Televizion - 5

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Programet me te ndjekura sot ne TV

*
mr.krasniqi
13-05-2009, 00:38:41

Kush do te fitoje Big Brother 2?

une per vete menoj ,, qe Qetsori duhet me fitu se u kan shum i fort..
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

AlbDigital
23-04-2009, 14:27:44

Ferdi Berisha-romi shqiptaro-malazez, fiton Big Brother-in italian

Ferdi Berisha ka fituar Grande Fratello 9. Djaloshi shqiptaro-malazez, me origjinë rome ka mundur finalistët e tjerë: Gianluca Zito, Cristina Del Basso e Marcello Torre Calabria, duke mbledhur vota edhe më shumë se të gjitha parashikimet më optimiste.Ferdi është, në njëfarë mënyre, konfirmimi se...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Bekimi, Syrgjyn, besmi

Amazing B'e njeri

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
14-03-2009, 00:06:44

Kledi Kadiu, i dashuruar me prezantuesen italiane

[html]

Kledi Kadiu, i dashuruar me prezantuesen italiane

<...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-11-2008, 12:05:05

DigitAlb bashkon tre kryeqytete me shqiptare

28 nentori, Festa e Pavaresise kete vit do te kete nje dimension me te madh ne hapesirat shqiptare, pasi sivjet festa vjen edhe me Kosoven e pavarur. Me kete rast, DigitAlb organizon koncerte madheshtore ne tre kryeqytete te Ballkanit, ku jetojne shqiptare. Tirana, Prishtina dh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Amy
20-10-2008, 22:56:55

Histori Pa Zhurmues - Pandi Laco

Pandi Laço : Zhurmuesi, ilaçi teknik i diktaturës, një lloj censure televiziveKa nostalgji që reflekton mallin e ëmbël, por dhe nostalgji të hidhur, siç mund të jetë rikthimi i shiritit të diktaturës, për të parë veten ata që ia kaluan në komoditet. Por asnjëra nga këto nuk do t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

SocialNetwork
25-09-2008, 15:57:35

MADONA NE BUDVA

2 mije shqiptare deri tani do te shijojne live koncertin e mbretereshes se popit Madona, ne Budva. Te dhenat jane bere publ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
30-06-2008, 17:13:16

"WAKE UP", mëngjesi ndryshe për shqiptarët

"Wake up!". Me këtë titull, që thërret aktivizimin e energjive, por edhe shumë më tepër, erdhi dita e sotme. Është emisioni më i ri që do të zgjojë shqiptarët e do të shoqërojë mëngjeset e tyre nëpërmjet ekranit të "Top Channel" dhe valëve të "Top Albania Radios". Risia filloi që te prezantuesit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
19-06-2008, 07:40:07

Stina e nxehte e spektakleve

Darkat prenotojini para ekranit, pasi kjo verë pritet që të jetë një stinë e mbushur me ngjarje të shumta televizive. Spektakle që do t’iu mbajnë të mbërthyer para ekranit, teksa pushoni në vapën përvëlonjëse. “Kënga Magjike”, “Super Model of the World”, “Maratona e Këngës Popullore” dhe “Mikrof...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
karadaku16
26-06-2007, 03:40:14

Moskonsekuenca programore e TV Alsat-M

Moskonsekuenca programore e TV Alsat-M Iku koha e verbërizmit dhe të pasuarit qorrazi, sot edhe ne të rinjët jemi më të lirë për të ekspozuar mendimet tona, qofshin ato edhe nga prizmi kritik. Është shumë fleksibil koncepti se të admiruarit total është i gabuar, mbase siç thosh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
18-05-2007, 05:04:03

Valeria Marini.

Diell, det, masazh dhe dashuri. Duket se ka mjaftuar kaq për Valeria Marinin për të dhënë një shfaqje vërtetë për të tërhequr vëmendjen në plazh. Ajo është fotografuar nga paparacët teksa asistenti i saj, një djalë i ri i shpërndante kremin e plazhit tek të ndenjurat. Krejtësisht e qetë duke shi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
05-03-2007, 11:33:00

“Logos”

Sonila Meço, në një tjetër studio të “Vizion Plus” Emisioni që përfshin të gjitha fushat starton nesër Sonila Meço, një ndër prezantueset e njohura për publikun shqiptar, këtë herë protagoniste në një tjetër studio të "Vizion Plus". Duke filluar nga nesër, "Vizion Plus" do të s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Berni
02-03-2007, 10:57:18

"RTL", dokumentar paparacit shqiptar !

Fotot e fierakut pushtojnë revistat angleze e amerikaneJani Jançe, momentin që vendosi t‘i përkushtohej fotografimit të VIP-ave, kurrë se mendonte që vetë ai një ditë do të ishte personazhi VIP i një programi televiziv në Gjermani. Për plot 15 minuta, stacioni prestigjioz gjerma...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
27-02-2007, 21:09:22

Ilva Tare.

Pse u kthye sërish në Tiranë? Shumëkush nisi të mendonte se këtë herë, Ilva Tare kishte ardhur për fare. E se diçka mund të kishte ndodhur në jetën e saj bashkëshortore. Por e vërteta është krejt ndryshe. Të hënën, ajo do të niset përsëri drejtLondrës. Iu rikthye televizionit vetëm për dy ditë, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
23-02-2007, 22:42:18

"Kafazi i Arte"

Pritet te filloj edicioni i ri "Kafazi i Arte". Saktesisht kur, nuk di, por kam lexuar qe drejtuese do te jete Gerta Heta.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
08-02-2007, 21:51:39

"Top Show"

Besoj se te gjithe keni ndjekur apo keni degjuar per kete emision, prodhim i Top Channel, dhe i drejtuar me mjeshtri nga Alban Dudushi.Personalisht me pelqen shume shumllojshmeria e temave qe trajtohen ne kete emision.Me duket nje emision shume edukativ dhe informues njekohesisht.Kete jave do fl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
02-09-2006, 18:06:00

Top-Channel & TVA te largohen nga piramida!

Në emër të artit dhe kulturës shqiptare, Kryeministri shqiptar Sali Berisha 'firmos'nxjerrjen jashtë nga ambientet në të cilat punojnë prej vitesh dy televizione, njëri nga ata Kombëtar, Top Chanel dhe TVA, që nga dje duhet të bëjnë llogari se nga cila pikë e Tiranës do të transmetojnë nësër sin...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
31-08-2006, 19:33:53

Yjet e Televizionit Italian!

Mara Venier ose Mara Provoleri.E Lindur me 20 Tetor 1952 ne Venezia. Prezantuesja e njohur e Domenica In, program qe ka nisur transmetimet e tij ne vitin 1976.Mara Venier ka prezantuar ediconin e këtij programi ne vitet 1993,  1997,  2001,  2003,  2004, 2006.Ne ekranin italiani, Mara shfaqet f...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

erlehta
29-08-2006, 18:36:39

Televizioni Italian!

Rai Uno ka nisur transmetimet e tij ne 3 Janar 1954.Rai Due ka nisur transmetimet ne 4 Nentor 1961.Rai Tre ne 15 Dhjetor 1979.Canale 5 ka startuar ne 30 shtator 1980. Ne vitet !978 - 1980 njihej si Telemilano. Canale 5 i perket ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

kreksi
05-07-2006, 18:56:13

TEATRI

Megjithëse jeta është bërë aqë dinamike, aqë e shpejtë për momentin ne këto dekadat e fundit sa qe vështirë është qe njeriu te arrije qe ti permbledhi të gjitha celulat e tije edhe për një dalje si dikur, një te diele ne teater.Mirëpo për fat, gjithnjë lindin talent te rinje te cilët nuk dorzohe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe