Televizion - 4

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Programet me te ndjekura sot ne TV

Dardan.
07-12-2010, 22:02:59

Blerta dhe Ari zihen më Jehonën

Pas përfundimit të lojës së shtimit të fjalëve, ato dolën jashtë për të pirë cigare dhe Blerta më Arin filluan të ziheshin më Jehonën.http://www.shpija.co.cc/...

Dardan.
07-12-2010, 22:02:15

Banorët luajnë lojën e shtimit të fjalëve

Zoti i shpisë iua dha detyrë banorëve që të luajnë lojën e shtimit të fjalëve, ai iu tha që të luajnë lojnë daja besnik, kështu quhet loja e shtimit të fjalëve.

Dardan.
07-12-2010, 22:01:40

Dënohet Qopa

Qopa është dënuar nga zoti i shpisë për shkak të përcjelljes së kamerave kohë pas kohe. http://www.shpija.co.cc/2010/12/denohet-qopa.html
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dardan.
07-12-2010, 21:59:56

Gratë nga Krusha vijnë në shpi

Tri gra nga Gratë Vejusha të Krushës kanë ardhur për t'i mësuar banorët se si të bëjnë turrshia dhe ushqime në përgjithësi.http://www.shpija.co.cc/2010/12/grat...

Dardan.
07-12-2010, 21:59:17

Përgaditje për humor

Banorët kanë organizuar një humor të përbashkët për t'i kënaqur publikun. http://www.shpija.co.cc/2010/12/pergaditje-per-humor.html
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Dardan.
07-12-2010, 21:58:42

Dënohen Buci dhe Valoni

Buci dhe Valoni janë dënuar për shkak se kanë fjetur në gjumë dhe zoti i shpisë ka vendosur t'i dënoj ata me nga dy shuplaka nga të gjithë banorët e tjerë.http://www....

Dardan.
07-12-2010, 21:57:52

Çka po ndodh mes Bucit dhe Ledit?

Çfarë mendoni se po ndodh në mes të Bucit dhe Ledit, a po dashurohen ata apo është vetëm një lojë e Bucit? Ende nuk dihet se çka po ndodh mes tyre, por që nga dita e shtunë kur ishte një debat shumë i nxehtë, ku Ledi filloi të qante për gjyshen e saj, e cila ka vdekur.

Dardan.
07-12-2010, 21:57:17

Të maskuarit futen prapë

Tarzani i Maskave u fut prapë në shpi duke i rrahur të gjithë. Në ndërkohë Tarzani ka grabitur Ledin dhe e ka dërguar në shpajz, Ledi u kthye vetëm pasi të gjithë banorët shkuan tek dera e shpajzit dhe e kërkonin Ledin.

Dardan.
07-12-2010, 21:56:40

Te maskuarit futen në shpi

Të gjithë banorët ishin në cepin e shtepisë tek kamini (zjarri) pasi zoti i shpisë ua dhuroi nga një birrë dhe papritur filloj muzika dhe zoti i shpisë ju tha që kur të ndalet muzika të ndalen edhe ata të mos lëvizin nga vendi, ndërsa kur muzika të lëshohet ata mund të lëvizin.

Dardan.
07-12-2010, 21:56:05

Historia e Janitës

Si të gjithë banorët e tjerë të shpisë që kanë treguar nga një ngjarje nga jeta e tyre edhe Janita ka treguar një, por jo para të gjithë banorëve, ajo u tregoi ngjarjen vetëm Adit, Blertes dhe Valonit e normalisht edhe teleshikuesve.

Dardan.
07-12-2010, 21:52:49

Nominimet

Pas gjithë atyrë befasive dhe lumturisë së banorëve erdhii momenti i keq, pra momenti kur banorët duhej të nominonin njëri tjetrin.http://www.shpija.co.cc/2010/12/nominimet.html

Pergjigje nga: dreamm, olti

Telefilmat që ndryshuan Shqipërinë

dreamm
07-12-2010, 16:01:44
Ouu thnx Max.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
01-12-2010, 23:50:04

Thashetheme të ndryshme nga “Shpija e Kosovës 2″

Thashetheme të ndryshme nga “Shpija e Kosovës 2″      Familja Meholli: Arjeta të largohet nga spektakli Konkurrentja Arjeta Oruqi në spektaklin e KTV-së “Shpija e Kosovs 2” nuk e ka pritur që në fillim të kësaj aventure ti paraqiten kundërshtarët e saj. Kjo është familja Meholli...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
15-10-2010, 15:50:08

Klodi i BB3, “Top Channel” me shfrytëzoi, për audiencën e tyre, për interesat e tyre

Klodi i BB3, “Top Channel” me shfrytëzoi, për audiencën e tyre, për interesat e tyre      Klodian Çela: Homoseksualët VIP të mos fshihen Nga Big Brother Albania nuk perfitova asgjë, aq e pati “Top Channel” me mua dhe nuk iu nevojita më, jam bërë shumë pishman qe mora pjese. Nuk ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
28-09-2010, 05:50:05

Big Brother Albania 4

Big Brother Albania 4      Do te aplikoni per Big Brother Albania 4? Shkruani mendimet dhe komentet tuaja meposhte. Big Brother 2 (Albania) was the second season of the Albanian series of the worldwide franchise of Big Brother. It launched on Saturday, 7 February, 2009, with fou...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
23-08-2010, 07:50:09

Arbër Çepani e merr seriozisht lidhjen e re me vajzën nga Durrësi

Arbër Çepani e merr seriozisht lidhjen e re me vajzën nga Durrësi      Fituesi i “Big Brother 1”, Arbër Çepani duket se po kalon një moment vërtet ndryshe në jetën e tij sentimentale. Është pikërisht vajza brune nga Durrësi, e quajtur Eda Cani që mesa duket e ka bërë Arbrin të n...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
22-08-2010, 23:50:07

Domenika, sherr në pub me Mandin për Seldin

Domenika, sherr në pub me Mandin për Seldin      Protagonistët e “Big Brother 3″/ Truprojat e nxjerrin vajzën jashtë lokalit. Policia s’pranon denoncimin Domi, sherr në pub me Mandin për Seldin Ndodhi pasi Mandi përkrah Seldin në media dhe ka shoqëri me të. Të premten rreth orës...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Amy Alb, Vip News

RRËFEHET OLTA…

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
20-08-2010, 10:10:12

Albanians Got Talent

Fundi i shtatorit do të shënojë fillimin e sezonit të parë të show shumë të njohur të talenteve në botë edhe në Shqipëri. “Albanians Got Talent” do të vijë në Shqipëri përmes ekranit të Top Channel, i cili ka blerë të gjitha të drejtat ekskluzive për transmetimin e këtij programi. Në vijim të tr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
14-08-2010, 11:50:08

Olta mori 500 euro nga Sinani dhe Seldi për të pohuar në media shtatzëninë e Domit

Olta mori 500 euro nga Sinani dhe Seldi për të pohuar në media shtatzëninë e Domit      MIKESHA E DOMENIKËS: OLTA “SHITET” LIRË, TANI NUK KA FYTYRË TË HAPË AS TELEFONIN, ËSHTË FSHEHUR Epo ja që të gjitha telenovelat meksikane që kemi parë na janë kthyer në histori të vërteta kët...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
13-08-2010, 03:50:12

Ami Special Event

Ami Special Event      Edhe pse ajo është prej vitesh ikona e patjetërsueshme e “Portokallisë”, pas impenjimeve televizive, Amarda Toska i kushton gjithë vëmendjen e duhur biznesit familjar, që lidhet ngushtë pikërisht me emrin e saj. Ami e drejton prej vitesh me sukses këtë biz...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
11-08-2010, 11:50:12

Klodi i BB: Ka shumë gay në poste kyçe, do tregoj emrat…

Klodi i BB: Ka shumë gay në poste kyçe, do tregoj emrat…      Klodian Çela ishte personazhi më i përfolur i Big Brotherit të sivjetshëm dhe kjo për një arsye të vetme, ai deklarojë hapur Homoseksualitetin e tij. Ai e dinte shumë mirë që e gjitha kjo do e kishte një çmim por, nuk...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
08-08-2010, 11:50:06

Zbulohen pushimet sekrete të Seldit dhe Sinanit

Zbulohen pushimet sekrete të Seldit dhe Sinanit      Pushimet misterioze në Vlorë të Seldit dhe Sinanit, ngrihen sërish dyshime mbi miqësinë e dy këngëtarëve. Domenika e akuzon për homoseksual, Seldi ia mbath për pushime në Vlorë…! Deri këtu nuk ka asgjë të keqe, fundja secili m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
07-08-2010, 11:50:11

Së shpejti në një TV telenovela “Domenika, Seldi dhe Sinani”

Së shpejti në një TV telenovela “Domenika, Seldi dhe Sinani”      Siiinaniii, vjen gjithmonë me ne, rrugës ne na shohin që të treeee. Këto vargje romantike më erdhën ndërmend kur i hidhja një sy intervistës së Domenikës dhënë gazetës “Panorama”, e cila është ndoshta dhe intervis...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
05-08-2010, 11:50:12

Domenika Caushaj: E lashe Seldin se zbulova homoseksualitetin e tij

Domenika Caushaj: E lashe Seldin se zbulova homoseksualitetin e tij      Te thuash se ndihet e zhgenjyer, eshte shume pak… Kjo pasi ndarja mes Seldit dhe Domenikes, nuk i ngjan aspak ndarjes klasike mes dy te rinjeve kur njeri apo te dy kane kuptuar se nuk mund te rrine me me nj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
02-08-2010, 03:50:08

Seldi Qalliu dhe Sinan Hoxha ne pozicione intime

Seldi Qalliu dhe Sinan Hoxha ne pozicione intime      Fotot jane dhene nga Domenika Caushaj e Big Brother Albania 3 gazetes Panorama. Fotot nga Panorama Plus         

*
Vip News
01-08-2010, 11:50:06

Seldi dhe Domi, Fillimi dhe fundi i dashurisë

Seldi dhe Domi, Fillimi dhe fundi i dashurisë      Ajo më shumë e tërhequr, ndërsa ai më i dhënë pas saj, duke insistuar që ajo do të ishte femra e jetës së tij. Seldi dhe Domenika ka kanë qenë një nga çiftet më të përfolur këtë “Big Brother”, shumë kanë dyshuar në lidhjen e tyr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
Vip News
28-07-2010, 15:50:04

Jetmir Salaj & Rrezarta Gashi me pushime ne Shqiperi

Jetmir Salaj & Rrezarta Gashi me pushime ne Shqiperi      Cifti simpatik i BB 3 Miri dhe Rrezi po bejn pushime ne bregdetin e mrekullueshem te Vlores.Fotot e tregojn qarte dashurin e tyre qe kane per njeri tjetrin.         

*
Vip News
21-07-2010, 17:50:11

Ilir Shaqiri: “Ju rrëfej për artistet e mia”

Ilir Shaqiri: “Ju rrëfej për artistet e mia”      Balerini shqiptar në Itali Ilir Shaqiri dhe bashkëshortja e bukur italiane, aktorja Emanuela Morini, kanë provuar shijen e suksesit. Por edhe Emily, vajza e tyre katër vjeçare bëhet protagoniste e një fotoromance, ku aktron kraha...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: erlehta, bleranda.d, ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ

Miss Shqiperia 2010

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ, olti

“Dancing with the stars”, Edi Rama vals me Alketa Vejsiun

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Hollow
18-03-2010, 03:46:30

[VIDEO] Hitleri reagon mbi ngjarjet ne Big Brother Albania

Hitleri nevrikoset keq kur meson ca lajme me spec nga Big Brother Albania 3 Hitleri reagon mbi ngjarjet ne Big Brother Albania
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
20-11-2009, 00:05:46

“The Big Switch” cmend indianet

“The Big Switch”. Keshtu quhet reality show me i ndjekur ne Indi qe mberthen cdo te shtune para ekranit miliona njerez.Utv Bindass eshte frymezuar nga filmi i suksesshem “The Millionaire”, duke futur ne nje shtepi 20 femije, 10 prej te cileve vijne nga bota e spaktaklit apo jane femije pasanikes...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe