Tekste Këngësh

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Ruprike e vecante per tekste kengesh

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Anastasis, adushe

Tekste Këngësh Shqip

1dhe1
14-03-2021, 01:14:41
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: 1dhe1.com, The World

Rap lyrics

1dhe1
14-03-2021, 00:38:06
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, celjeta

"Sleeping in my car"

M A X
17-12-2020, 01:03:10
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: KingS00l, hebib, Aliskenderaj

Grupi i Lapardhase

KingS00l
27-06-2009, 00:38:29
Do thoshja qe për ata qe degjojne kenge labe grupi i lapardhase ka perfaqesuar perlat e kenges shqipetare ne tjetër nivel dhe me mjeshtri te pa pare. Disa prej kengeve gjenden ne youtube. U mahnita te them te drejtën kur pash NAzif Celen e Hysni zelen me këngën Janines ci
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
frajapr
27-04-2008, 11:28:16

Tekste kengesh dhe kenge mp3 per femije

kenge per femij i gjen ke muzika shqiptare mp3 pak me posht flm eurogina
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Terenc
21-03-2007, 03:36:38

Jo teme ne "new topic".

Jo teme ne "new topic". Beni kerkesen ne vendin e duhur. Postoni ne vendin e duhur.Mos hapni teme per nje tekst.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
27-12-2006, 17:43:28

"Was wir alleine nicht schaffen"

 Während sich andere plagenund nichts passiertsind wir zur rechten Zeit am rechten Ortund alles ist arrangiertich bin dankbar dafürweil ich jeden Tag mit meinen Brüdern und Schwesterndas echte Leben spürWas wir alleine nicht schaffenDas schaffen wir dann zusammenDazu bruachen wir keinerlei Waffe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: kengaime, erlehta

"Last Christmas"

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe