Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Programet me te ndjekura sot ne TV


Pergjigje nga: 1dhe1.com, Dora

"Big Brother Albania"

1dhe1
14-03-2021, 00:35:11
.....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

faa2dd7a270349c9ff75a7c121a888ac_L.jpg

M A X
30-04-2020, 16:54:10

“Dua të të bëj të lumtur”

Arbana Osmani tregon kur do të rikthehet emisioni “Dua të të bëj të lumtur”Të shumtë janë ndjekësit që kanë pyetur këto ditë moderatoren Arbana Osmani se kur do të kthejë në ekran emisionin shumë të ndjekur nga shqiptarët,”Dua të të bëj të lumtur”. Emisioni u mbyll për shkak të pandemisë, ndërsa...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:38:03

WAZZUP ne Klan Kosova

WAZZUP
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:37:33

SPORTS SHOW ne Klan Kosova

SPORTS SHOW
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:37:06

JU FLET PRISHTINA ne Klan Kosova

JU FLET PRISHTINA
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:36:42

FAMILJA IME ne Klan Kosova

FAMILJA IME
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:36:20

ORA E PASDITES ne Klan Kosova

ORA E PASDITES
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe12:51
03-03-2020, 20:34:38

ZONA B ne Klan Kosova

ZONA B
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:32:38

3shat ne Tring TV

3shat Bora Zemani, Romeo dhe Donald Veshaj sjellin tek ju temat e përditshme gjithmonë nëpërmjet humorit. Do të ketë rubrika të ndryshme dhe një të ftuar special, i cili do të rrëfejë gjithçka për jetën e tij personale dhe profesionale!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:32:06

Familja Kuqezi ne Tring TV

“Familja Kuqezi” është serial komedia më e veçantë e zhanrit ‘Situation comedy’, prodhuar dhe realizuar nga Tring, në bashkëpunim me profesionistët më të mirë të fushës së artit të komedisë në vend. Ky sitcom përshkruan realitetin social, familjar dhe kulturor shqiptar dhe kryesisht është një se...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:31:18

Ana dhe Ariu ne Tring TV

Ana me shokun e saj arushin dhe me ndihmën e teta Edit do t’ju tregojnë se si të përgatisni recetat e Mashës. Përgatisni enët e kuzhinës, përbërësit e freskët dhe t’i futemi punës. Emmm sa më shijuan sepse mësova dhe shumë vlera për çdo ushqim që hamë ne fëmijët.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:29:20

Target ne RTSH

TARGET, është një produkt i përjavshëm televiziv, rreth 30 minuta. Do të ketë 20 puntata. Përgatitet në terren, e bëhet i transmetueshëm pas kalimit në post produksion. Përmban problematika të ndryshme, te cilat i ndeshim në jetën e përditshme, por nuk u kushtojmë rëndësi. Problematika zbërthehe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:28:18

“31 minuta” ne RTSH

“31 minuta” është emisioni më i ri në RTSH!Ai sjell problemet e përditshme të qytetarëve, në një pamje më të gjerë, më të thellë dhe më domethenëse !Ato analizohen në mënyrë të pavarur dhe të guximshme!Në 31 minuta është koha e gjithë shqiptarëve për të rrëfyer sëbashku me ne për jetën e tyre!Në...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:27:43

Rubrika Sportive ne RTSH

Një program nga departamenti i sportit në RTSH Moderatore: Hygerta Sako Gazetarë: Defrim Methasani, Eno Skarço
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:26:36

Java ne RTSH

“Java” është një prej emisioneve të rëndësishëm të karakterit politik që RTSH sjell për publikun shqiptar. Në këndvështrimin e analistëve të njohur Preç Zogaj, Lorenc Vangjeli dhe pjesmarrjes së gazetares Megi Mëhilli, në emision analizohen hollësisht ngjarje që lenë gjurmë gjatë një jave në Shq...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:25:45

Përballë ne RTSH

#Përballë është një emision politik i bazuar mbi intervistën ballafaquese me njerëz të rëndësishëm të politikës dhe vendimmarrjes dhe përballjen mes palëve politike për çështje të rëndësishme të javës.Emisioni fokusohet në ngjarjen kryesore të javës dhe në çështje të debatueshme mes aktorëve/par...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:20:09

Para e pasuri ne RTV Ora

Çdo të mërkurë ora 15:00Eshtë formati unik në tregun mediatrik shqiptar, i dedikuar ekonomisë që transmetohet çd të mërkurë ora 15:00 në RTV Ora Një analizë e thelluar mbi lajmin e ditës dhe aktualitetit në ekonomi, por të trajtuar në një tjetër mënyrë. Të ftuar janë ekspertët më të mirë të ekon...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:19:33

Thumb On ne RTV Ora

Çdo të dielë ora 21:00"Thumb On" është një program- show me të ftuar të showbiz-it, aktualitetit , lifestyle-it dhe gjithçkaje që përbën lajmin emomentit. "Thumb On" drejtohet nga dy moderatoret dhe autoret Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu të cilat si gjithmonë me "thumbat" e tyre "djegin me l...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:18:57

Why?Not ne RTV Ora

Çdo të dielë, ora 19:00Nje emision argëtues dhe me plot humor drejtuar nga Roza Lati. Personazhe te njohur nga te gjitha fushat vijnë në skenën e “Why Not” për të dhuruar argëtim. Transmetohet çdo të dielë ora 19:00 ne RTV Ora. Emisioni i pare mban daten 11 nëntor 2017.Na kontaktoni ne adresen...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:18:26

Mos i fol shoferit ne RTV Ora

Çdo të shtunë ora 21:00Një emision nga aktorja e humorit Rudina Dembacaj. Nje emision argëtues dhe me plot humor. Personazhe te njohur nga te gjitha fushat hipin në taksinë e Rudinës për të dhuruar argëtim. Transmetohet çdo te shtune ora 21:00 ne RTV Ora. Emisioni i pare mban daten 5 maj 2017....
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:17:44

"Alien" ne RTV Ora

Çdo të shtunë ora 19:00Shqipëria e parë me sytë e të huajve.Për herë të parë në televizionet shqiptare, në Radio Televizionin Ora prezantohet toka e shqiponjave në mënyrën si e shohin të huajt. “Alien”, pse të huajt duan të jetojnë në Shqipëri ndërkohë që shqiptarët duan të largohen nga toka e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:17:10

Glamour Zone ne RTV Ora

Glamour Zone Cdo të mërkurë ora 23:00 Një emision nga Ester Bylyku.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:16:40

Dite e Re ne RTV Ora

Nga e hena ne te premte ora 07:00-10:00Arjola Shehu dhe Arjon Muça do të jenë me ju çdo ditë nga e hëna në të premte ora 07:00 - 10:00në RTV Ora.Deri në shkurt 2020 ky emision u prezantua nga Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli.Na kontaktoni në adresën e emailit diteere@oranews.tv Çdo emision ë...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:16:10

"Ju flet Moska" ne RTV Ora

Nga e hëna në të premten ora 19:45Një emision nga Kastriot Myftaraj që transmetohet nga e hëna në të premten ora 19:45 minuta në RTV Oradhe që zgjat dhjetë minuta. Titulli, jo rrallë i keqkuptuar, është përzgjedhur për të shprehur qëllimin e emisionit. Govorit Moskva! (“Ju flet Moska”), fjala ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:15:35

Boom ne Oranews

Nga e hëna në të premte ora 19:00 Emisioni investigativ çdo ditë nga e hëna në të premte ora 19:00 ne RTV Ora. Një dritare e re për qytetarët.  Kontaktoni: “boom@oranews.tv” ose ne numrin e telefonit 069 600 0002. Te gjitha denoncimet dhe emisionet jane ne Youtube. Na ndiqni dhe ne Facebook 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:14:50

Ekopolitikë ne RTV Ora

Çdo të premte ora 21:00Eshtë emisioni kryesor i ekonomisë në Shqipëri dhe vjen në ekranin e RTV Ora çdo të premte, në ora 21.00. Debat dhe analizë mbi politikat e qeverisë dhe gjithçka ndodh me buxhetet familjare dhe jetën ekonomike të vendit. Argumentat pro dhe kundër dhe informacionet më të pl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:14:13

Arena ne RTV Ora

Cdo te mërkurë, ora 21:00“Arena”, nga Dritan Hila nëRTV Ora sjell tematika të ndryshme me karakter politik, por edhe analitik dhe investigativ.Moderohet nga Dritan Hila, një nga emrat e njohur të analizës në Shqipëri, prej vitesh aktiv në median e shkruar. Ai vjen për herë të parë në rolin e m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:13:41

Tempora ne RTV Ora

Çdo të martë, ora 21:00"Tempora" është një ftesë për publikun në aktualitetin shqiptar.Me një formulë rishtare, në zhanrin talk show do t’i bëhet një prerje tërthore Shqipërisë, në zhvillimet më interesante e të rëndësishme të javës.Brenda një programi 120 minutësh do të trajtohen disa tema ak...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:13:02

360Grade ne Ora News

Çdo të hënë e të enjte ora 21:00Polemikë, reflektim, investigim, debat, të vërteta të fshehura dhe të pathëna në studion e gazetarit te njohur Artur Zheji.Emisioni transmetohet çdo të hënë dhe të enjte ora 21:00 ne RTV Ora.Emisionet e Zhejit, shquhen per debatin e fortë dhe temat e mprehta pol...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:10:06

Fshatrat e Shqipërisë ne Top Channel

Programi "Fshatrat e Shqipërisë” vë në dukje zhvillimin e fshatit, ekonominë rurale, investimet në infrastukturë apo akomodimin nëpër bujtina të turistëve. Një program që sheh dhe prek projektet e agroturizmit dhe zhvillimin e kapitalit njerëzor. Një rrugëtim përtej bukurive duke zbuluar të vërt...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:09:36

Pushime on Top ne Top Channel

Programi“Pushime on Top” është guida e ditëve të nxehta të verës. Publiku që qëndron në shtëpi mund të këshillohet për destinacione të ndryshme, mundësi pushimi e argëtimi në Shqipëri, dukegërshetuar kulturën dhe traditën shqiptare. Baza dhe transmetimibëhet ngajugu i Shqipërisë, pasi fl...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:08:34

The Voice Kids ne Top Channel

The Voice Kids Albania
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:07:40

Top Music Awards ne Top Channel

Top Music Awards
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:05:48

Në shtëpinë tonë ne Top Channel

“Në shtëpinë tonë” ëShtë një program që synon të informojë shqiptarët për prodhimet tona nga ushqimoret tek industrialet, shërbimet që mund t’ju ofrohen, si ndryshon tregu shqiptar, keshilla praktike dhe shumë informacione të tjera të nevojshme për të gjithë. Prezantuar nga Florian Agalliu dhe N...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:04:18

Vip Club ne Top Channel

Jeta e personazheve të njohur përtej ekranit dhe rrjeteve sociale
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:02:49

Hell's Kitchen ne Top Channel

Show “Hell's Kitchen/ Kuzhina e Djallit” është ndër formatet më të suksesshme të kuzhinës në botë. Ky format i dimensionit totalisht ndryshe në audiencën shqiptare permban sfidë, garë, pasion, art i të gatuarit, emocione dhe surpriza në çdo episod të tij për dy skuadrat përballë njëra-tjetrës.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 20:01:51

Shiko Kush Luan ne Top Channel

Programi “Shiko Kush Luan” është një game show argëtues që përfshin brenda vetes personazhet më të dashur të publikut. Aktorë, këngëtarë, sportistë, politikanë, gazetarë janë të ftuarit në këtë show, pjesë e një gare të përbashkët që krijon shumë humor, zbavitje, muzikë dhe të famshëm të ardhur ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:58:12

Top Talent ne Top Channel

Programi “Top Talent” është show dedikuar për zbulimin e talenteve në kategoritë: gazetarë, moderatorë dhe interpretues të veçantë. Një spektakël nga autorja Ledja Liku. “Top Talent” është një mundësi për të gjithë gazetarët dhe prezantuesit e rinj, që synojnë të jenë pjesë e televizionit por ed...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:57:38

Pop Culture ne Top Channel

Programi “Pop Culture”, një projektme rubrika të strukturuara që përfshijnë grupmoshë më të zgjeruar, sigurisht pa humbur argëtimin dhe natyrshmërinë si pikë të fortë të programit. Pop Culture vjen me disa rubrika: Pop People, Pop Buzz, Pop Youth, POP 5, NJE DITE ME DOJNEN të cilat sjellin fry...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:56:50

Hipokrati ne Top Channel

Programi “Hipokrati” sjell filozofinë e jetesës së shëndetshme, synon të jetë guida e njerëzve, pacientëve në përballjen me sëmundjen, duke promovuar mjekesinë e sigurtë. Programi "Hipokrati: zbërthen zhvillimet më të fundit në mjekesi, për të zgjidhur problemet e mprehta shëndetësore të shoqëri...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:56:16

Shqiperia Live ne Top Channel

Cdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre.Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë cdo ditë në ekr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:55:37

Wake up ne Top Channel

ProgramiWake up, programi i mëngjesit me tema qe trajtojnë: një sjellje sociale,fenomene apo tabu te shoqërisë, qëvijnë si reflektim i ngjarjeve të ditës. Një program informues, edukativ, promovues dhe argëtues. Prezantuar nga Isli Islami, Oriela Nebiaj
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:54:24

Exclusive ne Top Channel

Programi “Exclusive” vjen prej gati 15 vitesh, çdo të diel në mbrëmje në ekranin e Top Channel si thellim i aktualitetit, historisë, kulturës dhe sportit. Personazhe dhe histori të patreguara më parë.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:52:23

Fiks Fare ne Top Channel

"Fiks fare" është nje program i gazetarisë investigative. Një program kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj. "Fiks Fare" nisi transm...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
03-03-2020, 19:51:46

Proçesi Sportiv ne Top Channel

Programi “Proçesi Sportiv” është formati më i ndjekur dhe më i rëndësishëm sportiv në vend, fitues çdo vit i sondazheve të IMA Albania si programi më i ndjekur. Pamjet e ndeshjeve të javës, golat, analiza e arbitrave, të ftuar special të cilët vijnë çdo javë në emision.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe