Televizion - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Programet me te ndjekura sot ne TV

12:51
03-03-2020, 19:50:42

Ftese per pese ne Top Channel

“Ftesë në pesë” është një program sa informues aq edhe argëtues. Ngjarje kulturore, ndodhi në jetën e VIP-ve, fokusim mbi marrëdheniet familjare të politikaneve e personave publike, pasqyrim të historive të prodhuara nga reality dhe talent show të ndryshëm. Prezantuar nga Bieta Sulo.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:50:12

Gjurme Shqiptare ne Top Channel

Programi “Gjurmë shqiptare” përfshin një audiencë të të gjitha moshave e provuar kjo në pesë sezonet e para. Përfshirja e temave historike, zbulimi i zonave të ndryshme, brenda dhe jashtë Shqiperisë, promovimi i pjesëve të fjetura, shpalosja e kultures, trashëgimisë, ndërthurur me të sotmen ben ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:49:27

Dilema - Deal or no Deal ne Top Channel

“Dilema”, game show nën moderimin e Eno Popit, sjell për publikun emocione të mëdha dhe marrëveshje financiare nga ato që nuk ndodhin shpesh në jetët tona. Një ndër formatet më spektakolare, në ekranin e Top Channel.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:48:43

E Diell ne Top Channel

Programi “E Diell” ka karakter argëtues, pak informativ, edukativ i cili në thelb nuk ka qëllim konkurues, por sjelljen përpara teleshikuesit shqiptar brenda dhe jashtë vendit një formë të re komunikimi përtej skemës së njohur apo moderimit “One man show”. Programi ka një spektrum të gjerë të çë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:48:15

Dua të të bëj të lumtur ne Top Channel

Dua të të bëj të lumtur
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:47:30

Soiree ne Top Channel

Programi “Soiree” është një show ku bëhen bashkë personazhe të ndryshëm për të përjetuar një mbrëmje të çlirët, pa doreza dhe klishe, një mbremje ku nëpërmjet muzikës zbërthehen shumë situata personazhe dhe tema diskutimi, personazhe të fushave të ndryshme në një rrëfim të sinqertë para një gote...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:46:53

Top Bloggers ne Top Channel

Top Bloggers
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:44:05

Top Story ne Top Channel

Programi “Top Story” është një cikël dokumentarësh investigativë që synon transparencën, gabimet e qeverisë, inkompetencën, indiferencën, financat publike dhe çështje të tjera. Ky produkt televiziv përfshin realizimin e intervistave me vetë protagonistët apo zyrtarët përgjegjës në terren, filmim...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:43:37

Top Show ne Top Channel

Programi “Top Show” prej 15 vitesh në Top Channel. Ky format trajton fusha të ndryshme të artit, politikës, biznesit dhe shoqerisë qytetare, me përfshirjen e vetë publikut të cilët diskutojnë në një ambient spontan mbi tema të nxehta për shoqerinë shqiptare dhe më gjerë.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:43:05

Open ne Top Channel

Programi “Open”, arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervista me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm, dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë.Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktuali...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:40:54

Gjeniu i vogël ne TV Klan

“Gjeniu i Vogël”, spektakli i talenteve të reja në Televizionin Klan. “Gjeniu i Vogël” është një prodhim i Televizioni Klan që prej vitit 2004 me 7 edicione të transmetuara deri tani. Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adi Hila, janë autorët e prodhimit më të ndjekur për fëmijë “Gjeniu i Vogël”. Spektak...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:40:24

Kush vjen për drekë ne TV Klan

Kush vjen për drekë
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:39:34

Your face sounds familiar ne TV Klan

Your face sounds familiar
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:39:04

Maratona e Këngës ne TV Klan

“Maratona e Këngës” është eventi më masiv dhe më i suksesshëm i stinës së verës në qytetet kryesore të Shqipërisë – prodhim i Tv Klan prej 11 edicionesh. Kryefjalë e këtij eventi periodik veror është muzika, hitet e sezonit, dhe ritmet e këngëve të njohura.“Maratona e Këngës” e njohur ndryshe si...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:38:16

Ditë për ditë ne TV Klan

“Ditë për Ditë” është formati më i ri i që Alba dhe gazetarët Albi, Liesa dhe Joeli do të sjellin për ju në Tv Klan. Gjithçka me një stil të ri!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:37:47

BE Coffee ne TV Klan

BE Coffee
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:37:23

Doktor plastik ne TV Klan

Një reality show me përmbajtje informative dhe argëtuese. Në çdo episod të ketij reality do të ndjekim histori personazhesh të zakonshëm, të cilët kanë për qëllim përmirsimin e pamjes së tyre të jashtme. Me ndihmën e produksionit të “Doktor Plastik” dhe me një ekip specialistësh te kirurgjiste e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:36:47

Duplex ne TV Klan

Duplex
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:36:23

Familja ne TV Klan

Një program dedikuar tërësisht familjes, moderuar nga Turjan Hysko!Qëllimi i këtij programi është argëtimi dhe shpirti i garës ndërmjet familjeve që do të bëhen pjesë e këtij show televiziv.Lojëra, dhurata dhe surpriza pafund!Argëtimi nuk përfundon me kaq…”Porta e Fatit”, një biletë që mund t’iu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:35:47

Xing me Ermalin ne TV Klan

Xing me Ermalin
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:35:21

Dance with me ne TV Klan

Talent show me personazhe vip shqiptare nga Vera Grabocka & Alketa VejsiuGarë, emocione, kërcime, juri, show, ritme, ngjyra, kostumografi, adrenalinë për 14 javë. 5 çifte në garë për titullin kampion që do të shpallet në natën e madhe finale. Në garë çdo natë për të grumbulluar në vend të parë t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:34:50

Sfida e Gatimit ne TV Klan

Sfida e Gatimit, nga dy shefat e kuzhinës Alfio Rrotani dhe Indrit Çela, rikthehet në sezonin e dytë me programin e përditshëm të gatimit në Tv Klan. Receta, këshilla gatimi, dhe shumë argëtim do t’ju shoqërojnë çdo ditë nga e Hëna në të Shtunë në orën 11:00.Por jo vetëm kaq, ky sezon do të pasq...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:34:11

Porta e Fatit ne TV Klan

“Porta e Fatit”, është një lojë lotarie me bazë shorti, ku shortet hidhen dhe transmetohen çdo të diel mbrëmje në TV Klan.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:33:28

Check in ne TV Klan

Check-in ështënjë cikël që vjen përmes episodesh në formën e një rrëfimipërmesdialoguttë ekspertes së turizmit Albana Nanaj dhe një gazetari simpatik dhe ngacmues.Çdo puntatë ka një itinerar jashtë Shqipërisë, një destinacion të pakonsumuar, por me interes të madh turistik, duke u bazuar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:32:58

Lufta e nuseve ne TV Klan

Reality showTre vajza në prag martese konkurojnë për dasmën më të bukur! Fituesen e përcaktojne vetë ato duke marrë pjesë, komentuar dhe votuar dasmat e njëra–tjetrës.Histori dashurie,momentet prekëse të ditës më të bukur të jetës së një vajze, komente pikante, grindë, emocion… Të gjitha kët...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:32:25

Diagnozë ne TV Klan

Emisioni “Diagnozë” me autore dhe moderatore Freskida Miloti, nga data 1 Shkurt do të transmetohet çdo të shtunë në orën 18:00 në televizionin kombëtar Klan Plus. Ky emision është konceptuar me disa rubrika gjithëpërfshirëse. Në minutat e transmetimit do të ketë intervista me mjekë në studio, pa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:31:51

Uniko ne TV Klan

Misteret e pazbardhura të kronikës. Çështjet më të bujshme të drejtësisë në vend. Që nga historitë më të fundit deri tek ato që tashmë janë harruar.Me dëshmi, intervista,pamje dhe dokumente të papublikuara më parë. Çdo të hënë “Uniko” nga Spartak Koka, ora 21:00 në Klan Plus.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:29:47

Kujdes shëndetin ne TV Klan

Rubrika “KUJDES SHËNDETIN” është pjesë e programit “E Diela Shqiptare”. Çdo javë në studio është i ftuar një mjek specialist i cili përveçse i përgjigjet pyetjeve të hartuara nga stafi i emisionit do të japë përgjigje live edhe për shqetësimet që kanë qytetarët. Intervista me mjekun është e ndër...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:29:14

Ne jemi çfarë hamë ne TV Klan

Rubrika “Ne jemi çfarë hamë” do të sjellë të rejat më të fundit mbi shkencën e të ushqyerit në mënyrë që të kemi një orientim sa më të mirë për të bërë zgjedhjet e duhura në tryezat tona.Në këtë kaos informacioni, kemi nevojë të dimë se çfarë të besojmë. Rubrika jonë do t’ju sjellë këshilla të b...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:28:36

Shihemi në gjyq ne TV Klan

Një problematikë e ndryshme vjen çdo javë në rubrikën “Shihemi në gjyq” të emisionit “E Diela Shqiptare”. Konflikti për pronat, problemet në çift, marrëdhëniet e vështira familjare apo ato të fqinjësisë janë thelbi i kësaj rubrike. Kontakt: 0684260099 ose 0686090975
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:28:08

Ka një mesazh për ty ne TV Klan

Kontakt: kanjemesazhperty@tvklan.al & 0684200004
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:27:26

Aromë Dreke ne TV Klan

Nga e hëna në të shtunë, ora 11:00, chef-i i kuzhinës Arvin Kita dhe një ndër aktoret më të dashura shqiptare, Mariana Kondi do t’ju shoqërojnë me gatime tradicionale dhe moderne. Argëtim dhe humor, batuta dhe shije, premtojnë dy “moderatorët”, e kthyer tashmë në “ikona” të fushave ku janë dedik...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:26:57

Tornado ne TV Klan

Duhet të jeni sa më të shkathët, të kapni sa më shumë nga paratë që fluturojnë brenda makinerisë dhe ato para bëhen tuajat.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:26:27

Histori shqiptare ne TV Klan

Ky emision ka si qëllim të tregojë histori për njerëzit që punojnë, kontribuojnë për komunitetin, krijojnë produkte unike, ngrenë biznese, ruajnë traditën, kulturën si dhe ndihmojnë në zhvillimin e turizmit.Historitë vijnë nëpërmjet xhirimeve në terren, duke treguar në detaje gjithë punën e njer...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:25:59

Jo vetëm modë ne TV Klan

Gjithçka përtej modës…“Jo vetëm modë” është nje zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, arkitektë, historianë, politikanë, sportistë, stilistë vjen plot hijeshi nëpërmjet objektivit të “Jo vetëm modë”.Kushdo që ka diçka për të thënë, mund të jetë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:25:27

Historia Ime ne TV Klan

Programi më i ri, ‘Historia ime’ do të sjellë për shikuesit aktualitet dhe tematika të ditës, investigime që shkojnë përtej lajmeve të kronikave, rrëfime njerëzore dhe të vërteta. Ky format do të ofrojë për publikun histori, të cilat do të identifikohen me problematika dhe tematika të ndryshme. ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:24:43

Në kurthin e Piter Pan ne TV Klan

Një përrallë moderne për ata që nuk duan të rriten nga Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:24:10

Klanifornia ne TV Klan

Programi argetues Klanifornia nga Marina Vjollca ne TV Klan
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:21:31

Zone e Lire ne TV Klan

Tokësorë dhe tokësore…! Mirëseerdhët në emisionin Zonë e Lirë, emision ku personazhet përpiqen vërtetë të jenë të lirë…“Zonë e Lirë” është një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjel...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:18:27

Rudina ne TV Klan

“Rudina”, një program nga autorja dhe moderatorja Rudina Magjistari, që prej 5 prill 2010-tës, është një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen. Një show argëtues dhe informativ, me ngjarjet dhe ndodhitë më të bujshme, interv...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:17:43

Stop ne TV Klan

Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj.Aktualiteti shqiptar “alla Stop”, problematika e njerëzve të thjeshtë, që pasi kanë trokitur në të gjitha dyert, gjejnë zgjidhje vetëm në “Stop” , video-kamera të fshehta, që denoncojnë e demaskojnë korrupsionin, dhunën apo abuzim...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:16:51

E diela shqiptare - TV Klan

E diela shqiptare“E diela shqiptare” nga Ardit Gjebrea prej vitit 2008 në Tv Klan, programi më popullor në të gjitha familjet shqiptare çdo të dielë. Një program i cili përfshin një fashë orari maratonë, prej 7 orësh transmetim LIVE.Struktura e programit: “Ka një mesazh për ty”, “Ne jemi çfarë h...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:16:00

Opionion ne TV Klan

Opinion nga Blendi Fevziu. Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare. “Opinion” vjen në katër takime çdo javë – e hënë, e martë, e mërkurë dhe takimi tradicional i të enjtes mbrëma.Çdo javë në studion e Tv Klan, komente, analiza, debate, intervista, personazhe, dëshmi...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
29-01-2020, 22:17:04

Seria Vikings

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:52:44

O sa mirë

O sa mirë është Sitcom kosovar-shqiptar krijuar nga Gurmania J.S.C.. Së pari u transmetua në T HD më 7 tetor 2013.[1] Sezoni i parë kishte 12 episode. Sezoni i dytë filloi të transmetohet më 27 janar 2014. Sezoni i tretë kishte 30 epizoda.[2] Sezoni i tretë duhej të ishte i fundit, por u rinovua...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:51:24

Çka ka Shpija

Çka ka Shpija është një serial kosovar që filloi të transmetohet që nga viti 2014. Seriali transmetohet nga RTK dhe gjithashtu është produksion i këtij televizioni.PërmbajtjaNgjarjet zhvillohen rreth një familjeje, ku kryefamiljari është babai Xhek (Setra) Demollari (Naser Rafuna), një biznesmen...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:51:10

Kafeneja jone

Kafeneja Jonë rikthimin e vazhdoi edhe në vitin 2017, ku Orhani, Naimi dhe Koka krijuan edhe më shumë momente qesharake që do të mbeten në historinë e humorit kosovar. Seriali u rikthye për 12 episoda tjera, të cilat u shoqëruan me shumë të qeshura.Interpretojnë: Adem Mikullovci, Fatmir Spahiu, ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:49:54

1 kafe me Labin

1 Kafe me Labin eshte nje program i KTV i moderuar nga Labinot Gashi
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:49:43

Schengen Visa - Seria humoristike shqiptare

Zbuloni ndodhitë e pazakonta dhe qesharake në zyrat e "Ambasadës" së Schengen Visa!Bashkohuni me aventurat e Xhejmsit, Nëntorit, Axhës Basri, Ibrës, Lules, Norës dhe Lirisë, në ambasadën më interesante nga të gjitha.Për tre sezona Schengen Visa u bë ndër serialet më të dashura për publikun. Prod...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
28-05-2019, 12:49:17

Fara e flliqt

Fara e flliqt” quhet projekti i ri që të sjellë diçka të re, por tejet komike për ju.Fragmente të ndryshme, ironi, humor, fjalor tjetër, por mbi të gjitha plot situata komike do të servohen në projektin e quajtur “Fara e flliqt”. Kanali ne Youtube https://www.youtube.com/channel/UCRhvqaDf4CEDAzrRvYe8wfQ
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe