Jo vetëm modë ne TV Klan - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Jo vetëm modë ne TV Klan

Jo vetëm modë ne TV Klan

· 1 · 129

  • Postime: 22571

ne: 03-03-2020, 19:25:59

Gjithçka përtej modës…

“Jo vetëm modë” është nje zbulim i vazhdueshëm i gjithçkaje të bukur që na rrethon. Një takim me artizanë, artistë, arkitektë, historianë, politikanë, sportistë, stilistë vjen plot hijeshi nëpërmjet objektivit të “Jo vetëm modë”.

Kushdo që ka diçka për të thënë, mund të jetë pjesë e këtij programi, mjafton të frymëzojë me historinë e tij për një jetë më të bukur e me stil. “Jo vetëm modë” është gjithashtu një hapësirë për cilindo biznes serioz që ka dëshirë të jetë më afër konsumatorit.

ON AIR: E diel ora 11:00

Kontakt: 0693144440

Temat e fundit