monique
#2 ne: 28-03-2019, 16:37:53
Emaili im eshte aktiv Max dhe nuk ka ardhur asgje ...keshtu qe shihe me terezi

Une e gjeta vete se kam vite qe pys Erlehten, he he ....dhe kur me shkruajti e me tha para nje jave qe do hapet, shpirti vendit mo LOL
Por meqe smbaja mend passin...ma kaloi Tipi (i cili e mori vesh nga une) , dhe u logua para meje .....e ka kemben ters ai :P

 • Postime: 26634
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 28-03-2019, 16:40:55
Shif te spambox

 • Postime: 253
Monique
#4 ne: 28-03-2019, 16:41:29
nga nuk pashe ...hiq o hiq

pastaj neper spam nuk sheh askush :P

paske gjet ku me na e cu

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#5 ne: 28-03-2019, 16:42:53
nga nuk pashe ...hiq o hiq

pastaj neper spam nuk sheh askush :P

paske gjet ku me na e cu
I ka cuar aty per te mos rene me sy.

 • Postime: 253
Monique
#6 ne: 28-03-2019, 16:47:40
I ka cuar aty per te mos rene me sy.

dhe ne presim te mbushet paneli me opinionist..pika ne LOL LOL

si qypa vetem ketu :P

 • Postime: 1108
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#7 ne: 28-03-2019, 16:51:16
dhe ne presim te mbushet paneli me opinionist..pika ne LOL LOL

si qypa vetem ketu :P
Epo do te mbushemi me mjalte ne Olti pastaj te ftoi te tjeret  LOL LOL LOL

 • Postime: 253
Monique
#8 ne: 28-03-2019, 17:01:05
Dy gishta mjalt o i shkreti LOL

Dje doli premiere lol

 • Postime: 3251
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#9 ne: 28-03-2019, 17:05:25
Nga e-mail që është aktivë nga kur është hapur.


unë skam kujt ti tregojë. se kam anashkaluar bisedat jashtë forumit.

 • Postime: 253
Monique
#10 ne: 28-03-2019, 17:07:13
Po ai @ Bekimi si e mori vesh aman :P

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#11 ne: 28-03-2019, 20:24:37
Mua me tregoi nje shok, te cilit i kishte thene nje shoqja e vete, hajde te ky forumi..Dhe une, si natyre kurreshtare qe jam e pyes, c'forum burazer?? Ja tha ai, nje ZeriYt qe ka pas qene dikur...Eshte hapur perseri.


Kom ardhur pa fryme :P

 • Postime: 253
Monique
#12 ne: 28-03-2019, 20:59:46
Sa kinez je perfundimisht LOL

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull
Bekimi
#13 ne: 28-03-2019, 21:04:18
Ejvalla edhe une te kam xhan :P

 • Postime: 253
Monique
#14 ne: 28-03-2019, 21:05:10
Une me shume lol , po si Bekim jo si shoku i shoqes qe te tha....aty ste njof hic LOL

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#15 ne: 28-03-2019, 21:39:14
Shpifjeeeeee, shpifjeeeeee 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Postime: 253
Monique
#16 ne: 28-03-2019, 21:42:51
Jep versionin e vertete...ke i tas ashure lol

 • Postime: 31
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#17 ne: 28-03-2019, 21:44:55
Me falni, doni ashure, tasin Apo te verteten?! 😂😂😂

 • Postime: 253
Monique
#18 ne: 28-03-2019, 21:48:07
Ashuren e kam une...ti me jep te verteten ne tas lol
 

Zerion Meme

Nisur nga M A XRubrika Qesh

Postimi i fundit 12-04-2019, 20:47:52
nga erlehta