Gjest human nga Vushtrria - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjest human nga Vushtrria

Gjest human nga Vushtrria

· 2 · 496

  • Postime: 1159
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 07-12-2010, 22:01:06
Zoti i shpisë i lajmëroi banorët e shpisë se zotëri Avdyli nga Vushtrria ka blerë të gjitha kavnozat me turshi të bëra nga banorët.


http://www.shpija.co.cc/2010/12/gjest-human-nga-vushtrria.html

#1 ne: 08-12-2010, 00:00:40
Mwahahahahaha... LOL

Temat e fundit