Agron Llakaj largohet nga “Portokalli” - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Agron Llakaj largohet nga “Portokalli”

Agron Llakaj largohet nga “Portokalli”

· 11 · 4334

 • Postime: 1072
 • Karma: +0/-0

ne: 04-11-2010, 10:50:05
Agron Llakaj largohet nga “Portokalli”
      


Braktis Top-Channel për Klan-in, në janar shfaqet me “Kush do të bëhet milioner” Nëse thua Portokalli, imazhi i parë që të vjen në mendje është Agron Llakaj dhe nëse thua Agron Llakaj mendja të shkon në “Portokalli”. Por ky përfytyrim i yni do të marrë shumë shpejt një tjetër drejtim. Nuk është aspak një shaka [...]
      

http://vipat.info/agron-llakaj-largohet-nga-%e2%80%9cportokalli%e2%80%9d/
      

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 05-11-2010, 08:57:46
Kjo dmth qe mori fund dhe portokallia...ky eshte ca eshte aty.

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#2 ne: 05-11-2010, 18:56:00
Tamam. 90 % ne portokalli Goni ishte.
Eh es war einmal Top Channel :P

 • Postime: 1582
 • Karma: +12/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 05-11-2010, 19:00:42
aman sikur ca bente ky aty
e vetmja gje qe me pelqente eshte emiton salen dhe kaq

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 05-11-2010, 19:04:24
Suksese me tej Agron Llakaj :), shpresoj qe vendin e tij ta zer  Kosi (Nasi) :D ka shume talent ne ate fushe :)

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 16-11-2010, 00:28:29
aman sikur ca bente ky aty
e vetmja gje qe me pelqente eshte emiton salen dhe kaq

keshtu mendo ti e po aneeen e harrove dhe shum tjera :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 16-11-2010, 01:18:56
Portokalline se shef me njeri bravo u tregua i zgjuar Llakaj

#7 ne: 16-11-2010, 13:55:33
Portokalline se shef me njeri bravo u tregua i zgjuar Llakaj

...madje shume duroi, se Portokallia eshte bajat prej kohesh.

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 16-11-2010, 14:05:26
prandaj mezi e prisni ta ndiqni cdo te diel  :P

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 16-11-2010, 14:13:54
Portokalline se shef me njeri bravo u tregua i zgjuar Llakaj

Me duket se edhe TCH po iken si portokallia e Agron Llakaj LOL 

Sa per Agron Llakajn me shume me pelqen te jete humorist se sa drejtues spektaklesh, kur ka bere para disa vitesh ne TVSH disa humore me Koco Devolen kishe qejf ti shifje, kurse te Portokallia bente shume gjeste banale.

#10 ne: 31-12-2010, 20:39:30
Po do ishte budalla po te vazhdonte akoma me portokallin. Portokallis i pat ardhur fundi me koh. Une per vete bille e ndalova abonimin ne digitalb. Filmat qe japin jan nga me te vjetrat dhe programet qe japin jan te ulet shume. Nuk ja vlen te paguash per filma te vjeter kur ti mund te shofesh filmat me te fundit ne internet, dhe falas.

Per mendimin tim, Agroni ishte kot fare. Humorist eshte ai qe prodhon dicka unike te veten dhe jo duke imituar te tjeret. Prandaj une nuk  e quaj ate aktor.
The shblsh ishin aktore te vertet!!

Temat e fundit