Horoskopi sipas muajve te lindjes nga Eduardi (shkenca ime pervoja ime) - Teknologji Moderne

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Horoskopi sipas muajve te lindjes nga Eduardi (shkenca ime pervoja ime)

Horoskopi sipas muajve te lindjes nga Eduardi (shkenca ime pervoja ime)

· 10 · 7155

 • Postime: 43
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 15-03-2005, 12:35:12
Horoskopi sipas muajve te lindjes nga Eduardi

--------------------------------------------------------------------------------

Per Djem dhe Vajza


Muaji ---Janar ---Djemte.
Djemte e lindur ne Muajin Janar jane te qeshur,te gjalle,te sinqerte dhe te paster me ndjenja te guximshme Politikane dhe duan Vajza te bukura.

Muaji ---Janar ---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Muajin Janar jane Simpatike,u pelqejne defrimet,dijne te mbajne veten nga fjalet e Dashurise,qendrojne te paprekshme.

Muaji---Shkurt---Djemte.
Djemte e lindur ne kete Muaj jane te qeshur bien shpejt ne Dashuri jane te vullnetshem,dhe te sinqerte.

Muaji--- Shkurt---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Muajin Shkurt jane te guximshme dhe kan Dashuri te madhe,Dashurohen me shpejt,kerkojne te jene te parat.

Muaji--- Mars---Djemte.
Djemt e lindur ne Mars jane te vendosur nevrik ju pelqejne lojrat kane ide te bukura,e mbajne fjalen,ju pelqejne studimet jane perparimtare.

Muaji---Mars---Vajzat.
Vajzat e Muajit Mars jane te shkalluara deshirojne te Martohen shpejt,por nuk e mbajne fjalen e Dashurise jane te mprehta ne fytyre dhe te shkatheta.

Muaji---Prill---Djemte.
Djemte e lindur ne Prill jane te rrembyer nuk bejne shaka kane shume pergjegjesi jane te mprehte ne mendime,Simpatike ndaj Vajzave.

Muaji---Prill---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Prill jane shume te Bukura,shume te shkatheta ne pune, mundohen te Dashurojne por nuk marrin guxim,Ju pelqejne defrimet.

Muaji---Maj---Djemte.
Djemt e lindur ne Maj jane elegante te sinqerte enderojne dicka qe nuk realizohet.


Muaji---Maj---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Maj jane te Bukura,te Sinqerta,kan Deshira te medha,duan te Dashurojne,jane te urta pas Dashurise.


Muaji---Qershor---Djemte.
Djemte e ketij Muaji jane elegante ju pelqejne Vajzat e Bukura,teper delikate,besnik dhe grindavece,jane te forte,ju pelqen jeta shtepiake.

Muaji---Qershor---Vajzat.
Vajzat e Muajit Qershor jane Punetore te Guximshme,ju pelqen jeta ne Familje,por jane dhe te djallezuara ne Dashuri,Dashurojne shume por terhiqen shpejt prej saj.

Muaji---Korrik---Djemte.
Djemt e lindur ne Korik jane kokforte te sinqerte dhe te brymosour,kane sjelle te mire,pelqejne Vajzat.

Muaji---Korrik---Vajzat.
Vajzat e Korrikut jane te njoma, te Dashura,jane Zemer gjere me djemte dine te sillen mire,genjehen shpejt per tu Dashuruar.

Muaji---Gusht---Djemte.
Djemte e ketij Muaji jane te Bukur Zemer mire shakaxhi,Pelqehen nga Vajzat dhe ndahen shpejt prej tyre,Pelqejne Muziken dhe Defrimet.

Muaji---Gusht---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Gusht jane shume Shume te Bukura me fytyre teper Simpatike,Dashurohen shpejt ne Sy dhe ne Buze,jane teper te ndjeshme ndaj muzikes.

Muaji--- Shtator---Djemte.
Djemt e lindur ne Shtator jane te sjellshem e mbajne fjalen e dhene,Por jan dhe pak Fanatike kur Dashurojne Seriozisht,Kerkojne Sinqeritet ndaj Vajzes qe Dashurojne.

Muaji---Shtator---Vajzat.
Vajzat e lindura ne kete Muaj jane te Dashura ju pelqejne Djemte kane trup te Bukur,Por Dashurise i merziten shpejt.

Muaji---Tetor---Djemte.
Djemt e lindur ne Tetor jane te sinqerte,Aktiviste me kujtim te madh,Pelqejne defrimet guximtare e me sjellje te mire.

Muaji---Tetor---Vajzat.
Vajzat e Tetorit jane te Dashura,Ju pelqejne defrimet dhe Muzika,por me shume kane deshire te ecin shetitje me te Dashurin.

Muaji---Nendor---Djemte.
Te lindurit e ketij Muaji jane Perparimtare Energjike Diskutojne rreth problemeve,Jane te Sinqerte.

Muaji---Nendor---Vajzat.
Vajzat e Muajit Nendor jane te Mencura te Sinqerta me Sjelle shume te mire afrojne Djemte,Ju pelqen Dashuria.

Muaji---Dhjetor---Djemte.
Djemt e lindur ne Dhjetor jane shume qefli,Kan qef te meren me teper me Sport,por jane dhe Dinake te Paperqendrueshem,Ju pelqen Dashuria e Sinqerte dhe pse vet nuk jan shume te Sinqerte.

Muaji---Dhjetor---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Dhjetor jane te Sjellshme me ate qe Duan,ju pelqen defrimi,Por jane dhe Fatkeqe,Dashurojne shpejt dhe kur Martohen kane deshire te bejne shume Femije.
Horoskopi Sipas asaj qe kam menduar une.Shpresoj deri diku tu jem pershtat Muajit qe ju keni lindur,
Si per ju Djem dhe ju Vajza ky eshte Horoskopi jo i shenjave Zodiakale por i Muajve qe ju keni Lindur,

Me Respekt Eduardi

 • Postime: 2901
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-03-2005, 12:43:42
buku buku :D munde them qe me afrohet ;)

 • Postime: 43
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 15-03-2005, 12:50:31
eh kur e kam hudh ke forumi i albasoul shumica kan then qe edo i ke gjet fiks :)

 • Postime: 43
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 15-03-2005, 12:59:12
Muaji--- Shtator---Djemte.
Djemt e lindur ne Shtator jane te sjellshem e mbajne fjalen e dhene,Por jan dhe pak Fanatike kur Dashurojne Seriozisht,Kerkojne Sinqeritet ndaj Vajzes qe Dashurojne.


ky eshte muaji im dhe them qe e kam pershtat me sa e njof veten :) :tym

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#4 ne: 05-04-2005, 09:36:43

Muaji---Shtator---Vajzat.
Vajzat e lindura ne kete muaj jane te Dashura, ju pelqejne Djemte, kane trup te Bukur, Por Dashurise i merziten shpejt.


Cfare thua more... dashurise i merziten shpejt?  Ahahaaaaaaaaaaaaaaa aaaa :D ...o zot sa me ke bere me qesh....
Une e dija qe ne virgot, jemi nga ata qe po te jepemi s'ka me derrman vella :P
Nejse, qe jemi te dashura, po e po...kjo s'diskutohet :occ, eh jo...ajo tjetra eshte me sa di une qe meshkujt jane ata qe nuk u rezistojne dot virgove :D..., ah po trup te bukur kemi posi :-[... e sa per ate te fundit  e permenda dhe me siper, vetem per dashuricka kot qe nuk na ke neve, nga karakteri jemi shume te forta :-[...
- Virgos always know what they want, and when they find it... they don't easily let it go :)

 • Postime: 34
 • Karma: +0/-0

#5 ne: 21-05-2005, 18:35:41
ahaha une enderroj por per dashuri sec dha ti jo, nuk enderroj ashtu. ciaoooooooooo

 • Postime: 1108
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 14-06-2005, 11:34:04
deri diku e sakte per mua

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 14-06-2005, 11:37:46
Horoskopi sipas muajve te lindjes nga Eduardi

Muaji---Shkurt---Djemte.
Djemte e lindur ne kete Muaj jane te qeshur bien shpejt ne Dashuri jane te vullnetshem,dhe te sinqerte.


Mua me duket shum e drejte se ky tip njeriu jam sic eshte shkruar dhe ketu :)

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 29-06-2005, 11:16:04
Mua sme qelloi  Jojo:

#9 ne: 29-06-2005, 11:29:36


Muaji---Dhjetor---Vajzat.
Vajzat e lindura ne Dhjetor jane te Sjellshme me ate qe Duan,ju pelqen defrimi,Por jane dhe Fatkeqe,Dashurojne shpejt dhe kur Martohen kane deshire te bejne shume Femije.
Horoskopi Sipas asaj qe kam menduar une.Shpresoj deri diku tu jem pershtat Muajit qe ju keni lindur,
Si per ju Djem dhe ju Vajza ky eshte Horoskopi jo i shenjave Zodiakale por i Muajve qe ju keni Lindur,

Me Respekt Eduardi


O Edi..(me fal per kofidencen)....po te citoj vetem kete pasi ketij muaji i perkas.....shiko po ti pranoj te gjitha...se pak me ben..por nuk ta pranoj faktin qe  na pelqeka te bekemi shume femi!!!!! jo o vlla jo....nje e mjafton....e ke idene ti cdo te thote te lindesh..apo ja fut keshtu ne tym..nejse me fal se tu hakerreva pak.... ;)

Citim

Temat e fundit