×
Hyrja
Profili

Programet me te ndjekura sot ne TV

M A X
ne: 30-04-2020, 16:54:10
“Dua të të bëj të lumtur”

Televizion

Arbana Osmani tregon kur do të rikthehet emisioni “Dua të të bëj të lumtur”Të shumtë janë ndjekësit që kanë pyetur këto ditë moderatoren Arbana Osmani se kur do të kthejë në ekran emisionin shumë të ndjekur nga shqiptarët,”Dua të të bëj të lumtur”. Emisioni u mbyll për shkak të pandemisë, ndërsa...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:38:03
WAZZUP ne Klan Kosova

Televizion

WAZZUP

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:37:33
SPORTS SHOW ne Klan Kosova

Televizion

SPORTS SHOW

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:37:06
JU FLET PRISHTINA ne Klan Kosova

Televizion

JU FLET PRISHTINA

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:36:42
FAMILJA IME ne Klan Kosova

Televizion

FAMILJA IME

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:36:20
ORA E PASDITES ne Klan Kosova

Televizion

ORA E PASDITES

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:35:52
Prive ne Klan Kosova

Televizion

Prive

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:35:16
ORA 7 ne Klan Kosova

Televizion

ORA 7

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:34:38
ZONA B ne Klan Kosova

Televizion

ZONA B

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:32:38
3shat ne Tring TV

Televizion

3shat Bora Zemani, Romeo dhe Donald Veshaj sjellin tek ju temat e përditshme gjithmonë nëpërmjet humorit. Do të ketë rubrika të ndryshme dhe një të ftuar special, i cili do të rrëfejë gjithçka për jetën e tij personale dhe profesionale!

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:32:06
Familja Kuqezi ne Tring TV

Televizion

“Familja Kuqezi” është serial komedia më e veçantë e zhanrit ‘Situation comedy’, prodhuar dhe realizuar nga Tring, në bashkëpunim me profesionistët më të mirë të fushës së artit të komedisë në vend. Ky sitcom përshkruan realitetin social, familjar dhe kulturor shqiptar dhe kryesisht është një se...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:31:18
Ana dhe Ariu ne Tring TV

Televizion

Ana me shokun e saj arushin dhe me ndihmën e teta Edit do t’ju tregojnë se si të përgatisni recetat e Mashës. Përgatisni enët e kuzhinës, përbërësit e freskët dhe t’i futemi punës. Emmm sa më shijuan sepse mësova dhe shumë vlera për çdo ushqim që hamë ne fëmijët.

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:29:20
Target ne RTSH

Televizion

TARGET, është një produkt i përjavshëm televiziv, rreth 30 minuta. Do të ketë 20 puntata. Përgatitet në terren, e bëhet i transmetueshëm pas kalimit në post produksion. Përmban problematika të ndryshme, te cilat i ndeshim në jetën e përditshme, por nuk u kushtojmë rëndësi. Problematika zbërthehe...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:28:18
“31 minuta” ne RTSH

Televizion

“31 minuta” është emisioni më i ri në RTSH!Ai sjell problemet e përditshme të qytetarëve, në një pamje më të gjerë, më të thellë dhe më domethenëse !Ato analizohen në mënyrë të pavarur dhe të guximshme!Në 31 minuta është koha e gjithë shqiptarëve për të rrëfyer sëbashku me ne për jetën e tyre!Në...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:27:43
Rubrika Sportive ne RTSH

Televizion

Një program nga departamenti i sportit në RTSH Moderatore: Hygerta Sako Gazetarë: Defrim Methasani, Eno Skarço

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:26:36
Java ne RTSH

Televizion

“Java” është një prej emisioneve të rëndësishëm të karakterit politik që RTSH sjell për publikun shqiptar. Në këndvështrimin e analistëve të njohur Preç Zogaj, Lorenc Vangjeli dhe pjesmarrjes së gazetares Megi Mëhilli, në emision analizohen hollësisht ngjarje që lenë gjurmë gjatë një jave në Shq...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:25:45
Përballë ne RTSH

Televizion

#Përballë është një emision politik i bazuar mbi intervistën ballafaquese me njerëz të rëndësishëm të politikës dhe vendimmarrjes dhe përballjen mes palëve politike për çështje të rëndësishme të javës.Emisioni fokusohet në ngjarjen kryesore të javës dhe në çështje të debatueshme mes aktorëve/par...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:20:09
Para e pasuri ne RTV Ora

Televizion

Çdo të mërkurë ora 15:00Eshtë formati unik në tregun mediatrik shqiptar, i dedikuar ekonomisë që transmetohet çd të mërkurë ora 15:00 në RTV Ora Një analizë e thelluar mbi lajmin e ditës dhe aktualitetit në ekonomi, por të trajtuar në një tjetër mënyrë. Të ftuar janë ekspertët më të mirë të ekon...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:19:33
Thumb On ne RTV Ora

Televizion

Çdo të dielë ora 21:00"Thumb On" është një program- show me të ftuar të showbiz-it, aktualitetit , lifestyle-it dhe gjithçkaje që përbën lajmin emomentit. "Thumb On" drejtohet nga dy moderatoret dhe autoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu të cilat si gjithmonë me "thumbat" e tyre "djegin me l...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:18:57
Why?Not ne RTV Ora

Televizion

Çdo të dielë, ora 19:00Nje emision argëtues dhe me plot humor drejtuar nga Roza Lati. Personazhe te njohur nga te gjitha fushat vijnë në skenën e “Why Not” për të dhuruar argëtim. Transmetohet çdo të dielë ora 19:00 ne RTV Ora. Emisioni i pare mban daten 11 nëntor 2017.Na kontaktoni ne adresen...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:18:26
Mos i fol shoferit ne RTV Ora

Televizion

Çdo të shtunë ora 21:00Një emision nga aktorja e humorit Rudina Dembacaj. Nje emision argëtues dhe me plot humor. Personazhe te njohur nga te gjitha fushat hipin në taksinë e Rudinës për të dhuruar argëtim. Transmetohet çdo te shtune ora 21:00 ne RTV Ora. Emisioni i pare mban daten 5 maj 2017....

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:17:44
"Alien" ne RTV Ora

Televizion

Çdo të shtunë ora 19:00Shqipëria e parë me sytë e të huajve.Për herë të parë në televizionet shqiptare, në Radio Televizionin Ora prezantohet toka e shqiponjave në mënyrën si e shohin të huajt. “Alien”, pse të huajt duan të jetojnë në Shqipëri ndërkohë që shqiptarët duan të largohen nga toka e...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:17:10
Glamour Zone ne RTV Ora

Televizion

Glamour Zone Cdo të mërkurë ora 23:00 Një emision nga Ester Bylyku.

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:16:40
Dite e Re ne RTV Ora

Televizion

Nga e hena ne te premte ora 07:00-10:00Arjola Shehu dhe Arjon Muça do të jenë me ju çdo ditë nga e hëna në të premte ora 07:00 - 10:00në RTV Ora.Deri në shkurt 2020 ky emision u prezantua nga Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli.Na kontaktoni në adresën e emailit diteere@oranews.tv Çdo emision ë...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:16:10
"Ju flet Moska" ne RTV Ora

Televizion

Nga e hëna në të premten ora 19:45Një emision nga Kastriot Myftaraj që transmetohet nga e hëna në të premten ora 19:45 minuta në RTV Oradhe që zgjat dhjetë minuta. Titulli, jo rrallë i keqkuptuar, është përzgjedhur për të shprehur qëllimin e emisionit. Govorit Moskva! (“Ju flet Moska”), fjala ...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:15:35
Boom ne Oranews

Televizion

Nga e hëna në të premte ora 19:00 Emisioni investigativ çdo ditë nga e hëna në të premte ora 19:00 ne RTV Ora. Një dritare e re për qytetarët.  Kontaktoni: “boom@oranews.tv” ose ne numrin e telefonit 069 600 0002. Te gjitha denoncimet dhe emisionet jane ne Youtube. Na ndiqni dhe ne Facebook 

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:14:50
Ekopolitikë ne RTV Ora

Televizion

Çdo të premte ora 21:00Eshtë emisioni kryesor i ekonomisë në Shqipëri dhe vjen në ekranin e RTV Ora çdo të premte, në ora 21.00. Debat dhe analizë mbi politikat e qeverisë dhe gjithçka ndodh me buxhetet familjare dhe jetën ekonomike të vendit. Argumentat pro dhe kundër dhe informacionet më të pl...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:14:13
Arena ne RTV Ora

Televizion

Cdo te mërkurë, ora 21:00“Arena”, nga Dritan Hila nëRTV Ora sjell tematika të ndryshme me karakter politik, por edhe analitik dhe investigativ.Moderohet nga Dritan Hila, një nga emrat e njohur të analizës në Shqipëri, prej vitesh aktiv në median e shkruar. Ai vjen për herë të parë në rolin e m...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:13:41
Tempora ne RTV Ora

Televizion

Çdo të martë, ora 21:00"Tempora" është një ftesë për publikun në aktualitetin shqiptar.Me një formulë rishtare, në zhanrin talk show do t’i bëhet një prerje tërthore Shqipërisë, në zhvillimet më interesante e të rëndësishme të javës.Brenda një programi 120 minutësh do të trajtohen disa tema ak...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:13:02
360Grade ne Ora News

Televizion

Çdo të hënë e të enjte ora 21:00Polemikë, reflektim, investigim, debat, të vërteta të fshehura dhe të pathëna në studion e gazetarit te njohur Artur Zheji.Emisioni transmetohet çdo të hënë dhe të enjte ora 21:00 ne RTV Ora.Emisionet e Zhejit, shquhen per debatin e fortë dhe temat e mprehta pol...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:10:06
Fshatrat e Shqipërisë ne Top Channel

Televizion

Programi "Fshatrat e Shqipërisë” vë në dukje zhvillimin e fshatit, ekonominë rurale, investimet në infrastukturë apo akomodimin nëpër bujtina të turistëve. Një program që sheh dhe prek projektet e agroturizmit dhe zhvillimin e kapitalit njerëzor. Një rrugëtim përtej bukurive duke zbuluar të vërt...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:09:36
Pushime on Top ne Top Channel

Televizion

Programi“Pushime on Top” është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi e argëtimi në Shqipëri, dukegërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Baza dhe transmetimibëhet ngajugu i Shqipërisë, pasi fl...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:08:34
The Voice Kids ne Top Channel

Televizion

The Voice Kids Albania

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:07:40
Top Music Awards ne Top Channel

Televizion

Top Music Awards

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:05:48
Në shtëpinë tonë ne Top Channel

Televizion

“Në shtëpinë tonë” ëShtë një program që synon të informojë shqiptarët për prodhimet tona nga ushqimoret tek industrialet, shërbimet që mund t’ju ofrohen, si ndryshon tregu shqiptar, keshilla praktike dhe shumë informacione të tjera të nevojshme për të gjithë. Prezantuar nga Florian Agalliu dhe N...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:04:18
Vip Club ne Top Channel

Televizion

Jeta e personazheve të njohur përtej ekranit dhe rrjeteve sociale

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:02:49
Hell's Kitchen ne Top Channel

Televizion

Show “Hell's Kitchen/ Kuzhina e Djallit” është ndër formatet më të suksesshme të kuzhinës në botë. Ky format i dimensionit totalisht ndryshe në audiencën shqiptare permban sfidë, garë, pasion, art i të gatuarit, emocione dhe surpriza në çdo episod të tij për dy skuadrat përballë njëra-tjetrës.

InfoZ
ne: 03-03-2020, 20:01:51
Shiko Kush Luan ne Top Channel

Televizion

Programi “Shiko Kush Luan” është një game show argëtues që përfshin brenda vetes personazhet më të dashur të publikut. Aktorë, këngëtarë, sportistë, politikanë, gazetarë janë të ftuarit në këtë show, pjesë e një gare të përbashkët që krijon shumë humor, zbavitje, muzikë dhe të famshëm të ardhur ...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:58:12
Top Talent ne Top Channel

Televizion

Programi “Top Talent” është show dedikuar për zbulimin e talenteve në kategoritë: gazetarë, moderatorë dhe interpretues të veçantë. Një spektakël nga autorja Ledja Liku. “Top Talent” është një mundësi për të gjithë gazetarët dhe prezantuesit e rinj, që synojnë të jenë pjesë e televizionit por ed...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:57:38
Pop Culture ne Top Channel

Televizion

Programi “Pop Culture”, një projektme rubrika të strukturuara që përfshijnë grupmoshë më të zgjeruar, sigurisht pa humbur argëtimin dhe natyrshmërinë si pikë të fortë të programit. Pop Culture vjen me disa rubrika: Pop People, Pop Buzz, Pop Youth, POP 5, NJE DITE ME DOJNEN të cilat sjellin fry...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:56:50
Hipokrati ne Top Channel

Televizion

Programi “Hipokrati” sjell filozofinë e jetesës së shëndetshme, synon të jetë guida e njerëzve, pacientëve në përballjen me sëmundjen, duke promovuar mjekesinë e sigurtë. Programi "Hipokrati: zbërthen zhvillimet më të fundit në mjekesi, për të zgjidhur problemet e mprehta shëndetësore të shoqëri...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:56:16
Shqiperia Live ne Top Channel

Televizion

Cdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre.Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë cdo ditë në ekr...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:55:37
Wake up ne Top Channel

Televizion

ProgramiWake up, programi i mëngjesit me tema qe trajtojnë: një sjellje sociale,fenomene apo tabu te shoqërisë, qëvijnë si reflektim i ngjarjeve të ditës. Një program informues, edukativ, promovues dhe argëtues. Prezantuar nga Isli Islami, Oriela Nebiaj

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:54:24
Exclusive ne Top Channel

Televizion

Programi “Exclusive” vjen prej gati 15 vitesh, çdo të diel në mbrëmje në ekranin e Top Channel si thellim i aktualitetit, historisë, kulturës dhe sportit. Personazhe dhe histori të patreguara më parë.

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:52:23
Fiks Fare ne Top Channel

Televizion

"Fiks fare" është nje program i gazetarisë investigative. Një program kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj. "Fiks Fare" nisi transm...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:51:46
Proçesi Sportiv ne Top Channel

Televizion

Programi “Proçesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, të ftuar special të cilët vijnë çdo javë në emision.

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:51:12
Top Talk ne Top Channel

Televizion

Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. Intervista e trajtuar është projektuar me minutazh të shkurtër dhe me pyetje të drejtpërdrejta, për të ballafaquar të intervistuarin me fakte, prova, dëshmi apo që...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:50:42
Ftese per pese ne Top Channel

Televizion

“Ftesë në pesë” është një program sa informues aq edhe argëtues. Ngjarje kulturore, ndodhi në jetën e VIP-ve, fokusim mbi marrëdheniet familjare të politikaneve e personave publike, pasqyrim të historive të prodhuara nga reality dhe talent show të ndryshëm. Prezantuar nga Bieta Sulo.

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:50:12
Gjurme Shqiptare ne Top Channel

Televizion

Programi “Gjurmë shqiptare” përfshin një audiencë të të gjitha moshave e provuar kjo në pesë sezonet e para. Përfshirja e temave historike, zbulimi i zonave të ndryshme, brenda dhe jashtë Shqiperisë, promovimi i pjesëve të fjetura, shpalosja e kultures, trashëgimisë, ndërthurur me të sotmen ben ...

InfoZ
ne: 03-03-2020, 19:49:27
Dilema - Deal or no Deal ne Top Channel

Televizion

“Dilema”, game show nën moderimin e Eno Popit, sjell për publikun emocione të mëdha dhe marrëveshje financiare nga ato që nuk ndodhin shpesh në jetët tona. Një ndër formatet më spektakolare, në ekranin e Top Channel.

  • Nuk ka postime te reja
  • Redirect Board