Vithet ne klipet e Sinanit - Televizion

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vithet ne klipet e Sinanit

Vithet ne klipet e Sinanit

· 5 · 3082

  • Postime: 181
  • Karma: +0/-0

ne: 26-11-2008, 18:30:13
Klipomania e kengetareve shqiptare është shnderruar ne xhveshje te vlerave muzikore dhe ne lakuriqesi te balerinave. jo vetëm ne klipet e sinanit por dhe te kengetareve te tjerë te gjithë dalin me bikini dhe ne dimer, kendojne e kercejne muzikë jo shqiptare, greke, serbe, bullgare, rome etj. ju lumte këngëtare keni gjetur dhe bëni. hajtbeni dhe ju nga një kenge se ka vend për te tërë.
« Editimi i fundit: 28-11-2008, 12:06:31 nga M A X »

  • Postime: 18095
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

#1 ne: 13-02-2009, 08:51:23
Vallaii muziken Shqiptare vec e degjoj por shume nga klipet nuk mund ti shikoj se ta shpifin te gjitha..

Ndoshta per kete edhe me pelqen muzika popullore me shume shume.. :)

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

#2 ne: 20-07-2010, 23:24:38
Ne nuk kemi origjinalitet. Origjinaliteti vdiq me komunizmin me duket

  • Postime: 227
  • Karma: +4/-7

#3 ne: 20-07-2010, 23:28:04
Ne nuk kemi origjinalitet. Origjinaliteti vdiq me komunizmin me duket

100% dakord. Ato kenget e para viteve 1990 dhe sot e kesaj dite nuk te merziten se degjuari.

#4 ne: 11-04-2011, 14:53:24
100% dakord. Ato kenget e para viteve 1990 dhe sot e kesaj dite nuk te merziten se degjuari.
Ne nuk kemi origjinalitet. Origjinaliteti vdiq me komunizmin me duket
aaaaaaaaaaaaaaaaa

Temat e fundit