Buci fillon te qajë - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Buci fillon te qajë

Buci fillon te qajë

· 2 · 514

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-12-2010, 21:54:32
Buci fillon të qajë pse? Sepse Buci dhe Ari filluan të flisnin për jetën e tyre private dhe Buci filloi ta ngacmonte Arin me disa gjera private, ndërsa kur Ari u nervozua i tha Bucit që ka dëgjuar se ai ka fjetur me djem dhe është gay e poashtu i tha se ka degjuar se Buci ka fjetur me qikën e agjit të tij.


http://www.shpija.co.cc/2010/12/buci-fillon-te-qaje.html

#1 ne: 07-12-2010, 23:54:55
Me rente pikaaaa..... :-[

Temat e fundit