Dënohet Adi - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Dënohet Adi

Dënohet Adi

· 2 · 610

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-12-2010, 22:00:35
Adi është dënuar nga zoti i shpisë për shkak se ka harruar ta marr mikrofonin me vete.


http://www.shpija.co.cc/2010/12/denohet-adi.html

#1 ne: 07-12-2010, 23:32:46
Seriozisht e ke ti vlla? :-[
Denohet Qopa, denohet Fredi, denohet Riku dhe kamzhiku... Futi te gjithe me nje teme se nuk shoh ndokend qe e dogji malli per Qopen e shqopen!

Temat e fundit