Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Programet me te ndjekura sot ne TV

-640-0-6384f4d7b6640.jpg

Pergjigje nga: 1dhe1.com, Dora

"Big Brother Albania"

1dhe1
14-03-2021, 00:35:11
.....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

faa2dd7a270349c9ff75a7c121a888ac_L.jpg

M A X
30-04-2020, 16:54:10

“Dua të të bëj të lumtur”

Arbana Osmani tregon kur do të rikthehet emisioni “Dua të të bëj të lumtur”Të shumtë janë ndjekësit që kanë pyetur këto ditë moderatoren Arbana Osmani se kur do të kthejë në ekran emisionin shumë të ndjekur nga shqiptarët,”Dua të të bëj të lumtur”. Emisioni u mbyll për shkak të pandemisë, ndërsa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:38:03

WAZZUP ne Klan Kosova

WAZZUP
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:37:33

SPORTS SHOW ne Klan Kosova

SPORTS SHOW
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:37:06

JU FLET PRISHTINA ne Klan Kosova

JU FLET PRISHTINA
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:36:42

FAMILJA IME ne Klan Kosova

FAMILJA IME
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:36:20

ORA E PASDITES ne Klan Kosova

ORA E PASDITES
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe12:51
03-03-2020, 20:34:38

ZONA B ne Klan Kosova

ZONA B
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:32:38

3shat ne Tring TV

3shat Bora Zemani, Romeo dhe Donald Veshaj sjellin tek ju temat e përditshme gjithmonë nëpërmjet humorit. Do të ketë rubrika të ndryshme dhe një të ftuar special, i cili do të rrëfejë gjithçka për jetën e tij personale dhe profesionale!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:32:06

Familja Kuqezi ne Tring TV

“Familja Kuqezi” është serial komedia më e veçantë e zhanrit ‘Situation comedy’, prodhuar dhe realizuar nga Tring, në bashkëpunim me profesionistët më të mirë të fushës së artit të komedisë në vend. Ky sitcom përshkruan realitetin social, familjar dhe kulturor shqiptar dhe kryesisht është një se...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:31:18

Ana dhe Ariu ne Tring TV

Ana me shokun e saj arushin dhe me ndihmën e teta Edit do t’ju tregojnë se si të përgatisni recetat e Mashës. Përgatisni enët e kuzhinës, përbërësit e freskët dhe t’i futemi punës. Emmm sa më shijuan sepse mësova dhe shumë vlera për çdo ushqim që hamë ne fëmijët.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:29:20

Target ne RTSH

TARGET, është një produkt i përjavshëm televiziv, rreth 30 minuta. Do të ketë 20 puntata. Përgatitet në terren, e bëhet i transmetueshëm pas kalimit në post produksion. Përmban problematika të ndryshme, te cilat i ndeshim në jetën e përditshme, por nuk u kushtojmë rëndësi. Problematika zbërthehe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:28:18

“31 minuta” ne RTSH

“31 minuta” është emisioni më i ri në RTSH!Ai sjell problemet e përditshme të qytetarëve, në një pamje më të gjerë, më të thellë dhe më domethenëse !Ato analizohen në mënyrë të pavarur dhe të guximshme!Në 31 minuta është koha e gjithë shqiptarëve për të rrëfyer sëbashku me ne për jetën e tyre!Në...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:27:43

Rubrika Sportive ne RTSH

Një program nga departamenti i sportit në RTSH Moderatore: Hygerta Sako Gazetarë: Defrim Methasani, Eno Skarço
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe