Tema Interesante - 3

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema interesante per gjera nga me te ndryshmet

12:51
21-05-2020, 01:21:51

Injektoret e makines

Kjo teme e hapur ne lidhje me injektoret e makines sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te sh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:19:51

Dashuria chat

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:19:32

Sa planete kan unaza

Jane kater planete ne sistemin diellor qe kane unaza. Ato jane Jupiteri, Saturni, Urani, dhe Neptuni. Deri ne vitet '70 mendohej qe vetem Saturni ka unaza, por me vone u zbulua qe dhe 3 gjigandet e tjere te gazte te sistemit tone diellor po ashtu permbajne unaza, te cilat nuk jane aq madheshtore...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:19:14

Dashuria chat shqip

Kjo teme e hapur ne lidhje me chat shqip Dashuria, per njohje vajza dhe djem shqiptare ne kerkim te dashurise, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:18:55

Xat akullore

Kjo teme e hapur ne lidhje me Chat Shqiptar Xat Akullore sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Lajmet

Domethenia e ores

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:16:56

Faqe per njohje

Kjo teme e hapur ne lidhje me webfaqe, portale dhe sherbime shqiptare per njohje online mes vajzave dhe djemve, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:16:33

www loqka chat net

Kjo teme e hapur ne lidhje me www loqka chat net sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per te shpr...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:15:57

Vajza shqiptare ne Amerik

Kjo teme e hapur ne lidhje me Vajzat shqiptare ne Amerike, si psh ne SHBA apo ne Kanada, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigj...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:15:41

Njohje me gra te martuara

Kjo teme e hapur ne lidhje me njohje dhe takime me gra te martuara ne kerkim te dashurise dhe aventurave, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:15:25

Qat shqip

Kjo teme e hapur ne lidhje me Chate shqiptare online per njohje e takime mes vajzave e djemve nga Shqiperia, Kosova e Diaspora, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:15:04

Njohje sekrete

Kjo teme e hapur ne lidhje me njohje sekret mes djemsh e vajzash shqiptare online, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Lajmet

Kuptimi i ores

12:51
21-05-2020, 01:14:14
kuptimi i ores 21 21
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:13:48

Bisedo online

Kjo teme e hapur ne lidhje me chat shqip bisedo online sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; per t...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:13:25

Dhoma chat shqiptar

Kjo teme e hapur ne lidhje me Dhoma chati shqiptar online sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; pe...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


12:51
21-05-2020, 01:12:29

Gra per lidhje sekrete

Kjo teme e hapur ne lidhje me vajza e gra shqiptare per lidhje sekrete, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:11:49

Chat me vajza

Kjo teme e hapur ne lidhje me chat shqip me vajza shqiptare nga Shqiperia, Kosova, Maqedona dhe Diaspora, sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:11:31

Chat me gra

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:11:03

Shpirti chat

Kjo teme e hapur ne lidhje me chatin shqiptar Shpirti chat sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per keshilla e sugjerime; p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
21-05-2020, 01:10:37

Chat shqip ne Gjermani

Kjo teme e hapur ne lidhje me chate shqip per shqiptare qe jetojnene Gjermani sherben si vend diskutimi dhe burim informacioni per te ndare, marre e dhene shkrime, fotografi e videoklipe; per te bere diskutime e biseda, per te kerkuar ndihme, per te bere pyetje e per te marre pergjigje; per kesh...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqeScreenshot_20200309-140035.jpg
Namaste pershendetje.jpg
faqet e mbyllura ermal mamaqi filmat pirateri.jpg
hqdefault (1).jpg
policia-rrugore-shqiptare shqiperi.jpg
M A X
10-04-2020, 10:37:57

Ku dhe si aplikohet për vizë gjermane

Ku dhe si aplikohet për vizë gjermaneMe qëllim që të hyjnë dhe qëndrojnë në Gjermani, të huajt duhet të zotërojnë leje në formën e lejes së qëndrimit. Në bazë të aktit të imigracionit, ekzistojnë vetëm dy lloje lejesh qëndrimi: leja e perkohshme e qendrimit (e kufizuar) dhe leja e vendosjes se p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

foto-dasma shqiperi.jpg
dora dore njeriu.jpg
bebi mami emri.jpg

Coronavirus-Regierung-soll-Maskenpflicht-im-Supermarkt.jpg
Pergjigje nga: olti

Ndryshon ora, akrepat 60 minuta përpara

M A X
28-03-2020, 11:19:44
 
ora-verore1-770x419-1.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

12:51
19-03-2020, 18:10:39

Horoskopi Shqip

 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Gjumashi, Passion, Mishel Forever

Ciles grupmoshe i perkisni ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

February-29-leap-day.jpg

Pergjigje nga: olti, erlehta

Numra dhe simbole

M A X
26-02-2020, 20:21:15
 
kryqi simbolet.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Screenshot_20200222-152734.jpg
M A X
03-02-2020, 12:56:18

Ja se si ne Kine ndertohet nje spital brenda disa ditesh

Per shkak te coronavirus, per te trajtuar te infektuarit me kete semundje, ne qytetin e Wuhan, ku dhe shpertheu virusi, autoritetet vendase ndertuan nje spital te tere brenda disa ditesh. Ja ndertimi i spitalit i kapur ne video dhe i treguar ne time lapse.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe