×
Hyrja
Profili

Zona e errët e virtualitetit shqiptarë!

Zona e errët e virtualitetit shqiptarë!

· 3 · 788

  • Postime: 165
  • Gjinia: Mashkull
Shkumbin.A
ne: 12-08-2009, 17:49:33
Nisur nga thënja “Askush ska lindur i ditur”, krijojm një kuptim se të gjithë kanë kaluar në periudha të ndryshme për të arritur në atë që quhet niveli i suksesit, e njejta vlen edhe për webmasterat, është një periudh që quhet “periudha e errët” të cilën gati çdo webmaster e kalon në pikënisje të karrierës së tij si webmaster, kjo peridh përmban pëdorimin e gjërave ilegale si për shembull, hapja e faqeve me mp3, krijimi i Free forumeve(pa lek) ne forumotion apo diku tjetër me tematik pirate(warez), përdorimi i SPAM hynë në këtë listë për arsy se ju dërgohet personave të ndryshëm për reklamim faqeje(websit) me e-mail pa dëshirën e receptorit, gjithashtu në këtë listë hynë edhe blerja e domaineve me CC(Credit Card) të vjedhur apo që i thonë ndryshe fallco. Vjen një kohë dhe duhet të zgjohemi nga kjo ëndërr e prapambetur, duhet të hedhim hapin para, në rrugët e zhvillimit, prandaj ju bëj thirrje të gjithë atyre që ende nuk janë zgjuar nga ky dimër i errët, ta lënë ilegalitetin dhe ti drejtohen legalitetit, se është e vetmja mundësi për të trokitur në derën e Suksesit.

Marrë nga: http://www.albalab.info/2009/08/zona-e-erret-e-virtualiteti-shqiptare/

  • Postime: 79
  • Gjinia: Mashkull
mirfA Dj
#1 ne: 13-08-2009, 13:11:33
shume e drejte,une psh jam njeri nga keto qe thua ti....por cc e kam origjinale dhe jo te vjedhur  :D

  • Postime: 56
  • Gjinia: Mashkull
Albfactor.com
#2 ne: 13-08-2009, 23:15:52
100% I sakte dhe i lidhur me realitetin.
Me kujtove veten time ne koherat e hershme :)
 

ZONA B ne Klan Kosova

Nisur nga InfoZRubrika Televizion

Postimi i fundit 03-03-2020, 20:34:38
nga InfoZ
Zona më mikpritëse në Shqipëri, Labëria

Nisur nga BerniRubrika Shqiptaria

Postimi i fundit 18-07-2012, 08:38:36
nga Berni
Zona-G

Nisur nga erlehtaRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 30-04-2012, 14:57:40
nga erlehta
Area (Zona) 51

Nisur nga M A XRubrika Shkenca

Postimi i fundit 22-01-2012, 22:35:33
nga M A X
Orgazma te femrat, prek 30 zona të trurit

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 09-11-2010, 12:11:37
nga Berni