Thashetheme nga “Shpija 2″ - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Thashetheme nga “Shpija 2″

Thashetheme nga “Shpija 2″

· 1 · 1045

  • Postime: 1072
  • Karma: +0/-0

ne: 08-12-2010, 01:50:05
Thashetheme nga “Shpija 2″
      


Dënohet Qopa Qopa është dënuar nga zoti i shpisë për shkak të përcjelljes së kamerave kohë pas kohe. Qopës i është shqiptuar dënimi: Ai do të jetë në dispozicion të Jehonës dhe Liridonit nga Bujanovci deri të mërkurën. Mesa degjoi Liridoni filloi të kërkonte kafe, lëngje e shumë tjera. Dënohet Adi Adi është dënuar nga [...]
      

http://vipat.info/thashetheme-nga-shpija-2/
      

Temat e fundit