Televizion - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Programet me te ndjekura sot ne TV

M A X
28-05-2019, 12:24:14

Roped with Olsi

Olsi Bylyku nuk eshte vetem nje kengetar dhe komedian shume i suksshem, por sefundmi ka dhe programin e tij te vecante, i cili dallohet jo vetem per formatin e tij te vecante por dhe per faktin se nuk i perket asnje TV, por gjendet direkt dhe vetem online ne Youtube. Roped with Olsi gjendet ne kete adrese https://www.youtube.com/channel/UCwzHVx2U9nCtLc45zN46Vug https://you
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:24:06

Binjaket - Vizion Plus

Binjaket simpatike Donald dhe Romeo Veshaj me programin e tyre te suksesshem ne Vizion Plus. Videot e programit te tyre mund t'i gjeni ne kete adrese https://www.youtube.com/results?search_query=binjaket https://www.youtub
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:18:17

Per'Puthen ne Top Channel

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë ton...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:17:40

Al Pazar ne Vizion Plus

Programi i suksesshem Satiriko-humoristik ne Vizion Plus i drejtuar dhe ideuar nga i madhi i skenes shqiptare Agron Llakaj. Me shume video nga Al Pazar gjeni ketu https://www.youtube.com/results?search_query=alpazar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
11-04-2013, 14:59:22

“Anija” e Roland Sejkos, në kinematë shqiptare

TIRANË- Filmi dokumentar “Anija” i Roland Sejkos vjen në kinematë shqiptare.Pas shfaqjeve të fundit në kinematë italiane, që prej ditës së djeshme, e në vazhdim, “Anija” do të shfaqet në rrjetin e kinemave “Imperial”. Filmi është rrëfimi i një udhëtimi drej Italisë kur në vitin 1991 një anije me...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
18-10-2012, 09:03:37

“Tjetri”, quiz i ri në Top Channel

“Tjetri” është quiz shoë më i ri i Top Channel drejtuar nga Eduart Manushi. Një lojë ku zbativen ata që marrin pjesë e ata që shikojnë, merren informacione interesante nga një sërë fushash dhe sigurisht fitohen para. Gjithçka zhvillohet me ritëm e dinamikë e aty ku situata mbetet, i lihet radha ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
27-05-2012, 09:22:15

Ami dhe Ermali në pritje të një fëmije

Tiranë – Ata përbëjnë një nga çiftet më të bukura të showbiz-it shqiptar. Gjithmonë të lakuar për ngjarje të jetës private dhe profesionale, Ami dhe Ermali u bashkëngjiten faqeve të suplementit “Bluetooth” me një lajm shumë special nga jeta e tyre.Që pas martesës dy vite më parë, pyetja që nuk m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
05-05-2012, 23:40:08

Seriali “Borxhiat”

Të premten në mbrëmje në orën 23.00 nis në Top Channel transmetimi premierë i serialit “Borxhiat”, fitues i dy çmimeve Emmy Awards dhe i një sërë çmimeve të tjera. Ky serial i krijuar nga fituesi i çmimit Oskar Neill Jordan sjell historinë pa doreza të familjes famëkeqe rilindase italiane. Seria...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
04-03-2012, 00:19:55

“Made in Albania”

“Made in Albania” është një dokumentar mbi Shqipërinë, i cili ka filluar të shfaqet në kinematë italiane dhe shumë shpejt do të mbërrijë edhe në Shqipëri ose në vende të tjera. Për të folur rreth këtij dokumentari që përqendrohet në realitetin e jetës shqiptare, pa zbukurimi apo shtrembërime, në...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
18-02-2012, 00:24:38

Starton Big Brother 2012

Big Brother rikthehet në ekranin e Top Channel nga e shtuna mbrëma. Një grup njerëzish nga Shqipëria, por edhe trevat shqipfolëse do të jenë protagonistët e edicionit të pestë të këtij “reality shoë” që do të tregojë për publikun gjithçka ndodh brenda shtëpisë 24 orë në 24. Mosha e një pjese të ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
13-12-2011, 10:58:18

“Portokalli”

Në prapaskenat e “Portokallisë”Siç mund ta keni vënë re edhe nga spotet e javës, 20 dhjetori shënon 10 vite nga transmetimi i parë i ‘Top Channel’, 10 vite që ky televizion ka hyrë në shtëpitë tuaja dhe është bërë tashmë shoqërues i pandashëm i çdo dite. “Portokalli”, një ndër programet në trans...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
12-11-2011, 10:52:16

Profesion post- Big Brother

Big Brother me siguri të bën të famshëm dhe të paktën ata që fitojnë me siguri i bën të pasur! Ama në çdo edicion futen dhjetëra pjesëmarrës që synojnë kush më shumë e kush më pak një jetë më të mirë dhe një aventurë të jashtëzakonshme! Jeta e Toros Shanaian nuk duket të ketë qenë e mërzitshme p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-11-2011, 16:25:47

"1001 PSE", në Top Channel

“1001 PSE” eshte programi me i ri i të shtunave mbrëma në Top Channel, ku protagonistet absolutë janë vogëlushët nga mosha 4-9 vjec. Nga sonte, me kureshtjen e paster dhe pyetjet e ciltra, ata do te zbulojne jetet e personazheve me ne ze shqiptare te kultures, spektaklit dhe sportit. Drejtuese e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
20-09-2011, 14:39:53

The Voice”, nisën audicionet në Kosovë

“The Voice of Albania” është në Kosovë. Pas Prizrenit, Gjakovës dhe Pejës, “Vokali” ka mbërritur në Prishtinë. Shumë të rinj u paraqitën për të marrë pjesë në këtë “talent-show” në kryeqytetin kosovar.“Më duket shumë interesante dhe dua të provoj veten”, thekson një pjesëmarrëse në audicion.“Muz...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
24-07-2011, 00:21:38

Sonila Meço: Jam e lumtur që do bëhem mami i një vajze

Ilda Lumani
Mëmësia e parë përjetohet në çdo qelizë të saj. Ndaj edhe rrëfimi për të është më i bukuri, më i ndjeri, më emocionuesi... Si në këtë rast, kur në çdo fjali që thuhet merr gëzimin që përshkron vetëm kjo ndjesi! Sonila Meço, gazetarja dhe spikerja e mirënjohur e lajmeve do ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

ßåßy ღ
14-05-2011, 11:12:23

Big Brother dhe politika

Ata nuk kanë dashur të mbeten vetëm ish-pjesëmarrës emisionesh të formatit reality show. Fitues dhe jo fitues të këtij të fundit i kanë dhënë famës së përkohëshme të përfituar prej këtij emisioni një tjetër dimension. Ne do t`i shikojmë me radhë nga edicioni i katërt i Big Brother Albania deri t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
14-03-2011, 14:45:33

Nga Alsat tek Albanian Screen

Sigla e dikurshme Alsat është sigla e tashme dhe e ardhshme Albanian Screen. Përsipër kësaj ndërhyrjeje të jashtme qëndron edhe një operacion i brendshëm më i qenësishëm, që synon përmbysjen e imazhit deri diku të pangjyrë të Alsatit të dikurshëm, ku në programacion sundonte karuseli lajme-dokum...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
06-03-2011, 10:47:11

Rikthehet “Portokalli” në Top Channel

“Portokalli” nga kjo e dielë rikthehet në ekran. Spektakli i humorit, si gjithmonë do të sjellë aktualitetin vendas nëpërmjet notave gazmore, por me risitë e radhës, duke nisur nga prezantuesit: Eneda Tarifa e Salsano Rrapi.Aktorë të rinj e të tjerë të njohur të skenës shqiptare i janë bashkuar ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
01-01-2011, 01:50:24

Alma tregon historinë e saj rrënqethëse, eshte fejuar 15 vjece….

Alma tregon historinë e saj rrënqethëse, eshte fejuar 15 vjece….      Alma tregon historinë e jetës së saj.. Ajo thotë se kur ka qenë 15 vjeçe, familjarët e saj e kanë fejuar me dike. Ajo tregon se një ditë, kur ai i ishtë afruar, Alma e kishte qëlluar me shpatull. Ai të nesërme...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
29-12-2010, 11:50:24

Henes Dalipaj i Big Brother Albania 4

Henes Dalipaj i Big Brother Albania 4      Disa foto nga konkurenti Vlonjat i BB4 Henes Dalipaj para se me u fut ne Big Brother. Public domain images, photos, fans pictures, wallpapers If you believe that this photo is your work and has been copied in a way that constitutes copy...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
29-12-2010, 03:50:31

Mirjeta e “Big Brother Albania 4″

Mirjeta e “Big Brother Albania 4″        Disa foto nga banorja Shkodrane e BB4        http://vipat.info/mirjeta-e-big-brother-albania-4/       
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
28-12-2010, 03:50:24

Audicionet per Big Brother Albania 4 vazhdojne

Audicionet per Big Brother Albania 4 vazhdojne      Kush ka enderr qe ende te behet pjese e BBA4, nuk eshte ende vone. Sic njoftohet ne faqen zyrtare te BBA4 audicionet per kete edicion te Big Brother vazhdojne deri me 30 dhjetor te ketij viti qe po mbaron.      

M A X
28-12-2010, 01:23:23

Big Brother Albania 4 - Live Online

Per ata qe s'mund ta shohin nga TV Big Brother Albania mund te shihet dhe live ne internet.[html]
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
26-12-2010, 11:50:24

Foto nga banoret e “Big Brother 4″

Foto nga banoret e “Big Brother 4″      Klodiana Big Brother Albania 4 Neda Big Brother Albania 4 Mirjeta Big Brother Albania 4 Alkena Dervishaj Big Brother Albania 4 Henes Dalipaj Big Brother Albania 4 Alma Big Brother 4 Ergys Big Brother 4 Klodiana Big Brother 4 Toros konkuren...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
25-12-2010, 17:01:50

Vjollca Vokshi, ish-gazetarja në Tiranë pas 13 vitesh

Shumë menduan se ajo kishte hedhur gurë pas, por jo. Kjo është ndoshta hera e tretë pas largimit të saj në vitin 1997. Hera e saj e parë ishte në vitin 2005, dhe një vit më parë, por pothuaj shumë pak vetë e kanë ditur. Këto ditë dhjetori, vjen me zhurmë. Për miqtë që e kanë pasur për zemër dhe ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
25-12-2010, 11:50:28

Modeli shqiptar, Leo Sulaj: Jam grek dhe jam krenar për këtë

Modeli shqiptar, Leo Sulaj: Jam grek dhe jam krenar për këtë      Modeli shqiptar Leo Sulaj deklaron se nuk i pëlqen që ta quajnë shqiptarë. Ai ka fituar vendin e tretë në “Mister International”, por shprehet i mërzitur me faktin se e quajnë shqiptar. Leo Sulaj thotë se babain e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
16-12-2010, 11:50:23

Aktori shqiptar Nik Xhelilaj shpallet një ndër 10 më të mirët e Evropës

Aktori shqiptar Nik Xhelilaj shpallet një ndër 10 më të mirët e Evropës      Qendra Kombëtare e Kinematografisë njofton se juria e “Shooting Stars“ – European Film Promotion“, ka shpallur si një nga 10 talentet e reja të Evropës, aktorin shqiptar Nik Xhelilaj. Prej majit të viti...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dard1, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Denohen Ari dhe Ledi

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Dard1, justA, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Si te votoni

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
08-12-2010, 01:50:05

Thashetheme nga “Shpija 2″

Thashetheme nga “Shpija 2″      Dënohet Qopa Qopa është dënuar nga zoti i shpisë për shkak të përcjelljes së kamerave kohë pas kohe. Qopës i është shqiptuar dënimi: Ai do të jetë në dispozicion të Jehonës dhe Liridonit nga Bujanovci deri të mërkurën. Mesa degjoi Liridoni filloi ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Dard1

Gjest human nga Vushtrria

*
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
08-12-2010, 00:00:40
Mwahahahahaha...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Dard1

Ari gënjeu për Zvicrën

*
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
07-12-2010, 23:56:40
Haram!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Dard1

Buci fillon te qajë

*
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
07-12-2010, 23:54:55
Me rente pikaaaa.....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, Dard1

Një këngë nga Qoppa

*
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
07-12-2010, 23:53:26
Per kengen nga Qypi jam e interesuar!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dardan.
07-12-2010, 22:05:42

Eshtë harxhuar Doni?

Si duket Doni nga Vushtrria po shkon duke u hargjuar sidomos këto dy ditët e fundit është qetësuar shumë nuk flet shumë, nuk bën humor si në fillim e gjëra të tilla.http:...

Dardan.
07-12-2010, 22:04:23

Gratë nga Krusha vijnë përsëri në shpi

Gratë nga Krusha kanë ardhur përsëri për t'i mësuar banorët sesi të bëjnë turshi.http://www.shpija.co.cc/2010/12/grate-nga-krusha-vijne-perseri-shpi.html<...