10 vjet Top Channel - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

10 vjet Top Channel

10 vjet Top Channel

· 3 · 555

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 13-12-2011, 23:47:48
10-vjetori i Top Channel

Në 20 dhjetor Top Channel feston 10-vjetorin, dhjetë vite të cilat ndryshuan shqiptarët dhe të gjithë tregun mediatik në Shqipëri.

Në këtë jave që i paraprin përvjetorit të 10-të, deri të mërkurën e ardhshme, Top Channel ka nisur dhe do të transmetojë përmbledhjet më të mira të programeve të tij gjatë kësaj dekade.

Gjithcka do të kulmojë me organizimin një mbrëmjeje të madhe gala në 20 dhjetor.

10-Vjetori i Top Channel - Top Channel Albania - News - Lajme

  • Postime: 7092
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-12-2011, 21:43:08
Mua me duket sikur u bene 20  :D

  • Postime: 12726
  • Karma: +31/-8

#2 ne: 16-12-2011, 11:40:49
mua me duket sikur qe kur kam lindur ka qene aty.....

Temat e fundit