Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet


M A X
08-02-2021, 10:15:20

Si mos te na mjegullohen syzat kur mbajme maske?

Me ardhjen e pandemise se Covid-19 dhe me berjen e maskes pjese te perditshmerise, ato miliona njerez qe jane dhe mbajtes syzash perballen me nje problem qe ne dukje eshte i vogel, por qe ne te vertete eshte po ashtu dhe shume bezdises. Pse ndodh ky fenomen? Pergjigja eshte e thjeshte: shkak esh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

monoliti misterioz.jpg

Pergjigje nga: epoxi, Lajmet

Gezuar 28 Nentorin

Epoka X
29-11-2020, 23:10:36
Gezuar👐 
landifornia_20201128_162644_0.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dasma koronavirus.jpg

Tirana Escort
25-08-2020, 22:47:33

Tirana Escort Service

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

FB_IMG_1595077768903.jpg

12:51
24-06-2020, 23:05:58

Në Fier ndodh çudia, cjapi bën qumësht

Një dukuri e rrallë është konstatuar në Fier, ku është zbuluar një cjap që bën qumësht. Prej vitesh siguron të ardhura nga qumështi i dhive, por nuk e kishte menduar kurre se do t’i duhej të milte edhe cjapin e tufës. Shqetësimi se cjapi ishte sëmurë u zëvëndësua nga tronditja dhe habia për Frederik Vlashin nga Bishanaka e Fier
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

86256.jpg
Screenshot_20200213-164535.jpg
12:51
21-05-2020, 01:45:24

Sa kushton nje implant?

Kjo teme ne lidhje me koston e implanteve sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene info e lajme, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:44:16

Shume urime per lindjen e vajzes

Kjo teme ne lidhje me kur kekohen urime per lindje vajze sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime;...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:43:55

Dedikim per lindjen e vajzes

Kjo teme ne lidhje me dedikime per lindjen e vajzes sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:43:32

Barcaleta te shkurta

Kjo teme ne lidhje me Barcaleta te shkurta sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpreh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:43:00

Kerkoj pune ne new york

Kjo teme ne lidhje me ato rastet kur dikush kerkon pune ne New York City, USA sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:42:25

Dialekti shkodran

Kjo teme ne lidhje me dialektin e Shkodres sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpreh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:42:00

Deklarata dashurie

Kjo teme ne lidhje me deklaratat e dashurise sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:41:44

Poezi per Skenderbeun forumi shqiptar

Kjo teme e hapur ne lidhje me Poezi per skenderbeun sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:41:10

Emri me i bukur per vajza

Kjo teme e hapur ne lidhje me emrat shqiptar por dhe te huaj per vajza sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshill...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:40:55

Urimet per lindjen e vajzes

Kjo teme e hapur ne lidhje me urime per lindje vajze sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, apo fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:40:17

Emra vendesh ilire

Kjo teme e hapur ne lidhje me emra vendesh ilire sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:39:58

Poezi per mesuesin per 7 marsin

Kjo teme e hapur ne lidhje me Poezi per mesuesin per 7 marsin sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:39:41

Fjalet e qiririt - analize letrare

Kjo teme e hapur ne lidhje me analizat letrare per "Fjalet e qiririt" te Naim Frasherit sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:39:18

Fjalet e qiririt - Naim frasheri

Kjo teme e hapur ne lidhje me poezine Fjalete e Qiririt te poetit tone te madh Naim Frasheri, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre per...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:38:50

Fjale qe fillojne me shkronjen A

Kjo teme e hapur ne lidhje me fjale qe fillojne me shkronjen A sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerim...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:38:31

Program per bar restorant

Kjo teme e hapur ne lidhje me programe kompjuteri apo aplikacione per bar-restorante sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:37:57

Perrallat e Andersenit ne shqip

Kjo teme e hapur ne lidhje me perrallat e Andersenit ne shqip sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:37:26

Muzika e kultivuar shqiptare

Kjo teme e hapur ne lidhje me muziken e kultivuar shqiptare sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:37:05

SMS per te dashurin e zemres

Kjo teme e hapur ne lidhje me SMF per te dashurin e zemres sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:36:42

Barcaleta gazmore per femije

Kjo teme e hapur ne lidhje me barcaleta gazmore per femije sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:36:26

SMS dashurie per naten e mire

Kjo teme e hapur ne lidhje me SMS dashurie per naten e mire sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:36:07

Mentor Petrela CV

Kjo teme e hapur ne lidhje me Mentor Petrelan sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shprehu...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe